Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 079
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 739
Ползваме ама от евтините варианти,много сме доволни Grinning

# 346
  • Мнения: 113
Много благодаря. Поръчах една, въпреки че не съм докрай убедена,  дали е оригинална на 100%, но пък е на добра цена.  Ще видим...

# 347
  • София
  • Мнения: 756
Момичета, изчетох темата на един дъх ( всеки според зора) и разбрах две неща, че изобщо не съм в час на новите апаратури, въпреки, че преди 2,3 години следях темите непрекъснато и второ, че ще се купува, остава да уточня какво точно.
На първо време, докато пристигне това, което ще поръчам, имам спешна нужда от хидратация, защото след няколко процедури в козм. студио положението стана трагично. Имам една машинка, за която се сетих, че бих могла да вкарам полезни ампулки с нея, но идея нямам как работи. Ако някоя от вас я е ползвала и има спомен, ще бъда безкрайно благодарна за съдействието.






http://beautybetty.eu/index.php?route=product/product&path=3 … amp;product_id=83

И тези ампули дали може да се вкарват с него?

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 18:25 от va_ni

# 348
  • Мнения: 479
Доволни ли сте от вакуум уредите, които се използват против черни точки?

# 349
  • София
  • Мнения: 412
Доволна съм от приставката за пилинг и тази за масаж. Основната не изкарва нищо при мен, но спомага да избият и да мога да махна с изстискване по дълбоките. Плюс дарсонвал, усещам кожата си по чиста.

# 350
  • София
  • Мнения: 415
И аз се интересувам за мнение ако някой е ползвал този уред или друг подобен.
Още миналата година като го пускаха в Лидл много се чудих,но не го взех...сега пак му се чудя.
Почистването с пара в последните години се отрича от козметиците. Особено не се препоръчва за чувствителна, склонна към зачервяване кожа, с фини, често и спукани капиляри.
Уредите от Лидл може да са със задоволително качество като цяло, но дали точно уредът за пара е подходящ за Вашата кожа, трудно може да се прецени.
На пример за мен ензимният пилинг е доста добър и щадящ вариант за пичистване. Отделно в темата има отзиви за няколко други уреда за почистване.

# 351
  • Мнения: 574
Абсолютно съм съгласна. Химията я намирам за по-щадяща за кожата (колкото и парадоксално да звучи) от разните уреди и стискане. Малко салицилова киселина 2% BHA прави чудеса след редовна употреба. А има и препарати с различни концентрации на алфахидрокси киселини (демек АНА ) от ежедневна до едноседмична употреба.
Само ми харесва ултразвуковата четка за почистване, която си имам. Тя наистина чисти нежно, без да стърже, без да дърпа. И после като си сложа салициловата киселиница и става много добре.

И аз се интересувам за мнение ако някой е ползвал този уред или друг подобен.
Още миналата година като го пускаха в Лидл много се чудих,но не го взех...сега пак му се чудя.
Почистването с пара в последните години се отрича от козметиците. Особено не се препоръчва за чувствителна, склонна към зачервяване кожа, с фини, често и спукани капиляри.
Уредите от Лидл може да са със задоволително качество като цяло, но дали точно уредът за пара е подходящ за Вашата кожа, трудно може да се прецени.
На пример за мен ензимният пилинг е доста добър и щадящ вариант за пичистване. Отделно в темата има отзиви за няколко други уреда за почистване.

# 352
  • Мнения: 134
Аз съм против всякакви механични въздействия.Преди години редовно си ходех с рани по лицето от безумни стискания от знайни и незнайни козметици.След консултация по повод на друг проблем,открих козметиката с аха-алфа-хидрокси киселини,пилингите,ретиноловите серуми и видях промяната в кожата ми,въпреки напредващите години.От тук нататък мисля да поддържам в тази посока.

# 353
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аз съм против всякакви механични въздействия.Преди години редовно си ходех с рани по лицето от безумни стискания от знайни и незнайни козметици.След консултация по повод на друг проблем,открих козметиката с аха-алфа-хидрокси киселини,пилингите,ретиноловите серуми и видях промяната в кожата ми,въпреки напредващите години.От тук нататък мисля да поддържам в тази посока.


Коя козметика ползваш?

# 354
  • Мнения: 134



Коя козметика ползваш?
[/quote]
Главно Неострата.

# 355
  • София
  • Мнения: 756
Момичета, от тези машинки с ултразвук, мезо, йонофореза....и т.н, някой да е срещал с 3 Mgz или повече?
Ако пък някой има, да сподели.....

# 356
  • Мнения: 49
Ultrasonic 7 LED Color Skin Photon Rejuvenation Sonic Face Care Tightening Anti Aging Facial Lift Therapy Home Use SPA Massager
 https://s.click.aliexpress.com/e/bKEcrQ1a
Момичета, от тези машинки с ултразвук, мезо, йонофореза....и т.н, някой да е срещал с 3 Mgz или повече?
Ако пък някой има, да сподели.....

# 357
  • Мнения: 49
Ultrasonic 7 LED Color Skin Photon Rejuvenation Sonic Face Care Tightening Anti Aging Facial Lift Therapy Home Use SPA Massager
 https://s.click.aliexpress.com/e/bKEcrQ1a
Момичета, от тези машинки с ултразвук, мезо, йонофореза....и т.н, някой да е срещал с 3 Mgz или повече?
Ако пък някой има, да сподели.....

# 358
  • София
  • Мнения: 756
Martinelli, излиза ми главната страница на Алито, не конкретно уреда. Би ли опитала пак с линка

# 359
  • София
  • Мнения: 1 161
Здравейте , новобранец съм в темата.
Искам да си взема четка за почистване на лице. Можете ли да ме насочите към някой модел четка на достъпна цена ?

Общи условия

Активация на акаунт