Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 040
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Здравейте , новобранец съм в темата.
Искам да си взема четка за почистване на лице. Можете ли да ме насочите към някой модел четка на достъпна цена ?
Имам тази и съм много доволна.

# 361
  • Мнения: 1 009
Тази седмица в Кауфранд има на промоция четка за почистване на лице, но не мога да кажа препоръки.

# 362
  • Мнения: 49
Martinelli, излиза ми главната страница на Алито, не конкретно уреда. Би ли опитала пак с линка
Ultrasonic 7 LED Color Skin Photon Rejuvenation Sonic Face Care Tightening Anti Aging Facial Lift Therapy Home Use SPA Massager
 https://s.click.aliexpress.com/e/bKEcrQ1a

# 363
  • Мнения: 196
След минаване с дермаролер по-бедрата мога ли да си продължа с тренировките.Опасявам се да не се възпали кожата.Моля за съвет.

# 364
  • Мнения: 4
Здравейте!
От доста време следя темата и препрочитам мненията ви относно един или друг продукт. И аз съм от закупилите от Алиекспрес уред за безиглена мезотерапия, но мисля, че ми се изсушава кожата около очния контур. Колебая се за уреда Silk`n face tite. Това ли е най-добрият уред за околочната зона? Бих искала да позагладя бръчиците около очите /повечето са образувани от разтеглянето на кожата заради всекидневното слагане и махане на лещи/. Доволни има ли от този уред? Прочетох мнения, че има лифтинг ефект, а за бръчици помага ли? Някаква друга алтернатива, друга марка, ако е по-добра / в един магазин ми споменаха марката Филипс като по-надеждна, но самите  те не предлагали.../? Ще чакам отговорите ви Simple Smile

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 14 383
Аз си го взех и него. Той е с радиочестоти, червена светлина (тези двете ги има и в "мезо"-то) и инфрачервени лъчи. Редувам ги през няколко дни.
Няма как да се прецени толкова бързо и лесно действа ли. Не е вълшебен. Марката е уж сериозна. Бръчките ми не са изчезнали. Wink Разчитам все пак, че всички тези уреди поне малко помагат с течение на времето.

# 366
  • Мнения: 4
Благодаря за споделеното мнение, Магдена. Дано наистина да помагат Simple Smile

# 367
  • Мнения: 567
Здравейте!
От доста време следя темата и препрочитам мненията ви относно един или друг продукт. И аз съм от закупилите от Алиекспрес уред за безиглена мезотерапия, но мисля, че ми се изсушава кожата около очния контур. Колебая се за уреда Silk`n face tite. Това ли е най-добрият уред за околочната зона? Бих искала да позагладя бръчиците около очите /повечето са образувани от разтеглянето на кожата заради всекидневното слагане и махане на лещи/. Доволни има ли от този уред? Прочетох мнения, че има лифтинг ефект, а за бръчици помага ли? Някаква друга алтернатива, друга марка, ако е по-добра / в един магазин ми споменаха марката Филипс като по-надеждна, но самите  те не предлагали.../? Ще чакам отговорите ви Simple Smile
Мое мнение  че уреда около очите трябва да се използва на втора степени с подходящи овлажняващи продукти,може и няколко и няма да изсушава около очната зона. Моята кожа  е също суха като цяло,но откакто ползвам уреда с различни продукти вече не е така.

# 368
  • Мнения: 4 735
Вече ползвам мезото всеки ден с малко от ампулите и малко серум на биотен ,сутрин и вечер 1-2 минути,околоочният го праскам на най-висока степен ,като останалата част,не ми пречи .

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 13:19 от No_frame bitch

# 369
  • Мнения: 574
Препоръчвам ти ретинолов продукт, може да се слага на пачия крак и част от торбичката под окото, до ръба на орбиталната кост. Също салицилова киселина 2%, последвана от богат крем за околочен контур.
Но всичко трябва да се ползва 1 месец поне редовно, за да усетиш резултат.
Иначе уредите си работят, но и козметиката важи.
Здравейте!
От доста време следя темата и препрочитам мненията ви относно един или друг продукт. И аз съм от закупилите от Алиекспрес уред за безиглена мезотерапия, но мисля, че ми се изсушава кожата около очния контур. Колебая се за уреда Silk`n face tite. Това ли е най-добрият уред за околочната зона? Бих искала да позагладя бръчиците около очите /повечето са образувани от разтеглянето на кожата заради всекидневното слагане и махане на лещи/. Доволни има ли от този уред? Прочетох мнения, че има лифтинг ефект, а за бръчици помага ли? Някаква друга алтернатива, друга марка, ако е по-добра / в един магазин ми споменаха марката Филипс като по-надеждна, но самите  те не предлагали.../? Ще чакам отговорите ви Simple Smile

# 370
  • Мнения: 4
Момичета, много ви благодаря за отговорите Simple Smile

# 371
  • Мнения: 361
Привет,
Търсих информация, но не открих. На скоро си купих такъв вакумен уред с накрайник за микродермоабразио, но не знам как да почистя главите. Та се надявах да споделите опит. Само го миете или дезинфекцирате с нещо преди употреба? Обикновените глави, които съм ползвала, измих със сапун и натърках със салицилов спирт (такъв имах), но тази за дермоабразио се чудя да не я прецакам някак, съответно да си докарам някаква беля на главата! 
Поздрави Simple Smile

# 372
  • Мнения: 116
Привет,
Търсих информация, но не открих. На скоро си купих такъв вакумен уред с накрайник за микродермоабразио, но не знам как да почистя главите. Та се надявах да споделите опит. Само го миете или дезинфекцирате с нещо преди употреба? Обикновените глави, които съм ползвала, измих със сапун и натърках със салицилов спирт (такъв имах), но тази за дермоабразио се чудя да не я прецакам някак, съответно да си докарам някаква беля на главата!  
Поздрави Simple Smile
Имам си една четка за зъби само за тая работа. Потапям я във спирт и изтърквам хубаво главите с нея. После ги оставям на въздух да изсъхнат напълно.
Не знам дали е най- добрия начин, това измислих.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 07:23 от Nichy85

# 373
  • Мнения: 156
Кой от двата уреда да си взема?
 https://s.click.aliexpress.com/e/bZ73IvlW
https://www.ebay.co.uk/itm/Ultrasonic-Ultrasound-Skin-Scrubber-P … eU1T59AxeAAxyUYdQ
Искам да е мощен и да има ефект, наистина да се справя с черните точки.

# 374
  • Мнения: 16 871
Кой от двата уреда да си взема?
 https://s.click.aliexpress.com/e/bZ73IvlW
https://www.ebay.co.uk/itm/Ultrasonic-Ultrasound-Skin-Scrubber-P … eU1T59AxeAAxyUYdQ
Искам да е мощен и да има ефект, наистина да се справя с черните точки.
Аз следя този и мисля до Коледа да си го взема. Похвали ми го една мацка от форума.
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B018216BGA/ref=ox_sc_saved_imag … M58SXE&psc=1#

Общи условия

Активация на акаунт