Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 091
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 574
Имам въпрос относно сайта - от къде ги доставят в БГ? В смисъл имат ли европейски склад? И изобщо как излиза доставката като цена, с кого ги доставят?

Ползвала съм го, но го смених с
https://www.iherb.com/pr/InstaNatural-Vitamin-C-Serum-Anti-Aging … fl-oz-30-ml/71847
Като параметри са почти еднакви, Instanatural ми харесва повече. И като цена е по-добре,  вечера си го поръчах отново, защото е все още с 15% отстъпка и ако сте нови в сайта може да ползвате още 5% отстъпка с ABG4679. Ретинола на тази марка е също чудесен.

# 466
  • София
  • Мнения: 1 892
Момичета днес ми пристгна диамантеното дермабразио от Алиекспрес. Кажете как го ползвате и какво слагате на лицето след това. Пробвах го . Струва ми се много агресивен за кожата. От това засмукване с този диамантен диск кожата ми стана на рани. Само се минах с спирт след това и ме достраша да сложа друго. Как процедирате с него? Ако може малко инфо, ще аъм ви благодарна.
Нямаш ли степени и съответно да намалиш вакуума? Или да намалиш натиска, който прилагаш? Не е нормално да ставаш на рани. Минаването става по пътя на масажните линии, т.е. хоризонтално по бузите и челото и вертикално на нос и брадичка. Лично аз, след дермото (което задължително е на суха кожа) си правя и мезо със серум.

# 467
  • Мнения: 231
Искам да попитам ,  има ли  някое от момичетата ползващи бялото мезо да има поставени филари или ботокс в лицето и противопоказно ли е въобще използването на този уред в този случай.,тъй като има затопляне.

# 468
  • Мнения: 914
То май има и РФ, което сигурно  го прави неподходящ при филъри (поне на мен един доктор ми беше казал, че радиочестот ще разруши хулаурона). Нямам филъри, та не знам детайли.

За ботокс съм питала за лед маска - докторката каза, че няма проблем.
Аз -не знам защо- реших, че нищо не е  проблем и си ползвам уреди, но имам само на гневна бръчка батакс. Някой ден като подновявам ще разпитам.

# 469
  • Мнения: 1 174
Имам въпрос относно сайта - от къде ги доставят в БГ? В смисъл имат ли европейски склад? И изобщо как излиза доставката като цена, с кого ги доставят?

Ползвала съм го, но го смених с
https://www.iherb.com/pr/InstaNatural-Vitamin-C-Serum-Anti-Aging … fl-oz-30-ml/71847
Като параметри са почти еднакви, Instanatural ми харесва повече. И като цена е по-добре,  вечера си го поръчах отново, защото е все още с 15% отстъпка и ако сте нови в сайта може да ползвате още 5% отстъпка с ABG4679. Ретинола на тази марка е също чудесен.
Пращат ги от щатите и ми пристигат обикновенно с холандските пощи. Спазвам правилото 30 лв ( без да включвам доставката, тя си е отделно),  за да не отиде на митница. Запомнете, че Iherb винаги пише реална стойност. До сега нито веднъж нямам загубен пакет или задържан на митница, средно време за доставка 2 седмици, винаги чудесно опаковани в малко кашонче, вървят си с тракинг номер. Следя си промоции, намаления и при редовни покупки ти приспадат loyalty credit, които си трупаш с предходни покупки.

# 470
  • София
  • Мнения: 756
Момичета днес ми пристгна диамантеното дермабразио от Алиекспрес. Кажете как го ползвате и какво слагате на лицето след това. Пробвах го . Струва ми се много агресивен за кожата. От това засмукване с този диамантен диск кожата ми стана на рани. Само се минах с спирт след това и ме достраша да сложа друго. Как процедирате с него? Ако може малко инфо, ще аъм ви благодарна.
Нямаш ли степени и съответно да намалиш вакуума? Или да намалиш натиска, който прилагаш? Не е нормално да ставаш на рани. Минаването става по пътя на масажните линии, т.е. хоризонтално по бузите и челото и вертикално на нос и брадичка. Лично аз, след дермото (което задължително е на суха кожа) си правя и мезо със серум.

И аз чакам някой да се включи с повече подробности..........

# 471
  • Мнения: 1 095
Някой да има Nuface? Мисля да поръчам мини версията.

# 472
  • София
  • Мнения: 5 198
Момичета , има ли При вас видим ефект от бялата мезотерапия ?
И да попитам , тези от вас които имат дермаролер как го използват и колко често и за какво точно е ?

# 473
  • Мнения: 1 095
Ето тема за дермаролер:
http://www.bg-mamma.com/?topic=704247

# 474
# 475
  • Мнения: 947
Момичета , има ли При вас видим ефект от бялата мезотерапия ?
Не знам... Честно, не знам. Кожата ми изглежда добре в интерес на истината, но не знам от кое точно. Ползвам много азиатски мазила и маски, които мисля че ми избелиха две пигментни петна. Често ги вкарвам с бялата мезотерапия. Бръчиците около очите ми се позапълниха, но аз качих и доста килограми и мисля, че е по-скоро от това. А може би положителните резултати са ми от комплексна грижа от всичко, което ползвам.

# 476
  • София
  • Мнения: 1 892
Искам да попитам ,  има ли  някое от момичетата ползващи бялото мезо да има поставени филари или ботокс в лицето и противопоказно ли е въобще използването на този уред в този случай.,тъй като има затопляне.
Нямам филъри, но доколкото чета, затоплянето което се получава от мезото, предполага по- бързото разграждане на филъра. За ботокса, не съм срещала отзиви.

# 477
  • София
  • Мнения: 5 198
Добре , ще си поръчам уред , но кой при вас има най-голям ефект ?
Целта ми е - свежест , изчистване на лицето .
Вкъщи имам бялото мезо ,
Дермаролер , шпатула или какво да поръчам .
Също искам и леко премахване на бръчки.

# 478
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета , има ли При вас видим ефект от бялата мезотерапия ?
Не знам... Честно, не знам. Кожата ми изглежда добре в интерес на истината, но не знам от кое точно. Ползвам много азиатски мазила и маски, които мисля че ми избелиха две пигментни петна. Често ги вкарвам с бялата мезотерапия. Бръчиците около очите ми се позапълниха, но аз качих и доста килограми и мисля, че е по-скоро от това. А може би положителните резултати са ми от комплексна грижа от всичко, което ползвам.


Каква е кожата ти?Коя кор.козмет.използваш?
Х.к на кор.Елизавека и Мизон са страхотни серуми доста по -добри от тези на сумати известни и скъпи марки.
Някой ползва ли уреда със серуми на Ординъри?

# 479
  • Мнения: 947
Wind, да разбирам ли че не си доволна от бялото мезо? Иначе ако търпях на болка бих си взела дермаролер за мезотерапия.
Troshkata към суха ми е кожата. Точно тези серуми с хк не съм ползвала, но ползвам на Хада Лабо Премиум лосиона и много ми харесва! Точно него често "вкарвам" с бялата мезотерапия, добре се получава. Иначе много харесвам и ползвам Бентон, Пурито, Елизавека, Хада Лабо и доста единични продукти на други марки. Като цяло смятам, че добре съм си подбрала продуктите за кожата, но това което не мога да разбера е има ли ефект от уреда или не..

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 18:21 от IceIce

Общи условия

Активация на акаунт