Мъж Скорпион - 4

  • 54 481
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 50
Добре де, а скорпион с Марс в Овен какъв трябва да е Grin

Горещ, див, атлет.

# 691
  • Мнения: 18 402
Същото имах предвид.

# 692
  • София
  • Мнения: 17 904
По- скоро някой, с когото ще се събудиш без жлъчка. И ще те е ограбил Joy

# 693
  • Мнения: 18 402
Кетчи, моля ти се, преувеличаваш. Днес нашия Скорпион в службата ни черпи със сладки, добър човек е! Взех си, нямаше цианкалий или подобни. Grinning

# 694
  • София
  • Мнения: 17 904
Ама марсът му в овен ли е Laughing

# 695
  • Мнения: 18 402
Нямам представа... Smiley

# 696
  • Мнения: 3 788
Ами ако Марсът му е в Скорпион? На Скорпиона , де.

# 697
  • Мнения: 18 402
Стига говорихте страхотии... Fearful
Майтап де...

# 698
  • Мнения: 10 031
Добре де, а скорпион с Марс в Овен какъв трябва да е Grin

Горещ, див, атлет.

Право в десятката! И все иска да е първи, да изпъкне, да доминира.
Липсва дисциплина в храненето. 😁😂

# 699
  • Мнения: 10
Здравейте,надявам се да пиша на правилното място,защото съм нова в сайта,но имам нужда да чуя вашето мнение.
Аз съм дева и човека до мен е Скорпион.Бяхме заедно две години и всичко беше невероятно,той се държа точно така както искам,правеше всичко за мен,извиняваше се дори,когато бях виновна аз.Правеше компромиси във всяко отношение със себе си само аз да съм добре.От моя страна( колкото и да ме е срам да го призная) не получи отношение,такова каквото заслужаваше.Виках,правих проблеми за глупости,което сега осъзнавам.Не спирах да повтарям,че не съм щастлива с него и че вечно нещо не ми е наред и съм недоволна от него,но то не беше така,напротив бях щастлива.Не знам защо така съм му се качвала на главата.Но знаете,че хората казват,че оценяваш това което си имал,когато го загубиш.След 2 год.връзка той реши да приключи нещата между нас,с обяснението,че не е щастлив и че нещата между нас не вървят.Няма друга със сигурност,просто му писна да му се крещи и вика,и да му се правят проблеми.Опитах се да преглътна егото си и му се извиних исках да говоря с него и да оправя нещата и да го помоля за шанс да му го докажа.Получих мълчание и нямаше никакъв категоричен отговор.Казах му,че го оставям да помисли и да се свърже с мен,ако реши.Проблема е следния,че това чакане ме убива и може би не съм го познавала достатъчно добре и не знам какво да очаквам от него.Не знам дали след този разговор да го потърся,за да разбера какво е решението му или да стоя и да чакам.Сигурна съм ,че много ме обича,ако не беше така просто нямаше да търпи този ужас 2 години,наистина съжалявам,че съм се държала така,но.... как да го обясня.
Опитах се да бъда максимално кратка и да успея да обясня какво се случва.Ще се радвам да чуя вашето мнение за ситуацията.Благодаря!

# 700
  • Мнения: 3 044
Хмммм, мноооого, мноооого странно поемаш цялостно вината в теб, а съм абс убедена, че няма как да е точно така.. Simple Smile
Мен ми звучи като мн добре да те е изманипулирал в момента.

# 701
  • Мнения: 10
Хмммм, мноооого, мноооого странно поемаш цялостно вината в теб, а съм абс убедена, че няма как да е точно така.. Simple Smile
Мен ми звучи като мн добре да те е изманипулирал в момента.

Не те разбрах какво точно имаш предвид.Като се разделяхме ми каза аз не искам никой да променям ти си такава и аз бях категорична и му казах,че съм съгласна с решението му и се разделихме.След това естествено като мина време се замислих,че не съм била права в много ситуации да постъпвам така с него, а аз се държах наистина ужасно,мислих само за себе си в тези взаимоотношения.Оставяла съм го за какво ли не,а той идваше молеше се и се извиняваше пред вкъщи с часове,просто на мен тогава не ми пукаше.. приемах човека за даденост,но нещата се обърнаха.Сега наистина съжалявам и не го разбирам.Не знам дали да се моля или просто да изчакам... не знам не съм виждала тази част от характера на човека,защото винаги се е държал добре с мен.

# 702
  • Мнения: 20 238
Ако се върне, ти трябва да се напъваш да се променяш, има ли смисъл, а и дали ще успееш.....
Не е ли по-добре всеки да си поеме по пътя....

# 703
  • Варна
  • Мнения: 10 732
Е,ти си се оакала, какво искаш сега, аз нямаше и два месеца да те изтърпя, нооо.....ще ти разкажа за най-прекрасната си връзка с Дева, аз съм Скорпион, 17 години ме носеше на ръце, първите две години само дето не стигахме до бой, вечно на контра бяхме. След тези две години всичко почна да върви нагоре, обратно на нормалните връзки. Така 17 години голяма, ама голяма любов, която Оня отгоре ми отне. Сега си давам сметка, че все някак трябваше да платя за тази истинска любов. Та, опитай, може и да успееш. Ние Скорпионите държим страшно много на хората, които ни ценят и обичат, каквито и глупости да четеш във форуми и статии.

# 704
  • Мнения: 1 517
Добре де, а скорпион с Марс в Овен какъв трябва да е Grin

Горещ, див, атлет.

Право в десятката! И все иска да е първи, да изпъкне, да доминира.
Липсва дисциплина в храненето. 😁😂

Моя приятел е с марс в овен Grin Хич, не ми е лесно Grin От малък се занимава с бойни изкуства (източни), спортист, печелил е награди, у нас има повече ножове, саби и други хладни оръжия от магазин Grin Има лично оръжие Grin Планинар, катерач, обича екстремностите, пълна моя противоположност Innocent Много бързо пали, но и много бързо му минава Grin Но мен не ме е страх от него, изобщо Grin Моя Марс е в Дева, имам луна в Овен, неговата е в Риби Laughing
Във връзка с девата patrisiami, такива сте Девите, все нещо не ви е наред ..после съжалявате ..и аз забелязвам у мен този перфекционизъм, (може би дължащ се на Марса), който ще ми навреди именно в отношенията ми със скорпиона ако не се спра ..искам да е идеално, но знам, че няма как ..винаги ще има някакви проблеми, важното е да се обичаме, подкрепяме и уважаваме ...дано успеем, защото въпреки всичко го виждам как държи на мен и иска да съм добре, нищо, че е малко див, покрай него и аз взех да се престрашавам да правя неща, които никога не бих ...Аа, а за яденето ...страшно злояд Laughing Но и там му свикнах, уча се Nerd

Общи условия

Активация на акаунт