Спечелете пълна грижа за нежната кожа на бебето от Nivea Baby!

  • 22 597
  • 169
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 622
С аромата и синия цвят.
За себе си в момента ползва дневен крем на Нивеа, хидратиращ, а за сина ми ползвам млякото за след баня.

# 106
  • Мнения: 456
Nivea свързвам с измивните продукти за тяло и лице, а откакто имам и деца и със серията Nivea baby Simple Smile  Любим продукт ни е Nivea Baby - Нежен крем - крем с нежна текстура и аромат.

# 107
  • Мнения: 311
Всичките продукти от серията за бебета съм използвала и са много добри,а моят любим продукт е нежен шампоан за коса и тяло и мокрие кърпички. Аромата на продуктите ми е любим

# 108
  • София
  • Мнения: 673
Един от любимите ми продукти е белият Нивеа Сън Детски слънцезащитен лосион SPF 50+.

# 109
  • Мнения: X
Ползвам продукти на Нивеа откакто се помня. Харесва ми, че се развиват и постоянно предлагат новости. Аз ползвам от кремовете на Нивеа, маските за лице, рол-оните, душ-геловете, а за бебето нивеа софт крем, бебешкото мляко за тяло, пудрата, взех му и слънцезащитен спрей. Не мога да преценя кои са ми любимите продукти, харесва ми всичко, което ползвам.Simple Smile

# 110
  • Мнения: 427
Свързвам Нивеа с нежност. Много сме доволни от продуктите, не бих ги заменила с други. От бебешките най-много използваме детския крем.

# 111
  • Мнения: 173
Свързвам ароматът на Nivea с детството,свързвам го и с ароматът на мама,която продължава да ползва Вашата козметик.
   Изключително доволна съм от лосионът и от слънцезащитния крем. И двете с моето бебе сме с изключително светла кожа,използваме го целогодишно.

# 112
  • София
  • Мнения: 62
От години използвам козметиката на NIVEA и досега не ме е разочаровала.Свързвам я предимно с продуктите,които ползвам-Nivea soft-крем,мицерална вода,лосион за тяло,шампоана с мляко и балсамите за коса и устни ! Скоро ми предстои раждането на първото ми дете и смятам да изпробвам бебешката линия на марката !

# 113
  • София
  • Мнения: 215
Nivea свързвам със синият крем, с който съм отраснала, и който лекуваше всичко- от ужилено до издрани колене...
За каката съм ползвала доста от продуктите, както слънцезащитни, така и бебешката серия. За бебето още не съм, защото ми бяха дали подарък от друга серия, но мисля, пак да ползвам Nivea .

# 114
  • Мнения: 14
Всичките продукти от серията за бебета са много добри, а моят любим продукт са кърпичките

# 115
  • Мнения: 221
Ползвам от дълго време крема на Nivea в синята метална кутийка, а от скоро кърпичките на Nivea soft cream и от двата продукта съм много доволна.

# 116
  • Мнения: 4
Нивеа е любимата марка козметика на цялото ми семейство. Ползваме я от години. Свързвам Нивеа с нежност и свежест. Любимият ми продукт е слънцезащитният крем.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 37
Страшно харесвам продуктите на Nivea и винаги ги свързвам с аромата на чисто и свежо, който усещаме дни наред , ползвайки детския шампоан за детето ви Винаги се възползваме и от промоционалната опаковка 500мл на цената на 200мл. Обожаваме вашите продукти, заради качеството им!

# 118
  • Мнения: 201
 Вкъщи  ежедневно използваме продукти на Nivea- дезодоранти за мен и съпруга , сапун  и мокри кърпички.
За  двете деца първите слънцезащитни  кремове бяха  на Nivea.
 Свързвам Nivea  с нежност и свежест.

# 119
  • Мнения: 3 201
Кремът Baby Soft ми е любимият. Подхранва добре кожата на детето ми. много лек с приятен аромат, а и цената е добра! Препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт