Мъж Скорпион - 4

  • 54 251
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 50
В началото на всяка връзка съм много ревнива, но не го показвам и мога дълго да разигравам театър, че съм свободен електрон, но изпитам ли силни чувтсва на взаимност не съм- давам всичко за този човек. Най-много държа да ме уважават и ако усетя най-малкото пренебрегване се затварям в себе си и сменям рязко посоката. Чувствам се зле от болезнената ревност, която изпитвам, но се контролирам и не изпадам в паника. Всяка връзка е тест за нас самите и няма значение с представителя на коя зодия ни се предоставя възможност за развитие. Там където още в началото усещам липса на градация, много бързо си тръгвам, защото няма никакъв смисъл. Но що за човек трябва да си да нараняваш умишлено, това е пълен садизъм и липса на емоционална интелигентност, което не е типично за зодия Скорпион.

# 616
  • Мнения: 10 012
Вярно в бг мама човек може да намери отговор на всеки въпрос. По-вероятно да е грешен, но все пак е отговор. Едната мразила слаби мъже, другата не харесвала това или онова. Абе, ако човек вземе да ви избра вас по зодия, половината ще си стоите сами. Не е приятно да ти дават оценка само по това на коя дата си роден преди 30г, нали? Ако си правиш каквото искаш, няма значение дали е скорпион или близнак - ще ти бие шута просто защото накърняваш достойноството на човека. Пък ти си мисли, че е от зодията. Айде със здраве.

Ами нали точно това казвам? Цитираният индивид от поста на Таня Илиева и накърнява достойнството, и си прави каквото си иска. Съответно, заслужава да му бъде "бит шута".
В тази тема мъжете родени в определен диапазон са предмет на коментар, да.
Не го оценяваме според датата на раждане, а според поведението му.
Не видя ли заглавието на темата?






# 617
  • Мнения: 3 044
Джулая, Кечър, тук ли сте? Може ли някоя от вас двете ритуално да дойде и да ме застреля, щото нИ сА търпи тва вече!
Знаете ли какъв е новият ми обожател? Скорпион...с асцендент Рак хахахахха 😂 😂

# 618
  • Мнения: 18 299
Това е много хубаво!

# 619
  • Мнения: 3 044
Ма как ще е хубаво, моля ти се..😂 Аз съм рак.
Знаеш ли как седят нещата в последната година + откъм мъже, които ми се лепят?
Скорпион - рак - риби - риби- риби - скорпион с асцендент рак... Това е биполярност на квадрат.

# 620
  • Мнения: 20 172
Съчувствам ти 😎

# 621
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Джулая, Кечър, тук ли сте? Може ли някоя от вас двете ритуално да дойде и да ме застреля, щото нИ сА търпи тва вече!
Знаете ли какъв е новият ми обожател? Скорпион...с асцендент Рак хахахахха 😂 😂
Сестро, тук съм. Няма да те застреляме. Ще те отвлеченем, ще ти направим интервенция край племенния огън и после ще се напием 3те Рачета, но без да ревем Joy

Ти с какъв асцендент беше? Обожателят как ти се струва като характерче на прима виста? Започна ли да ти пуска жилo и тестове?

# 622
  • Мнения: 3 044
Аз съм с асцендент Лъв. Тц, няма жила и тестове още, нормален изглежда засега Joy, ама то те всички така в началото го играят Joy. Много добро чувство за хумор има, ама тая комбинация на зодия/асцендент...като знам раците кви сме лудички, скорпионите безумни, ми иде да се скрия хахаха

# 623
  • София
  • Мнения: 17 775
Джулая, Кечър, тук ли сте? Може ли някоя от вас двете ритуално да дойде и да ме застреля, щото нИ сА търпи тва вече!
Знаете ли какъв е новият ми обожател? Скорпион...с асцендент Рак хахахахха 😂 😂

Хахах, Джулая иска да танцува около племенен огин, ама аз бих те застреляла, ще те спася Joy
Това за мен е много кофти комбинация. Всички в началото изглеждат нормални, а после - олеле- майко, махнали са ми бъбрека, докато спя и са го продали вече, не мога дс си го откупя Joy

Пускай му ти тестове, докато е време, че рачешкият асцендент вместо да облагороди човека, по- скоро може да служи да прикрие огромни дефицити. Ама огромни.

# 624
  • Мнения: 3 044
Аххахха, ако е само бъбрекът, е добре. При тая комбинация дефицити да искаш, психичните отклонения по каталог ги колекционират Joy
Вчера бяхме 7 часа заедно, не млъкнахме и за минута, всякви теми засегнахме и ми допадна начина на мислене и виждането за заобикалящото ни, но...пускам, разпитвам, пробвам и стъпвам мноооого леко, че тва е мн стъклена комбинация, ще ви държа в течение

# 625
  • София
  • Мнения: 17 775
Нормално, начинът на мислене винаги е възвишен. На приказки Joy Помоли го за услуга.

Аз ще се смятам за нормална, като престанат да ми се лепят прекалено водни. Laughing Има напредък при мен.

П.П. Без да се обиждаш, но ми се струва, че сменяш много често гаджетата. В което няма лошо, ако се забавляваш, но ти като раче се натоварваш сякаш от изцепките им. И това е малко деструктивно. Дано този се окаже окей, но замисли се дали пък да не си поживееш малко свободна и да видиш какво ще стане. Малко поглед навътре понякога преобръща каруцата в добрия смисъл и започваш да гледаш различно на нещата, да харесваш друг тип хора, а като са един след друг драматични господа, нямаш време да си отдъхнеш и си все на въртележката. Simple Smile

# 626
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Ааа, и аз бях така в началото със Скорпито...Майтапи, закачи, флиртовете, целувки, натискания - на 6. Акумулира се една голяяяма сексуална енергия. 1ва среща - какво ли не си говорихме, вкл. и неща, които са доста лични. Като сродни души. И на следващата среща баааам! на 180 градуса и се дръпна Joy

# 627
  • София
  • Мнения: 17 775
Мхм Hands Plus1
По мои наблюдения- когато нещо е много интензивно, срещу теб не стои читав човек. Това си е в профила на личностно разстроените хора- много са настойчиви и интензивни, предразполагат те и усещаш, че си говориш с гях неща, които не би говорил/а и не си с друг. И те всмукват сякаш в разговора, в своето настроение, чувстваш ги близки рано
Стабилните (ментално) личности имат друг подход и самите те не се впускат така лесно. Няма я оная висока импулсивност, присъща на социопатите Joy

# 628
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Има ли мъж, който да не иска да просне жена още на 1ва среща?! Joy

# 629
  • София
  • Мнения: 17 775
Е не, не говоря за това. Laughing
Цялостно за интензитет. Сякаш те (о)грабва някой. Особено е.

Общи условия

Активация на акаунт