Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 117
  • 736
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 118
Абе темата хич не е за добавки и колаген, ма като сме я подкарали искам и аз да попитам някой пробвал ли е Flexy? Продават го у нас и са пакетира у нас, но суровината е немска.
Пия го втори месец и ми се струва, че има ефект. Вземам го с витамин Ц, който е добре да се приема с колаген за по-добро усвояване. Но ми се щеше са чуя и други пиещи го.

# 166
  • Мнения: 394
Деница Костадинова, нямам позната козметичка. За кой град става въпрос?
[/quote]

Не мисля,  че има значение града от който си, въпроса е ако има някой да ти свърши услуга и да ти даде ампулите на цената, която те си я взимат от дистрибутора. Защото цената в сайта е с надценка, в сравнение с тази на която я дават на козметичните салони.

# 167
  • Мнения: 914
Чак сега се загледах в този сайт - novakoja, който сте дали напред - като гледам снимката - това са уредите на ProjectEBeauty - ще се изям, че съм пропуснала - май имаха скоро промоция? Отдавна съм хвърлила око на тази лед маска - има супер отзиви в амазон, а тук направо от Бг с гаранция и на същата цена.
Току що се сдобих с други неща, на мисля да подаря една ня майка ми (и ще я прабвям, разбира се) и ще видим какви ще са отзивите.
Иначе аз попаднах за почтииии нов Триполир Поуз (за тяло) и не се въздържах. Ще се опитам да съм редовна и ще кажа след месец - два какви са резултатите.

Колаген - изпих две или три опаковки от онзи скъпия Пюрложи нам кво си колаген. Като че ли има някакъв ефект, но ми е трудно да преценя.
Сега ще проверя тази добавка - не съм я чувала.

# 168
  • София
  • Мнения: 9 920
Търся уред, с който да втривам по-добре мазило в стави и мускули и да стига до гърба (с ръка не става сам).  Praynig

ПП: Гледам назад за някакви ултразвукови шпатули - това не е ли опасно - кинезитерапевта ми каза да не си играя (злоупотребявам) с това (мислех си за такъв апарат...)

ПП2: айде и аз да се направя на примадона  Flutter  В темата за косопад, мернах преди време за домашен пилинг (почистване на скалпа от мъртви клетки, разтваряне на място за фоликулите... но не се поинтересувах, докато ме сюрпризираха в трихологичния кабинет, че една процедура е към 80- 100лв  Shocked (а трябваше 3-4, според зависи), отделно и мед. козметика.
Трябва ли някакъвуред за целта, освен "маска" скраб?

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 21:04 от Starrydream

# 169
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Привет мацки. Попаднах случайно на темата и се зарибих. Реших да поръчам бялото мезо  Crazy , но имам няколко неясноти, ако може  съвет и съдействие  Hug :
1. Подходящ ли е за суха кожа?
2. Дали ще има ефект за леки бръчици?
3. Дали мога да боря  малко целулит с него  newsm78 .
Благодаря предварително   bouquet bouquet

# 170
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Привет мацки. Попаднах случайно на темата и се зарибих. Реших да поръчам бялото мезо  Crazy , но имам няколко неясноти, ако може  съвет и съдействие  Hug :
1. Подходящ ли е за суха кожа?
2. Дали ще има ефект за леки бръчици?
3. Дали мога да боря  малко целулит с него  newsm78 .
Благодаря предварително   bouquet bouquet

Понеже всички тези въпроси ги задавах и аз, да отговоря - да! и на трите въпроса  Hug

# 171
  • Мнения: 549
Здравейте Simple Smile От половин година имам бялата мезотерапия и съм доволна как повлия на акнето ми. Искам да попитам тези от вас, които я имат, знаете ли дали може да се използва за спукани капилярчета по краката. Знам,че иглената се прилага, но за тази не знам и коя светлина... Също така използвате ли я под очите?

# 172
  • Мнения: 4 734
Търся си електрически масажьор за лице... Имах такъв с няколко накрайника, но изгоря и сега не знам къде да намеря... Ако някой е виждал подобен в сайтовете да сподели...Smile

# 173
  • Мнения: 438
Здравейте Simple Smile От половин година имам бялата мезотерапия и съм доволна как повлия на акнето ми. Искам да попитам тези от вас, които я имат, знаете ли дали може да се използва за спукани капилярчета по краката. Знам,че иглената се прилага, но за тази не знам и коя светлина... Също така използвате ли я под очите?
Би ли споделила как използва уреда за да повлияеш на акнето?

# 174
  • Мнения: 87
Здравейте,искам да си купя хиалуронова киселина и да си я слагам с уреда за безиглена мезотерапия.Сега не знам коя точно да си купя,защото ми казаха,че колкото е по-малка молекулярната маса толкова по-добре Thinkingкоето въобще не ми говори нещо.Моля някой по разбиращ да каже,това става ли?
https://theordinary.com/product/rdn-hyaluronic-acid-2pct-b5-30mlhttps://

# 175
  • Мнения: 549
Здравейте Simple Smile От половин година имам бялата мезотерапия и съм доволна как повлия на акнето ми. Искам да попитам тези от вас, които я имат, знаете ли дали може да се използва за спукани капилярчета по краката. Знам,че иглената се прилага, но за тази не знам и коя светлина... Също така използвате ли я под очите?
Би ли споделила как използва уреда за да повлияеш на акнето?


Слагам малко от ампулата хиалурон или някоя друга ,пръскам розова вода и вкл уреда със синята светлина .В началото започнах с розовата вода за по добър контакт на мезото, но установих и че много добре ми се отразява на кожата.Така за месец спряха да ми излизат пъпки. След това започнах тоник с гликолова киселина за изравняване на тена (задължително е и слънцезащитен крем).

# 176
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Ели_дечкин много Благодаря. А за целулит какво втриваш? И  след колко време се вижда резултата?
Благодаря предварително за отговорите Flowers Hibiscus

# 177
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Смених всички видове антицелулитни Simple Smile Сега съм с Кройтерхоф по препоръка на форума но не съм редовна с мезото. Така или иначе комбинирам със спорт, диета, душове но истината е, че бялото мезо няма да премахне изцяло целулита. Да мине великото ученическо пазаруване и мисля да отида на lPG мазажи.
Ефект не знам кога забелязах  newsm78 Но факт е че има.

# 178
  • Мнения: 4 740
Аз за целулит взех проста силиконова вендуза и даже започнах от вчера, казват, че имало най-добър ефект
 Stuck Out Tongue Winking Eye... ми дано... Есента ще зе взема  мазилото на Кройтерхоф, че много загрява, ни моа си прежаля дупарата в тази жега. Отделно сухо четкане сутрин, студен душ, тренировки и много ооооо вода

# 179
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Тая вендуза все я забравям  ooooh! И аз се каня да си купя вече поне два месеца  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт