ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 495

  • 42 010
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не ти повярвах, че е безценния, помислих пак, че е Мишо hahaha Тези дни проблемите с нета са при мен, една снимка се отваря бавно бавно, плъзгайки се отгоре-надолу и след епитета снощи очаквах да видя едно, пък то hahaha

С това общо Б онези двамата са си точно Бушрак hahaha

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 10:48 от Маргарита Н.

# 76
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Ми на, овъртолихме ги ненагледния и безценния  hahaha Зет ни гледа така сякаш насила го е помъкнала на почивка, как не я смени таз физиономия, тя като е край него грее, а той с всички един такъв сякаш не е могъл да се наспи и му е криво ooooh!

Зад Ча и някакви бели маратонки доста по-малък номер се виждат... Гинчо е с малък крак, но по-скоро мисля че краците са женски Mr. Green

Не знам колко е вярно защото го намирам постфактум, но сега прочетох че Кака е почивала с Гюнгюоровица и Илка, а кой почива с Ча знаем- излиза че са се поразделили на мъжка и женска компании  Whistling

# 77
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мани го тоя киселяк, той сигурно сам едва се трае ooooh!
Пък за Кака пак ще припозная едно чуждо изказване за свое, но тя може да излезе, че е от стара коза яре tooth Точно пък нея не ми се вярва да я споменават безпричинно с Ча Laughing Фемоо newsm43

# 78
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Ох мани, пък и пишат че тя самата се споменала с него #Puppy dog Не знае човек на кО да вярва hahaha

Втория снимачен ден на втория сезон на Защитника. Нещо като подранил Хелоуин и може би умрелите ще оживеят в моргата Crazy

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 13:54 от Беллора

# 79
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да очакваме неочакваното Joy

# 80
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Оо аз отсега си знам че само чудовищата около Ча ще гледам, изобщо не държа да виждам всички зомбита, нито особено ме интересува историята им hahaha
Фен клуба на Боран Кузум е във възторг, но изобщо не схващат че звездата на сериала е Ча, други пък вече преглъщат какъв ашк какво нещо ще е с Айча... Общо взето всеки вече е в някакъв филм и много разочаровани ще има Joy

Днес в офиса тв ми бръмкаше за фон, даже не обърнах внимание по кой канал беше дискусията, но чух че за интелектуалната собственост ще прилагат по сайтове и форуми автоматични филтри не чух за кога става въпрос но това ще ограничи много достъпа ни до всякакви видеа, а вероятно и Нетфликс-ови ooooh! Казаха че мярката ще е много ефективна ooooh! Ако сериозно се наемат ще стане като с достъпа тук там и съгласието за разполагането с лични данни, щом са казали ще го направят, ще стане пфу ooooh! Направо да закриват ЮТ и куп други сайтове ooooh!

# 81
  • Мнения: 21 201
Привет Ви Party с днешна дата.
Ивчето е публикувала видео с безценният ни, а аз нося видео с него.


https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456245188%2Fe78da472571e7 … pl_wall_-58199741

# 82
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564


Ах тая стилистка, направила любимия като приятелчето Ча, двамата като две капки вода Crazy Добре поне че Ча вече не изглежда така, но феновете не спят, а и по едно време двата сериала Ичерде и Сьоз бяха конкуренти tooth

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 18:23 от Беллора

# 83
  • Мнения: 27 897
  Ако е с Дуня  , защото всеки интерпретира както си знае   ще  изтърпим  докато свърши  Защитника  ще бие един конски шут  hahaha Не му е за сефте  .   

 Когато излязоха папарашките снимки от Мармарис  коментирахме , че Илка  и Гюнгюровица почиват по женски   може Дуня да е била с тях .
 

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 22:11 от femmi2

# 84
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, викаш за развлечение му е докато е ангажиран с Протектора и после всеки по пътя си Joy

Скрит текст:

Ах тая стилистка, направила любимия като приятелчето Ча, двамата като две капки вода Crazy Добре поне че Ча вече не изглежда така, но феновете не спят, а и по едно време двата сериала Ичерде и Сьоз бяха конкуренти tooth
Ще си спестЪ коментара hahaha

# 85
  • Мнения: 27 897

Марги  мъжете не стоят на сухо  Mr. Green

 Като коментирахме в темата  на Толгахан   ръката , която се вижда зад него е мъжка   . Как са набрали на жената на Толгахан  не питай  Joy

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 20:18 от femmi2

# 86
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
А, кажи си хич нИ сЪ притеснявай hahaha

Фемо, то за Илка и Гюнгьоровица знаехме, но днес прочетох на едно място и за Кака, пък дали.... 33uu
Споко бре, която ще да е, скоро няма да се зажени, а и за едната хубост никоя не би го изтърпяла за дълго  hahaha

Ръката е мъжка, но там има и жена Peace

# 87
  • Мнения: 27 897
Цитат
Ръката е мъжка, но там има и жена
трима човека са там   Ча , мъжа и  въпросната с маратонките

# 88
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Наоколо със сигурност има и други. Предвид как си пада Чачослав по големите компании едва ли са само трима....

# 89
  • Мнения: 27 897
  Били от Мармарис преди да се прибере в Истанбул . Някъде чета че са от дома му  Rolling Eyes
  
 Интервюто на Дуня   никой ли не го намери  ?  


 

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 20:25 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт