Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес?

  • 59 334
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 435
Вчера кюфтета с кашкавал, таратор на блендера, пържоли на скара, торта с крем брюле и меденки. Днес фасул, акула пане и калмари. За утре мисля да направя едни печени чушки с чесън и оцет и ще следя темата за нещо друго вкусно! 😀

# 76
  • Мнения: 2 319
Днес ще готвя много - макарони със захар и сирене, пържени тиквички, пълнени чушки с кайма и ориз, курбан, печени бутчета и мусака от тиквички и кайма.

# 77
  • Мнения: 4 859
Закуска-пица с кори за баница(с лютеница,шунка,гъби,царевица и кашкавал),айрян
Обяд-панирани свински шницели,панирани печени чушки,боб с лютеница,шопска салата
Вечеря-хрупкави лучени кръгчета с плънка топено сирене,пържени картофи,домашни бургери(готови хлебчета,телешки кюфтета и бекон на грил тиган,чедър,айсберг,домат,карамелизиран лук,кисели краставички,сос майонезен и барбекю),мелби(сметанов сладолед,ягодов сироп,малини и шоколадови пурички)

Много писане,но всичко е бързо и лесно Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 22 984
Не знам колко е бързо Готик, винаги готвиш по толкова много неща, на мен времето няма да ми стигне и за половината сигурно. Казвам го с най-добри чувства, бих се радвала някой да ми приготвя всеки ден толкова разнообразни неща. Grinning
Какви са тези лучени кръгчета с топено сирене, стана ми много интересно.
Иначе за днес:
 - За закуска- палачинки
   - За обяд- мусака                   
  - За вечеря кюфтета от тиквички със сирене.

   

# 79
  • Мнения: 4 859
Ето рецептата за лучените кръгчета
http://neliyonevakitchen.blogspot.com/2016/08/blog-post_21.html?m=1
Аз слагам между двете топено сирене или чедър от онези тънките за сандвичи.Малко пипкаво защото трябва да престоят в камерата,но са много вкусни.

А за другото ,имам късмета че и мъжа ми готви(интересно му беше,аз му показвах той се научи,сега сам си търси рецепти по интернет Laughing),а съдове и печка не помня от кога не съм мила,все той Embarassed

# 80
  • Мнения: 1 469
Вчера пилешка супа и наденички в бекон,за днес го мисля още...Зелена салата ми се е дояла,с круши,орехи и синьо сирене!

# 81
  • София
  • Мнения: 87
Закуска - безкофеиново кафе с мляко (за съжаление купено отвън - не мога да намеря хубаво безкофеиново кафе в магазините, бихте ли препоръчали?) и сурови бонбони (смлени бадеми, фурми, сусам, канела, рожков, ванилия)
Обяд - варени яйца и салата от бейби спанак, розови домати, червен лук, топено сирене
Вечеря - червена леща

# 82
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И аз мога да се похваля с превилегията, че моя готви. Grin ама той си е готвач. На много неща ме научи. Ама и баща ми е и от него бая занаят откраднах. 😀
Общо взето аз съм по манджичките и десертите, а моя прави деликатесчетата

# 83
  • Мнения: 18
Днес ще сготвя дробчета по селски, а вчера - св. стек на скара и пилаф:hugs:

# 84
  • Мнения: 970
Вчера: закуска бананови палачинки, обяд зелен боб с картофи, сладкиш с череши, вечеря печен свински врат и шопска салата.
Днес: закуска милинки, обяд кюфтета по чирпански, вечерята същата като вчера.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 728
Закуска: домашна баница
Вечеря: тиквички на фурна, печени кюфтенца, шопска салата

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 16 221
Вчера-пълнени чушки с кайма и ориз
Днес-мариновано пилеко филе на скара, пържени картофки, салата домати и краставици, пържени тиквички с чеснов сос

# 87
  • Мнения: 1 829
Днес мисля да спретна една червена леща и едни пресни картофи на фурна

# 88
  • Мнения: 25
Днешното меню включва мусака с кисело млекце .. А за вечерята ще му мислим FriesCurryFork And Knife
Приятен обяд

# 89
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Днес ще имаме гости, така че много неща.
Погача, салата с цвекло, ябълка и моркови, салата зеле с майонеза, салта с ролцс от раци и царевица, кюфтета, свински и агнешки пържоли...

Общи условия

Активация на акаунт