Спечелете слънцезащита за мазна и акнеична кожа от Eucerin

  • 16 283
  • 341
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 4 493
Кожата ми е чувствителна, смесен тип - Т зоната ми е мазна. без слънцезащита не излизам нито зимата , нито лятото. Фондьотена също ми е с UV защита. Много трудно си намирам слънцезащитна козметика за море, планина и разходки на открито. Търся нещо което да е с по-лека формула, минерален филтър и задължително 50 +

# 316
  • София
  • Мнения: 1 206
Кожата ми е смесен тип, склонна към образуване на акне. Задължително ползвам кремове с UV защитен фактор. През летните месеци и особено на плажа имам нужда от продукти с по - висок фактор.

# 317
  • Мнения: 140
Кожата ми е комбинирана,задължително през лятото ползвам слънцезащитен крем 50 фактор.

# 318
  • Мнения: 13 407
Кожата ми е нормална с мазна т зона. За лице доста трудно се намира добър слънцезащитен продукт, който добре да попива през лятото, да не оставя филм и да не белее. Държа на тези неща, тъй като ползвам постоянно слънцезащита и в градски условия.
Предполагам, че гелът Юсерин може да покрие тези критерии

# 319
  • Враца
  • Мнения: 2 711
Имам суха бяла кожа.
Имам и витилиго, което ми съсдава много проблеми откъм изгаряне,
за това, е немислимо да излизам под слънчевите лъчи
без най-висок слънцезащитен фактор.  Peace

# 320
  • Мнения: 1 924
Кожата ми е мазна и склонна към акне и черни точки. Ползвам слънцезащитна козметика, задължително на лицето, шията, деколтето и гърба, където акнето е особено упорито. Ще пробвам с удоволствие предложения от вас гел крем.

# 321
  • Мнения: 549
Кожата ми е мазна. Използвам продукти с висок защитен фактор.

# 322
  • София
  • Мнения: 488
Nature Sunny Здравейте, кожата ми е нормална към суха. За лицето използвам крем със слънцезащитен фактор целогодишно, защото кожата ми е склонна към пигментация. За тялото използвам крем с фактор само когато се излагам на слънце. Nature High Brightness

# 323
  • Мнения: 346
Кожата ми е мазна и за да я предпазя, използвам слънцезащитни спрейове. Предпочитам ги, защото са с лека текстура.

# 324
  • Мнения: 1 050
Бяла чувствителна кожа , за съжаление мазна. Зимата ползвам пудра със слънцезащитен фактор 50, лятото трудно успявам да намеря подходящ крем. На плажа - задължително висок фактор + какаово масло.

# 325
  • русе
  • Мнения: 414
Кожата на лицето ми е доста мазна,лятото задължително използвам слънцезащита.

# 326
  • Мнения: 346
Кожата на лицето ми е мазна през лятото и комбинирана през зимата. Целогодишно използвам слънцезащита.

# 327
  • Мнения: 1 202
Със суха и светла кожа съм и задължително използвам слънцезащитен крем за лице!

# 328
  • Варна
  • Мнения: 558
Кожата на лицето ми е мазна, склонна към акне и пигментация. Използвам слънцезащитен продукт.

# 329
  • Мнения: 198
За съжаление имам слънчева алергия в комбинация с мазна и светла кожа. Затова винаги използвам  50 фактор слънцезащитен крем.

Общи условия

Активация на акаунт