Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 105
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 5 198
Ползвах бялото мезо миналата зима 2-3 месеца , не видях никакъв ефект .
Реално може и аз да бъркам някъде .

# 481
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аз ефект виждам особено ако се наблегне на хр.режим и много вода за да помогнеш и от вътре,обаче ме мързи жестоко и все да утре оставям уреда.
По редовна съм -по бързи са дермабразиото ,ел.четката и шпатулата.
Примерно преди ползвах гел и ампули и не беше кай знай какво но с концентрираните хк. Корейските имам значително подобрение.Ако бях по настоятелна поне 2-3пъти седмично сигурно щеше да има супер ефект.

# 482
  • Мнения: 1 684
Аз ефект виждам особено ако се наблегне на хр.режим и много вода за да помогнеш и от вътре,обаче ме мързи жестоко и все да утре оставям уреда.
По редовна съм -по бързи са дермабразиото ,ел.четката и шпатулата.
Примерно преди ползвах гел и ампули и не беше кай знай какво но с концентрираните хк. Корейските имам значително подобрение.Ако бях по настоятелна поне 2-3пъти седмично сигурно щеше да има супер ефект.
Какви са тези корейски? Може ли линк

# 483
  • Мнения: 1 399
Някой да има Nuface? Мисля да поръчам мини версията.

Имам точно мини версията (беше на промоция и с подаръци и не удържах) . Още не мога да дам реален отзив, ползвала съм го само два пъти. Нямам много проблемни зони - леко гравирационно отпускане от ЕГН-то. Целя стягане, лифт и цялостно подобрение на тургора. Направих си снимка съгласно инструкциите, но ще чакам следващите за сравнение.

# 484
  • Мнения: 4 740
Може ли линк към тази корейска Х.К.плийз😍

# 485
  • Мнения: 1 095
Някой да има Nuface? Мисля да поръчам мини версията.

Имам точно мини версията (беше на промоция и с подаръци и не удържах) . Още не мога да дам реален отзив, ползвала съм го само два пъти. Нямам много проблемни зони - леко гравирационно отпускане от ЕГН-то. Целя стягане, лифт и цялостно подобрение на тургора. Направих си снимка съгласно инструкциите, но ще чакам следващите за сравнение.

От къде го купи? Не че има значение вече де, аз поръчах от currentbody, но да знам Simple Smile)) И аз нямам сериозни проблеми, но имам леко отпускане на ъгълчетата на устата и бузите.

# 486
  • Мнения: X
Може ли линк към тази корейска Х.К.плийз😍
Понеже момичето, което е писало за корейската хк не е отг. Ще кажа аз какви съм ползвала с бялото мезо.
Всяка една е с отлични резултати и действие има.



Това не е серум, но е доста гъсто и плътно и също вкарвам с уреда.

Има тема за азиатска козметика ако се интересувате за още продукти.

# 487
  • София
  • Мнения: 5 198
В Бг има ли ги ? И на каква цена ?
Аз се реших за дермаролер , само трябва да спазвам техниката за работа с него .
И ще започна активно да ползвам бялото мезо .

Само да питам , обикновенно за бялата мезотерапия пт Али използвам най- обикновенна розова вода , като контакт , т.е.с нея прави хубав контакт .
Трянва ши да ползвам друго?

# 488
  • Мнения: X
Купувам от корейски сайтове.

https://www.yesstyle.com

http://jolse.com

# 489
  • Мнения: 2 872
А дали някоя от вас е срещала вакуум уред, с по-голямо гърло. Идеята е за вакуумен масаж в областта на шията и брадичката, за предотвратяване на двойна брадичка.

# 490
  • Мнения: 947
Wind, с розовата вода е перфектно! От тези, които Теди е изредила ползвам с мезотерапията последният лосион, който е с пет вида хиалуронова киселина и е супер. Също MISSHA Time Revolution Night Repair.

И двете мазнички и хубаво работи уреда. Има и други серуми и ампули, но с тези най ми харесва да си ползвам бялото мезо. А ако изтърпиш дермаролера, мисля че с подходяща козметика и него ще постигнеш най-хубавите резултати.

# 491
  • Мнения: 1 399
Някой да има Nuface? Мисля да поръчам мини версията.

Имам точно мини версията (беше на промоция и с подаръци и не удържах) . Още не мога да дам реален отзив, ползвала съм го само два пъти. Нямам много проблемни зони - леко гравирационно отпускане от ЕГН-то. Целя стягане, лифт и цялостно подобрение на тургора. Направих си снимка съгласно инструкциите, но ще чакам следващите за сравнение.

От къде го купи? Не че има значение вече де, аз поръчах от currentbody, но да знам Simple Smile)) И аз нямам сериозни проблеми, но имам леко отпускане на ъгълчетата на устата и бузите.

Точно от този сайт - точни и коректни са. Боря същото и по отзивите много се надявам да помогне.

# 492
  • софия
  • Мнения: 1 707
Теди благодаря !
Това е х.к. на Елизавека  .Аз я взех от ихърб.
Цена -качество 10 от 10.
Нещо и аз се насочвам към кор. серуми и тези на Ординъри.Дали обаче могат да се ползват заедно не знам.

# 493
  • Мнения: 1 095
Скрит текст:
Някой да има Nuface? Мисля да поръчам мини версията.

Имам точно мини версията (беше на промоция и с подаръци и не удържах) . Още не мога да дам реален отзив, ползвала съм го само два пъти. Нямам много проблемни зони - леко гравирационно отпускане от ЕГН-то. Целя стягане, лифт и цялостно подобрение на тургора. Направих си снимка съгласно инструкциите, но ще чакам следващите за сравнение.

От къде го купи? Не че има значение вече де, аз поръчах от currentbody, но да знам Simple Smile)) И аз нямам сериозни проблеми, но имам леко отпускане на ъгълчетата на устата и бузите.
Точно от този сайт - точни и коректни са. Боря същото и по отзивите много се надявам да помогне.

Мерси, видях, че имат 60 дена за връщане, така че ще почна веднага щом го получа за да може ако не видя ефект, да се възползвам, че други уреди минаха през мен без видим резултат. Какво ползваш като гел - оригиналния ли? Аз поръчах този гел Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

# 494
  • Мнения: 1 399
В момента оригиналния гел, като имам подарък и пак техен но със златни частици. Чакам един  на Cosrx с охлюви. Снощи поръчах още един корейски гел. Така или иначе рускините препоръчват да не е оригиналния, но нямам друго под ръка.

Общи условия

Активация на акаунт