Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 83 781
  • 736
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 416
От няколко дни и аз чета на различни места за Ordinary. Досега от чужбина съм поръчвала само от iherb. За колко време стигат поръчките, пак ли се спазва това до 30 лв., за да се избегне митницата и колко горе-долу струва доставката? Надявам се да не съм толкова много оф-топик с тези въпроси.

# 211
  • Мнения: 682
Поръчките се изпращат от държава на ЕС и не се дължи ДДС или мито. Пристигат за около седмица-две

# 212
  • софия
  • Мнения: 1 707
Поръчките се изпращат от държава на ЕС и не се дължи ДДС или мито. Пристигат за около седмица-две


В пощата ,без ддс и такса обрабатка  -звучи супер ,а има ли доставка или мин сума за поръчка?

# 213
  • Мнения: 912
Сега пък съм хвърлила око на това
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B018Z2RZ2K/ref=ox_sc_act_image_ … XMXFHIZ&psc=1

Нещо специално за околоочнята зона

# 214
  • Мнения: 947
Сега пък съм хвърлила око на това
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B018Z2RZ2K/ref=ox_sc_act_image_ … XMXFHIZ&psc=1

Нещо специално за околоочнята зона

И аз се бях загледала в такъв уред.. Някой има ли го и има ли резултат?

# 215
  • София
  • Мнения: 19 975
В пощата ,без ддс и такса обрабатка  -звучи супер ,а има ли доставка или мин сума за поръчка?
Над 25 евро доставката е безплатна.  Peace

# 216
  • Мнения: 5 892
Къде мога да прочета на бълг. език подробно за уреда за безиглена мезотерапия със светлините?

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 14 210
Камалия, указанията на моя уред са на български, но извън това, как конкретно се включва и ползва точно този уред и извън достъпното в нета мисля, че няма друго. Ако искаш, ще ти препиша онова, което не се отнася пряко до уреда.
Да допълня впечатленията си от него - силното зачервяване явно е от серума. Втория и третия път го правих с друг серум и беше по-слабо, особено третия път. Реших да повторя със същия серум от първия път и последва отново силно зачервяване. Само не знам дали това значи, че серумът провежда тока и радиовълните отлично, или значи, че дразни кожата. Wink При RF-процедури в салони (правила съм си само на околоочния контур) не ми се е случвало подобно нещо.  Май не ми харесва да е толкова зачервяващо и няма да го правя с този серум.

# 218
  • Мнения: 5 892
Аз ще поръчам от Али. По-конкретно ме интересува ползва ли се контактен гел или само серум. Работя в салон и имаме подобен уред за безиглено вкарване на колаген, но няма светлини и козметичката го работи с мокри ръце...

# 219
  • софия
  • Мнения: 1 707
Камалия ако питаш за бялата мезотерапия-работи с контактен гел,серум,ампули на водна основа.
Може и само с вода,но какъв ще е резултатът не знам.
Аз лично ползвам контактен гел с хк и с колаген.
Имам и 3 ампули на Мизон са с колаген и х.к и една друга с витамин ц.

# 220
  • Мнения: X
Камалия ако питаш за бялата мезотерапия-работи с контактен гел,серум,ампули на водна основа.
Може и само с вода,но какъв ще е резултатът не знам.
Аз лично ползвам контактен гел с хк и с колаген.
Имам и 3 ампули на Мизон са с колаген и х.к и една друга с витамин ц.

Вит.Ц става ли ти на бели следи по кожата?

# 221
  • софия
  • Мнения: 1 707
То е серум с вит.ц -колко има в него е спорна работа от али го поръчвах.
Сега ще взема този с х.к който показа ти в другата тема с едно прасенце .

# 222
  • Мнения: 947
Аз имам въпрос към тези, които си купуват ампули от кондиция? Нали за повече цената е по-ниска? И могат да се комбинират различни видове? Десет ампули би трябвало да са 72лв? Аз ли бъркам в калкулацията, защото поръчах днес и от Еконт ми изпратиха мейл с по-висока сума..

# 223
  • софия
  • Мнения: 1 707
Каква е сумата?
Ако са викнали куриер е 7-8лв да вземе пратката.

# 224
  • Мнения: 416
Аз искам да попитам какъв дарсонвал да си купя. Моля да ми дадете линк към такъв в Алиекспрес, който сте купували. Знам, че е важно на какъв търговец ще попаднеш. Надявам се да ми съдействате, тъй като искам да го поръчам по-скоро. Засега имам само бялото мезо, което взех чрез съвет от тук и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт