Гъба за лице

  • 3 871
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
четка не използвам, а само ръцете си  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
И аз не ползвам гъба, или четка, а нанасям гела за лице с ръцете си, но сега, като чета се замислих и май ще си купя гъбка да я пробвам. А какво представляват тези четки?  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 693
Ползвам четка за лице на Орифлейм много съм доволна защото кожата е мека и чиста а и издържа поне 1-2 години\може и повече\ ако се подържа и пази чиста. Четката и малка много симпатична и след като нанеса измиващия гел за лице минавам с четката\както мъжете се бръснат но на цялото лице + ШИЯ\ Четката за лице е необходима защото с нея в комбинация с измиващо за лице кожата освен почистена е и нежно ексфолирана, а и е достатъчно нежна за да се ползва спокойно всеки ден. Отначало е малко странно ако си свикнал с ръце но се свиква и с четката и ефекта е много по-добър! Опитайте поне 2-3 седмици и тогава се отказвайте ако все пак не сте доволни, е освен при много чуствителна кожа!

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 15:30 от viki81

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не , никога не съм ползвала, а и през ум не ми е минавало да ползвам Rolling Eyes
Peace

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не ползвам четки или гъбички за лице, но съм пробвала и 2та вариянта.
Най ми е приятно с ръчички  Flutter

# 20
  • Мнения: 139
Не. Почистващият гел го нанасям с ръце, после измивам.

# 21
  • Мнения: 231
От доста време не ползвам гел за лице, но и преди не съм пробвала с гъбичка. Напоследък се замислям дали да не си взема четка, но ми се струва, че може да има кофти последствия. Thinking И все пак сигурно скоро ще пробвам.  Flutter

# 22
  • Мнения: 5 317
И двете не ги използвам.

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвам гъба! Ако се мия без нея все едно не съм си измила лицето.

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ползвам гъба

# 25
# 26
И на мен ми е любопитно да пробвам такова нещо. За пръв път го видях тук и съм решила да го пробвам Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 35 957
Не. Не ползвам никакви измиващи стедства за лице.
Почиствам с тоник или  лосион.
Мия лицето само с топла вода.
Ако искам да премахна повърхностния, мъртъв  слой клетки (да ексфолирам) ползвам специална маска, но не и ексфолиант с микрочастици, които 'остъргват' кожата.

# 28
  • Мнения: 4 358
Дори не знаех, че има гъби за лице  Rolling Eyes
Почиствам си лицето само с вода, розова/маточинна вода, тоалетно мляко. Много рядко ползвам ексфолиращ гел, слагам го с ръце.

# 29
  • Мнения: 4 621
Не. Никога не съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт