Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 112
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 118
Това е колаген за инжектиране в колена.

На Кондиция съм купувала и са хубави.

# 586
  • Мнения: 656
Да, моя грешка.
А какъв апарат използваш?

# 587
  • Мнения: 3 118
Така нареченото бяло мезо.
Цитат

# 588
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз си купих това мезо и съм много доволна (с повече функции е)
https://www.aliexpress.com/item/6-in-1-LED-RF-Photon-Therapy-Fac … .0.7b304c4dXQ15kS

# 589
  • София
  • Мнения: 1 408
Това е колаген за инжектиране в колена.

На Кондиция съм купувала и са хубави.
А каква е цената на ампулите?В сайта е посочено "00" лв.
Благодаря.

# 590
  • Мнения: 3 118
B.U 2, нещо са си подновили сайта и дава бъгове явно. Simple Smile Пише, че са налични уж.
Имам спомен, че ако поръчаш 10 броя излизаха около 70 лв., т.е. 7 лв. броя, иначе ако поръчаш по-малко беше по 9-10 лв.

# 591
  • Мнения: 168
Аз си купих това мезо и съм много доволна (с повече функции е)
https://www.aliexpress.com/item/6-in-1-LED-RF-Photon-Therapy-Fac … .0.7b304c4dXQ15kS


Благодаря много за споделеното! А ампули необходими ли са и откъде се купуват?

# 592
  • София
  • Мнения: 358
Аз си купих това мезо и съм много доволна (с повече функции е)
https://www.aliexpress.com/item/6-in-1-LED-RF-Photon-Therapy-Fac … .0.7b304c4dXQ15kS

Купих си същото преди половин година. ОСвен почистване и 2-3 пъти червена светлина друго не съм ползвала. Моля споделете опит - ккои функции ползвате и с каква цел? Светлините колко често трябва да се ползват и те ли са с контактен гел задължително? Какъв гел ползвате?
МЕреси предварително.

# 593
  • Мнения: 1 012
Аз си купих това мезо и съм много доволна (с повече функции е)
https://www.aliexpress.com/item/6-in-1-LED-RF-Photon-Therapy-Fac … .0.7b304c4dXQ15kS

Купих си същото преди половин година. ОСвен почистване и 2-3 пъти червена светлина друго не съм ползвала. Моля споделете опит - ккои функции ползвате и с каква цел? Светлините колко често трябва да се ползват и те ли са с контактен гел задължително? Какъв гел ползвате?
МЕреси предварително.
Този уред ме заинтригува. Струва ми се комбинация от бялото мезо и ултрасоник с положителни и отрицателни йони. Можете ли да припомните, йоните как се използваха? Имаше значение кога да са положителни, кога отрицателни...и с какви мазила трябва да се ползва?
Благодаря предварително!

Аз имам бялото мезо, ползвам го веднъж седмично основно с розовата мигаща светлина, т.е за вкарване на ампули в дълбочина на кожата. Усещам, обаче, че на последната степен вече е доста слабо, явно батериите му са пред скапване и бих го подменила с този уред, в случай, че са взаимозаменяеми. Помагайте, моля!
Thinking
Flowers Hibiscus

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 877
Всички функции ползвам аз. Йоните за почистване са перфектни, първия път като ги ползвах тъкмо бях ходила през деня на козметик където ми почистиха лицето със шпатулата, която и тук е широко разпространена, еми на марличката след това с йоните си сивееше  (ползвах го със спирт тогава, че още не бях си купила продукти), което ми показа, че наистина работи, сега 1 път седмично се почиствам със спирт (въпреки сухата ми кожа), а през другото време, сутрин се почиствам с електрическа четка, а вечер с йоните с пяна или гел за измиване каквато по принцип си ползвате, ползвам ги също и за вкарване на продукти, като с този уред, може и кремчета да ползвате, не само продукти на водна основа както със шпатулата, светлинките всяка е за нещо различно, трябва да си наблюдавате кожата за да и дадете това от което има нужда, имах проблем с пъпки последните месеци преди да си купя уредчетата (купих си всичко на куп, преди това само при козметик), родих се изчезнаха, отделно имам и дерматит и той   много се повлия от терапиите, (аз ползвам и дарсонвал, като си купих този с многото приставки и съм много доволна) Много добре са описани функциите, аз смених единствено това, че започнах да ползвам повече хидратиращи продукти както и серумчета ХК и колаген и наистина се усвояват много добре, маските също, определено трябва повече хидратация при ползване на апаратчето иначе изсушава доста при по-често ползване,  но пък ми направи впечатление, че ми коригира омазняването в Т зоната (където най-често ми излиза дерматита), сега кожата ми е равномерна, и отделно е по плътна и мека, порите също се повлияха, а това което най много ме радва, че назолабиалните гънки доста се изпънаха, въобще общо взето основно ползвам него и дарсонвала, сутрин електрическата четка, и 1 път в седмицата или на 10 дена веднъж шпатулата (но само за почистване и пилинг)
Ако имате други въпроси и мога да бъда полезна питайте!:)
А за светлинките да уточня, прави се един курс от 2 седмици всеки ден по 10на минутки, а после аз правя 1 път седмично или ако има проблем с раздразнена кожа или обрив, пъпки третирам само там докато изчезнат, за обриви и пъпки след това минавам и с дарсонвала с една антибактериална пудричка (за подсигуряваня) Норсълфазол се казва, но предполагам и някаква друга може...
 На линка към апаратчето който съм дала самия продавач е описал всички функции, за какво и с какво може да се ползва, общо взето с всичко което е течно, гелообразно или кремообразно, изключение поне за мен са тези твърдите глинести и засъхващи маски.
 След празниците смятам да си избера подобно и за тяло, защото щом това ми работи за лицето, предполагам че и подобно за тялото ще ми се отрази добре, а честно казано ми е по-комфортно у дома преди да си легна да ги ползвам, че все се разминавам с графиците на козметичните студия....
 Извинете забравих, всички функции с изключение на йоните и когато вкарваш козметични продукти ползвам с гел за ултразвук, взех си някъкъв с алое, опаковка 5 литра с доставката ми излезе към 20 и няколко лева, не помня точно, марката е Ultragel, има да го ползвам сигурно повече от половин година, но пък иначе другите половин литър бяха на тази цена, и след като идеята му е единствено по-доброто плъзгане и функциониране ме удовлетворява!
 За йоните отрицателните за вкарване на продукти, положителните за почистването (изкарват мръсотията)

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 00:26 от DolliGi

# 595
  • Мнения: 168
Здравейте, момичета,
Вече дни наред чета и проучвам какви уреди да закупя. Виждам, че темата е необятна. Четох доста тук, прегледах в Емаг за инфо, защото там има много модели с описание. Обърках се тотално - примерно за устройството FOREO LUNA има цени от 50 до 270 лева, тук показвате приличащи на него... И най-объркващото, че е въобще не мога да преценя кои от уредите са най-удачни. На 45 години съм с тънка, бледа и леко прозрачна кожа, суха към нормална, носа се омазнява леко.

Към дамите с повече опит, ако сега трябваше да си купувате уреди за лице, шия и деколте, кои 3-4 уреда бихте си купили от къде?

Много ще съм благодарна, ако ме насочите. Green Heart

# 596
  • София
  • Мнения: 358
DolliGi, много благодаря за бързия и подробен отговор. Последно питам за контактния гел - ако може линк към него. Нямя да си купя 5 литра, но все пак ми е нужен Simple Smile
Относно коментара че след почистването на лице пак е сивеела марличката - тя ще сивее винаги, защото при всяко почистване, дори на почистено лице по марлята остават мъртви клетки от най-горния слой на кожата. Та не винаги сивото е равно на мръсотия.
Малко извун темата, но спиртът е много вреден за кожата и трябва да се избягва максимално употребата му (освен за дезинфекция разбира се) особено с/вместо козметика. ПО този въпрос може да прочетеш тук - авторката на блога е фармацевт с доста знания в областта на козметиката: ввв.infarmaciq.com/spirt-kozha/
Мерси още веднъж и поздрави!

# 597
  • Мнения: 892
DolliGi, благодаря и аз за подробния отзив. Би ли казала дали имаше някакви проблеми с доставката, в пощата ли ти простигна уредчето и каква сума пишеше на пакета. Благодаря предварително.

# 598
  • Бургас
  • Мнения: 877
DolliGi, много благодаря за бързия и подробен отговор. Последно питам за контактния гел - ако може линк към него. Нямя да си купя 5 литра, но все пак ми е нужен Simple Smile
Относно коментара че след почистването на лице пак е сивеела марличката - тя ще сивее винаги, защото при всяко почистване, дори на почистено лице по марлята остават мъртви клетки от най-горния слой на кожата. Та не винаги сивото е равно на мръсотия.
Малко извун темата, но спиртът е много вреден за кожата и трябва да се избягва максимално употребата му (освен за дезинфекция разбира се) особено с/вместо козметика. ПО този въпрос може да прочетеш тук - авторката на блога е фармацевт с доста знания в областта на козметиката: ввв.infarmaciq.com/spirt-kozha/
Мерси още веднъж и поздрави!

http://www.infinita-bg.com/index.php/products/ultrazvukov-gel
От тук си го взех аз, гела който ползвам. Колкото до сивеенето на марличката, мисълта ми беше, че ръчно беше чист, а с машинката щом успях нещо да изкарам за мен значи че действа, колкото до спирта съм наясно, но заради дерматита който силно омазнява местата на който излиза го ползвам от време на време точно като изсушител и дезинфектант. Благодаря за линка, ще прочета. Simple Smile

L i m a, да в пощата ми пристигна (и трите ми пристигнаха в пощата), честно казано не се загледах каква сума пише, просто нямах търпение да отворя и пробвам и за това не се замислих.

aramely и аз се лутах като теб 2 месеца преди да реша какво да поръчам и от къде. Само един съвет, ако си избрала Китайска машинка поръчай си от Китай, само за пример, ултразвуковата шпатула която повечето тук имаме, тук се продава между 120-180 лева, от китай ми излезе 50 лева, тоест за цената само на шпатулата в БГ, от Китай си поръчах 3 машинки и само за едната чаках 3 седмици, другите 2 дойдоха за 2 седмици.
Иначе при избора  гледай не само какво прави дадената машинка, но и с какви параметри, мощност.... са защото често дори и на фирмените, разликата в цената е точно защото едната е по мощна от другата....
Успех в избора! Simple Smile

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 11:43 от DolliGi

# 599
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета тези които вкарвате серуми на The Ordinary ,освен Хк  други кои вкарвате с бялата мезотерапия.

Общи условия

Активация на акаунт