Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 054
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Форумското Simple Smile

# 91
  • Мнения: 680
Blush Май не съм в час - ще я намеря.

# 92
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Бялото китайско мезо е моето. Сигурно 90 % от дамите тук са с него.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 891
Само да допълня Simple Smile Жълтата светлина може да се използва за разни болежки (кръст, плексит...) с подходящ гел, а зелената и синята влияят добре, ако имате пъпки

# 94
  • Мнения: 6
Здравейте, някой знае нещо за този уред?
https://www.aliexpress.com/item/-/32834020940.html

# 95
  • Мнения: 574
И аз малко да се включа относно серумите. Това бяло мезо не знам какво е, предполагам е като моето по отношение на приложение и действие. Моето го ползвам на 1ва степен на червената светлина, защото тя стимулира колагена. Но съм с две ръце за това, че си трябва нещо, за да подпомогне приплъзването. Определено трябва да е нещо или гелообразно, или мазно (не буквално) според мен. Аз лично ползвам едни антоксидантни серуми, които са с по-богата текстура. Цялата процедура е 10 минути. От тях около 5 съм с един продукт и после около 5 с друг. Имам и витамин С, хиалурон и разни други. Сега и пептиди смятам да поръчам.
Моето уредче е с радиочестотен лифтинг + електромускулна стимулация + светлинна терапия + мезотерапия. Поради това и нищо да не слагам пак има ефект. ОБАЧЕ ако вашия уред е само мезо трябва да се сложи нещо, защото иначе няма ефект от уреда. Нали все пак идеята мезотерапията е да вкара по-надълбоко полезни съставки, които иначе трудно преминават през кожата. Определено има много ефект, може би и заради тези допълнителни функции. Но препоръчвам такъв уред на всеки.

# 96
  • софия
  • Мнения: 1 707
И аз малко да се включа относно серумите. Това бяло мезо не знам какво е.
Ето го

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 09:56 от bubanka

# 97
  • Мнения: X
Благодаря ти за разяснението, така ще ползвам и моята LW 006. Според мен ако кремът ти е на водна основа можеш да минеш с шпатулата, но бързо съхне от температурата и попива. Затова отгоре над него или пръскай вода, или сложи контактен гел. Според мен принципът е същият като при ампулите.

Е, аз допълвам: моята радост, че имам уред не продължи дълго. Току-що той просто спря да работи. Изключва щом докоснеш кожата, като угасват светлините му и изписуква. Четох старите теми, имаше и друга потребителка, която имаше такъв проблем,но не знам разреши ли го. Яд ме е. 50 лв. в коша. Ще си седя натурално красива явно.
Привет, аз сигурно съм писала за този проблем. При мен се появи след около 5-6 пъти ползване по спомен говоря. Беше мината година. Свързах се с продавача, обесних проблема. Съответно искаха снимки, след това правих и клип да се види как при допир с кожа изгасва.
Пратиха ми нова безплатно.
Продавача вече го няма в Алиекспрес, но пробвай да пишеш на твоя.
Старата машинка я дадох на познат за ремонт, каза че били еднодневки и не може да се ремонтира. Евентуално да я паза за части.

# 98
  • Мнения: 1 129
Благодаря, Ягодка. Получих частично връщане на парите, които платих за нея, без да връщам разваления уред. Здраве да е.

# 99
  • Мнения: 574
И аз малко да се включа относно серумите. Това бяло мезо не знам какво е.
Ето го
Ами, да ти кажа в общи линии и аз съм с този уред. Grinning Айде, брат му да е, да не е точно този. Grinning ей го на. Същото е, само че моите метални плочи са в друга форма. Иимам само 3 светлини.
https://novakoja.com/collections/%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8- … D0%BF%D0%B8%D1%8F

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 09:56 от bubanka

# 100
  • Мнения: 20
Аз го имам, струваше 30 или 40лв.Ползвам го с каквото си ползвам вечер за измиване, а масажната ф_я за нанасяне на масла, серум, крем.... там каквото слагам

Може ли снимка или линк на този уред?
И аз се интересувам по темата тъкмо съм ' тръгнала' да се информирам

# 101
# 102
  • Мнения: 20

Много благодаря.
Той е ръчен или на батерии .
Виждала съм подобни ..аз живея в Англия и на доста места, вкл и Лидл съм ги виждала

# 103
  • софия
  • Мнения: 1 707
Този от снимката е на Лидл ,тук тази година не ги пуснаха.По спомен лятото пускаха четка с приставки или този уред.

# 104
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Набързо поръчах тези силиконови четки от aliexpress.


Взех малки и големи за мен и дъщеря ми.
Някой използвал ли ги е?Добри ли са?

Общи условия

Активация на акаунт