Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 083
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 574
Набързо поръчах тези силиконови четки от aliexpress.


Взех малки и големи за мен и дъщеря ми.
Някой използвал ли ги е?Добри ли са?

Аз имам и аз такава, но от БГ си я взех. Супер доволна съм. Тя е с ултразвук, нали? Наистина почиства лицето по съвсем друг начин. Ето я и моята. Тя е еквивалент на Foreo mini. Колко ти излезе?

# 106
  • Мнения: 4 471
на Данито майка му, в кое точно се изразява разликата в почистването м/у тази четка и друга електрическа? Хвърли ме сега в размисъл  Thinking Например м/у тази и четката с косми на Ремингтън /аз имам нея/

# 107
  • Мнения: 394
Може ли да използвам гел от алое с шпатулата за лице на функция lift. И какви други ампули може да ми предложите, които мога да използвам с шпатулата

# 108
  • Мнения: 574
на Данито майка му, в кое точно се изразява разликата в почистването м/у тази четка и друга електрическа? Хвърли ме сега в размисъл  Thinking Например м/у тази и четката с косми на Ремингтън /аз имам нея/
И аз имам една въртяща се. Не е на ремингтън, на някаква друга фирма е. Тя е с три приставки - едната е като гъба, другата е силиконова четка, третата е четка обикновена с косми. Всичко се върти. Просто са по-агресивни тези електрическите. Защото са по-абразивни. Особено тази с обикновената четка, наистина беше доста груба.
А в крайна сметка не почистват толкова добре. За сравнение преди години козметичката ми отказваше да ме минава с четката, защото била много агресивна.
Докато тази ултразвуковата само много леко вибрира и ти прави кожата супер мека. Доста по-добре добре ми почиства порите и е водоустойчива. Зарежда се като мобилен телефон. Ползвам я да си мия лицето и под душа. Понеже ултразвукът отстранява .... ох, не помня там до 99% или до 95% ли беше от себума, бактериите и мръсотията. Rolling Eyes Едва ли има разлика дали ще е 99 или 95. Методът на почистване е друг, едното е чисто механично, другото е чрез ултразвук.
После като си сложиш и салицилова киселина и порите вече доста се оправят. Аз за тях говоря, защото са ми разширени. Кой за каквото се бори.
 

# 109
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Направо сте за бой в тази тема  Crazy Ще се купува и това  Mr. Green

Дайте линк, моля  Praynig

# 110
  • Мнения: 4 471
На Даниту майка му, да е жива и здрава, благодаря за отговора! С'я шЪ мЪ вкараш в преразход значи...
Моя проблем е точно като твоя - разширени пори, ще трябва да си купувам и тази ултразвукова. В интерес на истината, от 1 година ползвам четката на Ремингтън и не виждам някаква разлика в порите си от нея. Все едни и същи са си. А сега лятото имам чувството, че за 1 час се пълнят в тези жеги.
Та... ще се оглеждам за такава, щом има ефект от нея.

# 111
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
на Данито майка му, за 15 долара я поръчах.Интересно ми е за цената на твоята четка и от къде е поръчана.Имам приятелка която не обича пазаруване от чужд сайт а и тя иска такава четка и ще се радвам ако споделиш от къде си я поръчала.

# 112
  • Мнения: 4 471
На майката на Данито четката е тази https://novakoja.com/collections/%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8- … D1%80%D0%B5%D0%B4
Писала е по-напред.
Аз от нетърпение видях в емаг намаление и поръчах тази https://www.emag.bg/chetka-za-pochistvane-na-liceto-premahvane-n … lav/pd/DJ3CCJBBM/
Дано не съм си хвърлила парите на вятъра.

# 113
  • Мнения: 4 739
Интересно тези от лидъл, дали са ултразвукови или просто вибрира.

# 114
  • София
  • Мнения: 2 434
Е сега не мога да избера, ултразвукова четка ли да избера или шпатула, моля, някой ако има и двата уреда да сподели....

# 115
  • Мнения: 4 471
Интересно тези от лидъл, дали са ултразвукови или просто вибрира.
Аз мисля, че колкото е "ултразвукова" четката от линка на мама на Дани, толкова е и тази от Лидл.

Е сега не мога да избера, ултразвукова четка ли да избера или шпатула, моля, някой ако има и двата уреда да сподели....
Аз имах такава шпатула и лично аз не можах да се "разбера" с нея. Накрая е подарих. Как ли не опитвах и нищо не ставаше. Нищо не почистваше. Сега ще видим с тази четка какво ще стане.

# 116
  • София
  • Мнения: 2 434
Sharpy,  ще чакам да споделиш, четката ми изглежда по-лесна за употреба. Аз искам само почистване на порите, че моите са доста видими и особено лятото се "пълнят" доста бързо, а не ми се ходи всяка седмица на козметик.

# 117
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
моите са доста видими и особено лятото се "пълнят" доста бързо, а не ми се ходи всяка седмица на козметик.

Не е нужно всяка седмица да ходиш на козметик,аз ползвам ето този уред да почиствам порите у дома и върши перфектна работа:



Много по-добре почиства порите сравнено с другите уреди които имам(шпатула и електрическа четка за лице,микродермоабразио),особено носа челото.

# 118
  • Мнения: 4 471
Скрит текст:
Ето двата модела четки от Алибаба. Едната като на Дани майка му, и другата като тази, която поръчах от Емаг.
Като я получа, ще дам отзиви за нея.
За цените, на които се продават тук не ми се коментира направо...

# 119
  • София
  • Мнения: 2 434
моите са доста видими и особено лятото се "пълнят" доста бързо, а не ми се ходи всяка седмица на козметик.

Не е нужно всяка седмица да ходиш на козметик,аз ползвам ето този уред да почиствам порите у дома и върши перфектна работа:



Много по-добре почиства порите сравнено с другите уреди които имам(шпатула и електрическа четка за лице,микродермоабразио),особено носа челото.

ted., благодаря, виждала съм го в алиекспрес този уред, но ми изглеждаше трудоемко да "третирам"  всяка поричка с него, но не съм и гледала клипчета как става, сега ще се поразровя ....

Общи условия

Активация на акаунт