Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 4

  • 190 662
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 732
Добро неделно  и дъждовно утро!
От 3 септември,понеделник започват новите серии и сезон,както прочетох...Ще чакаме....
 Онур с родителите си..

# 466
  • Мнения: 41 695
Вили Hug,при нас не е дъждовно,но може и да завали...както е облачно! Laughing

Да пусна останалите гифчета от началото на 4-ти епизод...,че в предния ми пост имаше повече снимки....









                                

# 467
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте,

значи на 15 август започнат снимките, а на 3-ти септ. трябва да започне втори сезон.

Нека сега да си почиват активно, за да направят успешен сезон.

Хубави снимки на Онур и Севда.

# 468
  • Мнения: 41 695
Добро утроо! Wink Hug wavey





Мише Hug

Тъй като не гледам др. летни сериала освен РП,вече писах че започнах сериалите със Севда!Изгледах-Тъмночервен / Koyu Kırmızı ;Сбогом / Veda и Подай ръка, любов / Ver Elini Ask ,който е 11еп.! Черна роза / Karagül  го гледах,когато го даваха в Т-я!:peace:Остана ми само Понякога животът е прекрасен / Hayat Bazen Tatlıdır ! PeaceМисля да изгледам и някой с Онур! Peace

Нова снимка на Онур....



нова от Шафак.....





Запретный плод ~ЗейАл ~ Между нами химия-нов клип...


https://youtu.be/J81XkquXWHo

Приятен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose


Последна редакция: пн, 09 юли 2018, 08:54 от Zlatina3

# 469
  • Мнения: 5 797


Нева Hug wavey

Перфект Hug,благодаря за поздрава за града в който живея! Wink

Цитат
Не знам дали е по правилата, но бих се радвала ако споделите какво гледате през ваканцията, нищо че за всеки нов сериал има и нова тема.
Вале Hug,аз освен РП започнах преди това сериалите със Севда!Изгледах първите два в кариерата и!Сега съм на последния преди ЗЯ-''Подай ръка,любов''!Много е забавен! Laughing Peace
После мисля да погледна някой с Онур! Peace





Еда....

Много харесах "Подай ръка любов". Много свеж, весел, зареждащ и Севда е великолепна.

# 470
  • Мнения: 5 797
Добро утроо! Wink Hug wavey





Мише Hug

Тъй като не гледам др. летни сериала освен РП,вече писах че започнах сериалите със Севда!Изгледах-Тъмночервен / Koyu Kırmızı ;Сбогом / Veda и Подай ръка, любов / Ver Elini Ask ,който е 11еп.! Черна роза / Karagül  го гледах,когато го даваха в Т-я!:peace:Остана ми само Понякога животът е прекрасен / Hayat Bazen Tatlıdır ! PeaceМисля да изгледам и някой с Онур! Peace

Нова снимка на Онур....



нова от Шафак.....





Запретный плод ~ЗейАл ~ Между нами химия-нов клип...


https://youtu.be/J81XkquXWHo

Приятен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose



От новите летни сериали горещо препоръчвам "Султан на сърцето ми" Лек, приятен филм-приказка. Като минимум романтичните сцени не се повтарят с Пълнолуние, Да обичаш на инат, Сезонът на черешите и др.подобни, защото в 19 в. няма смс-и, открити плувни басейни и БМВ-та Satisfied

# 471
  • Мнения: 6 591
Привет, Ябълки!

Злати, неуморна си! Hug

Вили  HugМише  Hug
Благодаря ви за новите снимки и прекрасните гифчета!

Севда спортува.





Ирем също си почива.




И Гюн/Джем



Не може и без Онур.



Злати, на руски ли гледа сериала "Тъмночервен", че и аз бих го погледнала и какъв е жанра, ако може да кажеш. Аз съм си набелязала "Подай ръка, любов да изгледам.

Хубав ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Да си пожелаем слънчице, че при нас се скъса да вали, направо се продъни небето...  Nature Sunny Nature Sunny Nature Sunny

П.П.  dariVale Hug, благодаря за препоръката.
Чакам да се съберат повече серии и ще гледам и аз сериала "Султанът на сърцето ми".

# 472
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug



Вале Hug,и аз ще изчакам за сериала! Peace

Дъга Hug,донесла си ни Севда като спортува! Heart Eyes bouquet
Цитат
Злати, на руски ли гледа сериала "Тъмночервен", че и аз бих го погледнала и какъв е жанра, ако може да кажеш. Аз съм си набелязала "Подай ръка, любов да изгледам.
Дъга Hug,на руски ез. са преведени само 1,2 и 3 еп.!Останалите ги изгледах на турски,но се подразбира като знаеш началото! Simple Smile Освен Севда,харесвам играта на Йозгю Намал ,Озан Гювен,Мухамет Узунер,Ипек Билгин! PeaceНакратко...Джемил(Озан Гювен) работи като учител и е дарител на кръв.Севда в ролята на Айше е негова сестра,която има има болни бъбреци и ходи на хемодиализа! Peace Юмит(Йозгю Намал) е богата,дъщеря е на героината на Ипек Билгин!Една вечер катастрофира и в болницата се нуждае от кръвопреливане!Годеник и е Мухамет У/Махир,който работи във фирмата на тъщата си!Пристрастен е към комара и губи много пари!В нощта на катастрофата Дж. е дал кръв и си тръгва,но го спира годеникът за още тъй като Юмит се нуждае и е рядка група!Отначало не е съгласен,но после дава! PeaceВпоследствие се разбира,че трябват много пари за присаждане на бъбрек на Айше.Дж. иска от годеника,но той не му дава(преди това му предложи пари,но бяха малко)!Принуждава се и отвлича Юмит и иска откуп!Местят е на няколко места!После я заведе в дома си и се влюбиха! Simple Smile Накрая получи парите след много перипетии и Дж. я освободи!Но продължиха да се виждат!Тя се върна при годеника си,после се разделиха!Той и беше изневерил с др.,която забременя от него! Laughing / Дж. има приятел,който кара маршрутка и съседи,които им помагат!Айше се хареса с полицейски служител(ролята я изпълнява Енгин Хепилери) тъй като преди това попадна в участъка!Беше на парти и имаше проверка за наркотици,а нейните ръце бяха насинени от инж. за диализа и я помислиха за наркоманка! Peace Ами това е накратко,дано ти послужи и го изгледаш! Simple Smile

Ето линк,където са качени с руския превод и ост. на турски ез.! Peace
Темно-красный / Koyu Kirmizi Все серии (2012) смотреть онлайн турецкий сериал на русском языке
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/202 … sskom-yazyke.html


на турски ги има и в ЮТуб....отстрани излизат и останалите епизоди...
ето 4-ти еп.



Онур къде ли е забил? Laughing

https://vk.com/public148881622?z=video-148881622_456240595%2F385 … l_wall_-148881622

и гифчета от 4-ти еп.,момента с кактуса....







                            

Приятен следобед! Hug

Последна редакция: пн, 09 юли 2018, 15:35 от Zlatina3

# 473
  • Мнения: 9 530
Здравейте момичета Heart Eyes
Много хубави снимки и гифчета сте публикували Heart Hug
Радвам се ,че Севдичка се е заела със спорт , защото последните няколко серии беше понапълняла , а с този ръст трябва много да внимава .Онур също да спре със скитосването ,че той обратно -стана кожа и кости и с този ръст е като ходеща тръстика Stuck Out Tongue Winking Eye , има нужда от малко мускули .
Четох ,че Севда прави много силна роля в сериала , за който говорите .Вдъщност Озан Гювен я кани за тази роля след като я вижда в театр. постановка.Сори , ако вече е публикувано тук Confused
Нищо не ми харесва от летните сериали , очаквам този с Алина Боз и красавеца от Фазилет.Но преди няколко дни почти изгледах на руски нов  сериал  с приятелката на Севда Eлиф Доган на име  Darisi Basimza .За съжаление е комедия и има типичните леко тъпи ситуации...ГГ са много хубави , талантливи и ,,химични '' , но още не знам...Който желае да надникне , има група в контакта .

# 474
  • Мнения: 6 591
Злати  Hug, много благодаря за подробната информация за сериала на Севда “Тъмночервено“. Много ми допада и историята и актьорския състав, но защо не са го превели мамашите докрая. Трудно ще ми е с турския, но може и да го погледна.

Фили  Hug, аз отдавна съм си заплюла сериала с приятелката на Севда „Darisi Basimza“, но още не съм изгледала 1 еп., че сега съм подхванала един друг. На мен в момента точно леки и забавни комедии ми с гледат. Изглежда ми интересен и забавен, а главните са ми много симпатични. Също и този с Алина Боз и онзи красив младеж дето му викат Италианеца- "Не пускай ръката ми" ще погледна. Днес прочетох, че той ще стартира на 22 юли неделя. Дано има късмет в този ден.

Има ново интервю с Онур за „Milliyet“
🆕🆕🆕

В недавнем времени Онур дал интервью для издания Milliyet
✨В скором времени будет перевод ✨

http://m.milliyet.com.tr/aski-uzun-vadeli-yasamak-bir..

                       

Скрит текст:








И Севда с приятелки.

                             

                             

Лека нощ! smile3524 smile3524 smile3524

# 475
  • Мнения: 41 695
Добро утро,ябълчици! Wink Hug wavey



Фили Hug,благодаря за препоръчаните сериали!Аз за сега писах какво гледам!Давам си и малко почивка от тях! Wink А на есен очаквам продължението на ЗЯ и ИН с новите сезони!Предполагам ще има интересни нови сериали с по-известните актьори! Wink

Дъга Hug,видях снощи,че има ново интервю и фотосесия с Онур и вече си ни информирала! bouquet И нови снимки на Севдичка си донесла! newsm10



Интервюто вече е преведено от рускините! Laughing

Специально для Вас репортаж Онура для печатного издания «Milliyet»✨

"Проживать одну любовь в течение длительного времени - это искусство".

https://vk.com/@yasak_elma_rus-prozhivat-odnu-lubov-v-techenie-d … o-vremeni-eto-isk




нова снимка на Севда с треньора по фитнес....






Приятен ден на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Последна редакция: вт, 10 юли 2018, 08:58 от Zlatina3

# 476
  • Мнения: 9 530
Хелоу къзлар ! Heart Ух, звуча като Ендер Grinning
Злати и Дъгичка много благодаря за интервюто и фотките - не съм изненадана , точно такъв си педставям Онур в реала .Истински човек на изкуството с типичните за това странности , НО по отношение на  любовта му е време да направи някои промени - вече е на 34 г , не на 24 Imp Време му е като начало за по-дълготрайна връзка и после защо не брак и дете ? На 40 да станеш родител за първи път ми се струва малко късно , макар ,че в днешно време често се случва , а пък  комшийте си имират да се събират партньори с голяма разлика във възрастта Nerd

Личи му ,че преди това е бил манекен и модел


И друго - май сестра имаше , нали ? То нали на турски звучи еднакво ... Като гледам родителите и това , че кардешима е купил китарата , сигурно Онур е малкото дете в семейството  People Baby

# 477
  • Мнения: 41 695
Привет! Hug Hug Hug

Фили Hug Wink

нова снимка на Севда с Хамди Алкан,който е режисьор на ''Hayat Bazen Tatlıdır'' и баща на прият.й Зейнеп Алкан...






Севда танцува с котката си.... Laughing
https://vk.com/dizimaniaat?z=video94058700_456239073%2Fe3ad16eb3 … l_wall_-158229374

# 478
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug



Нови снимки на актьорите от ЗЯ


           ....Онур...


                 ...Севда...


             ....Синан....


              ...Айшегюл...




                                  

Приятен летен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 479
  • Мнения: 1 732
Хубава сряда и от мен,момичета! bouquet bouquet Heart Eyes


Злати,много ти се радвам на гифчетата.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт