Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 081
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 947
Не пише. А и май е различно. Държеше си батерията, но явно се е прецакала или и аз не знам. Не го ползвам толкова отдавна, има-няма четири месеца и то не най-редовно. Като е с кабел няма да го мисля, че тотално ще откаже батерията, това имах предвид. Иначе те и парите му толкова...
Какъв е твоят уред? Може ли линк да го видя?

# 451
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Сдобих се, без да искам с това!

https://www.amazon.com/Skin-Doctors-Powerbrasion-System-5-Piece/dp/B000GRU1D8

Ако някой го е пробвал, моля да пише.

# 452
  • Мнения: 1 611
Аз пак да попитам има ли някой с такъв уред https://silkn.bg/silk-n-facetite-ured-za-lifting-i-podmladjavane.html
И ако може мнения дали си заслужава парите.

# 453
  • Мнения: 574
Моят е този долу. Взех го от www.NovaKoja.com обаче гледам, че сега предлагат друг вече, черен. Та не мога да пратя линк. Моят може би е стар или де да знам там.
Но пак ми се струва същия като параметри и тн. То какво ли да има толкова различно в този тип уред.


Не пише. А и май е различно. Държеше си батерията, но явно се е прецакала или и аз не знам. Не го ползвам толкова отдавна, има-няма четири месеца и то не най-редовно. Като е с кабел няма да го мисля, че тотално ще откаже батерията, това имах предвид. Иначе те и парите му толкова...
Какъв е твоят уред? Може ли линк да го видя?

# 454
  • Мнения: 947
на Данито майка му не ми излиза мезотерапия в Нова Кожа. Имаш ли светлини?

# 455
  • Мнения: 1 671
Този уред за Бяло мезо, как го използвате.С какво се маже кожата преди да се използва? Ампулите преди или след работа с уреда се слагат? А какво мислите за дермапен, това с игличките?Кое е по добре без или със иглички? Бялото Мезо е без игли нали?

# 456
  • Мнения: 574
Прилагам линка, за да не се окаже, че говорим за различни неща. Имам 3 светлини, мезотерапия, радиочестотен лифтинг, мускулна стимулация. Тоя черния гледам има повече светлини и някакъв вибро масаж. Но аз мисля, че щом има червената против дъртост, другите не ме интересуват.
https://novakoja.com/collections/%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8- … %BF%D0%B8%D1%8F-1

Peypy, да, без игли е. Слага се каквото прецениш, че ще е полезно за кожата ти и действаш с уреда, за да го вкараш в кожата. В този горния линк е описано много подробно как и за какво се ползва. Всички такива уредчета се ползват по този начин. Гледам, че си предлагат и техен серум с витамин С, който да се ползва в комбинация с мезото. Обмислям покупка. Някой ползвал ли е тоя серум, има ли отзиви?
https://novakoja.com/products/20-%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC% … nt=18006902931513

на Данито майка му не ми излиза мезотерапия в Нова Кожа. Имаш ли светлини?

# 457
  • Мнения: 1 174
Ползвала съм го, но го смених с
https://www.iherb.com/pr/InstaNatural-Vitamin-C-Serum-Anti-Aging … fl-oz-30-ml/71847
Като параметри са почти еднакви, Instanatural ми харесва повече. И като цена е по-добре,  вечера си го поръчах отново, защото е все още с 15% отстъпка и ако сте нови в сайта може да ползвате още 5% отстъпка с ABG4679. Ретинола на тази марка е също чудесен.

# 458
  • Мнения: 94
Аз също започнах да използвам уреда за мезотерапия от али, с ампула на dermedics.
Слагам част от ампулата и минавам отгоре с червена светлина, докато попие ампулата. Това отнема по-малко от 10 минути, тъй като доста бързо попива.
Та затова искам да ви питам, необходимо ли е да се слага и контактен гел и той под или над ампулата се поставя?
Може ли само с гел също да се минава?
Ампулите, които сте посочили, например на Кройтерхоф, на ДМ и други, подходящи ли за такъв уред? Всякакъв тип серуми ли могат да се слагат с него?

# 459
  • Мнения: 574
Всичко, което ти харесва и прецениш, че е хубаво може да се слага. Без салицилова и гликолова киселина както и други алфахидрокси киселини. Аз много слагах на the ordinary - resveratrol + ferulic acid. Доста е мазно и няма нужда от друго. А иначе за котактния гел - не съм ползвала, но до колкото ми е инфото за поредност и последователност, може да го слагаш след като си сложила подхранването. Особено ако е на маслена основа. Защото ще блокира другите продукти от действие. Мисля, че като ти попие ампулата, можеш да си сложиш нещо друго просто. Витамин С, хиалуронова киселина, разни там екстракти и серумчета. Успех.
Аз също започнах да използвам уреда за мезотерапия от али, с ампула на dermedics.
Слагам част от ампулата и минавам отгоре с червена светлина, докато попие ампулата. Това отнема по-малко от 10 минути, тъй като доста бързо попива.
Та затова искам да ви питам, необходимо ли е да се слага и контактен гел и той под или над ампулата се поставя?
Може ли само с гел също да се минава?
Ампулите, които сте посочили, например на Кройтерхоф, на ДМ и други, подходящи ли за такъв уред? Всякакъв тип серуми ли могат да се слагат с него?

# 460
  • Мнения: 94
Благодаря много за полезната информация. Ще се снабдя веднага и с други апули и серуми. Мисля да пробвам с тези на ДМ като за начало Simple Smile

# 461
  • Мнения: 690
Исксм да се похваля, че най-после се сдобих с ултразвукова шпатула! Ще я пробвам после с термалната вода.

# 462
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
От Алиекспрес бях взела бялата мезотерапия,някъде има ли по-подробна инструкция как да се ползва - честота,сезон,кои светлини и т.н. ... ?

# 463
  • Мнения: 1 684
Момичета днес ми пристгна диамантеното дермабразио от Алиекспрес. Кажете как го ползвате и какво слагате на лицето след това. Пробвах го . Струва ми се много агресивен за кожата. От това засмукване с този диамантен диск кожата ми стана на рани. Само се минах с спирт след това и ме достраша да сложа друго. Как процедирате с него? Ако може малко инфо, ще аъм ви благодарна.

От Алиекспрес бях взела бялата мезотерапия,някъде има ли по-подробна инструкция как да се ползва - честота,сезон,кои светлини и т.н. ... ?
Аз го ползвам 2 пъти в седмицата. Светлините червената е против стареене, синя против акне, зелена против пигментни петна, останалите не ги помня

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 19:26 от bubanka

# 464
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
От Алиекспрес бях взела бялата мезотерапия,някъде има ли по-подробна инструкция как да се ползва - честота,сезон,кои светлини и т.н. ... ?
Аз го ползвам 2 пъти в седмицата. Светлините червената е против стареене, синя против акне, зелена против пигментни петна, останалите не ги помня


Няма ограничения както абразиото да е само есен/зима, нали ? И доколкото помня трябва да е със серуми на водна основа ? Ползвах с един наличен хидратиращ серум вкъщи, усещането е обаче сякаш някаква електрически ток ми пробягва по лицето, очаквах,че ще е само затопляне ... Така ли трябва да е ? Около очите може ли ? И колко време е процедурата,че той серума за 1-2 мин си попи и на сухо вече нямаше как ....

Общи условия

Активация на акаунт