ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 495

  • 41 860
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Ей я Марги, май наистина днес започвали работа по втория сезон...
И тя стилискта милата, на тез слабите крака и огромни ходила, с какви  обуща се спретнала ooooh! И сестра и е там, вероятно и Ча. Даже може ли е да е онзи който се вижда по късите гащи Thinking


Хубави маргаритени Фемири. Ако не ме домързи, днес имам още към 2-3 часа за редакция на темата да добавя още някой кадър, ще видя....

# 16
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Илка рядко я виждам добре облечена, пък и с тая фигура нейната Tired
Този дето се вижда отзад ми прилича по-скоро на Аталайчо Mr. Green Чачун с чак толкова слаби крачета newsm78 Thinking
Фемирската история я преглеждам всеки път с удоволствие, Бел Grinning Все съм си у нафталина hahaha

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 12:57 от Маргарита Н.

# 17
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Учудващо, но Чачовите краци доста отслабнали ми се виждат на морските снимки. Тоя път е жИлезен и още не е бухнал, както в предишните си сериали. Пу пу, че колкото повече отслабва, после още повече качва, дано да не отпуска много после bishop

Марги и аз съм с голяма слабост към нафталина. Беше ми отминало, но като започнаха миналата година латините да бълват видеа в Т и ей ме на пак си губя акъла като видя нещо от любимите ми неща hahaha Много хора пишат че първия му сериал е пристрастяващ, явно и на мен ми действа така Crazy Пак да кажа че добре че не се отваря новия му канал, досега да съм го прецъкала поне веднъж hahaha
.

Може и Аталайчо да е там, учебната му година приключва през юни ама кога ли 33uu

Някакви снимки излязоха, но няма Ча на тях и ще метна само една

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 13:36 от Беллора

# 18
  • Мнения: 21 201
Привет Ви. Hug.....Hug
Пълния рейтинг.
http://www.ranini.tv/reyting
Само в Тотала е добър, в другите две групи не е, но е напълно достатъчен за начало на втори сезон.
NEW/С фенка.



Бръмбар с налъми. Confused
Маратонките й сигурно тежат повече от нея самата.
Илка днес е на  сета на Защитника.




Айде, стара песен на нов глас. Whistling
#Teammy_CagatayUlusoy
Пока мы переживаем за Чагатая Улусоя, сам он больше беспокоится о недвижимости. Как утверждают турецкие СМИ, Чагатай, который уже второй год подряд отдыхает в компании друга Кыванча Татлытуга в Мармарисе, решил обосноваться там и приобрести виллу. На покупку дома в Бозбуруне он готов потратить 450 тысяч евро. Напомним, что это не первое приобретение недвижимости Чагатаем в Турции, однако ранее по совету Кыванча и Кенана Имирзалыоглу он вкладывался в дома с коммерческой целью, а на этот раз покупает для себя



От вчера насам в различни сайтове и групи се тиражира тази новина.
Дано не е вярно инфото.
#diziturkHaber
✔ Плохая новость от пары Бюшра Девели и Бурака Дениз!
Бюшра удалила все совместные фото. Со стороны Бурака пока ответа не было.. Пара очень сильно поругалась , причина всему ревность актрисы ..

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 14:32 от Neidjal

# 19
  • Мнения: 27 511

 Офф  постоянно имоти купува и наема ако вярваш на пресата .

https://vk.com/cagaulusoy?z=video-128333062_456240436%2F069b262f … l_wall_-128333062
 проверяват водата и  скачаааат  

Дано не е вярно за Бюшра и Бурак . Харесват ми  в реала .



  newsm47 кога ли ще ги видим така наистина не на колаж .


Скрит текст:
новата визия на Бергюзар Корел .  Родината свърши  трагично като са гръмнали  главните герой .





Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 20:40 от femmi2

# 20
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Сполучлив колаж, ако не бях виждала опигинала... tooth

Хазалинда в магазин за играчки ли е?

Отдека толкоз пари да си купува Чачослав имоти навсякъде където ходи  hahaha Ако им вярваме и в САЩ си е купил, че даже и цената знаеха, после пък се оказа удължен наем за още 4 месеца и кола си беше наел за космическа сума и тъкмо се обзаведе и взе че неочаквано се завърна в родината и тююю изгоря му предплатата за следващите 4 месеца Joy Joy Joy Ама са пердета жълтурите и не им пука, избълваха онова с лайка, пък заради протеста на Гинчо го отнесе Хазал, защото захапаха нея hahaha

Някак не ми се вярва за Бурак и Бюшра, само преди дни ги снимаха заедно. Може нещо да си обновява Бюшра в Инста.

# 21
  • Мнения: 27 511

 Heart Eyes





с фен но я слагам изрязана


бухналото мъниче  Heart Eyes


 бомбаааа  ашк между Секчин и Демет Йоздемир



Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 20:02 от femmi2

# 22
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Едвам ви изчетох, че се влача и със старата тема.

Белл  Hug     bouquet  мерси за новото къще!  Grinning

# 23
  • Мнения: 27 511

  Малко е почервенял не се ли маже с крем за слънце ?

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 18:19 от femmi2

# 24
  • Мнения: 21 201
Феми,
Скрит текст:
тя Демет с кой ли не я спрягаха и продължават, май се оказва че е  доста пощелива мома. Mr. Green
На Ча косата като дължина в момента е мууууууци. Heart Eyes

# 25
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Я я какъв релеф  Laughing

# 26
  • Мнения: 27 511
  Марги  шЪ кажи че капризнича   Joy Със сигурност знам Не го искаме като Яманко !


 Каза със жестове ти ли ще ме спасяваш бегай си опрайш грима  hahaha



 да  я сложа пак   всичко забелязвам Mr. Green плажната чанта , двата телефона , пепелника  дивана .
 Няма бутове  крачета като клечки.

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 20:00 от femmi2

# 27
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
Е може втория да е на Гинчо hahaha

# 28
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
ФемО, няма да се сърдиш, но придирчива мома си tooth То повечето сме така де, пък и сега осъзнавам, че още от съвсем ранна възраст се почва с капризите и хленченето tooth
Аз много харесвам Чачослав в момента, пък и лично съм допринесла с косачката за завръщането му в миналото bowuu hahaha Не го искаме като Аман, но той и с почти нищо не прилича на него Crazy

# 29
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 405
И на мен Чачослав ми е точнУ на мускул, коса и липса на брада и съм готова да го гледам със све чудовища и други плашила. Марги как беше от кал да е, ама Чаатай да е hahaha

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 11:26 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт