Искам да ви похваля новия лосион-автобронзант на Dove - Sunshine Body Lotion

  • 40 013
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Dove имат страхотни продукти за лице, но ... тук още не ги внасят.  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 231
Заинтегувахте ме, но имам питанка : една приятелка се беше назала с такъв крем и след 2-3 дни почна да става на петна .та мисълта ми е ползвате ли ексфолиант преди употреба да махните мъртвите клетки /на това ли се дължат петнана newsm78/ и на някои случвало ли се е да стане на петна.

По принцип преди автобронант задължително се прави ексфолиация, така че преди този лосион може също да се направи за всеки случай. Петната може да са резултат и от по-сухи участъци по кожата, а също и от качеството на самия продукт.

# 32
и аз да ви се похваля че си купих този лосион на Dove за изкуствен тен и съм много доволна bowuu.След 2 намазвания вече има очевиден ефект,а и не съм на петна както се страхувах че ще стане.Изобщо не цапа дрехите и уханието му е много  приятно.Само да попитам вие нанасяте ли и на лицето защото аз го направих и малко ме е страх да няма лоши последствия newsm78

# 33
  • Мнения: 101
Не вярвах,че ще има ефект още след 2-рото намазване,но има.И то видим.След 3-4 нанасяне тенът стана по-наситен,не жълтее(от което се притеснявах много).Не съм правила някакви специални процедури като пилинг или скраб преди това.Изключително съм доволна. sun

# 34
  • Мнения: 1 100
Мерси много за инфото Стеф, при първа възможност Ще го пробвам. Досега ползвах един, от който не съм много доволна, а пък марковите са направо с косми4ески цени Shocked и не мисля, 4е си струва.

# 35
  • Мнения: 298
Само да попитам вие нанасяте ли и на лицето защото аз го направих и малко ме е страх да няма лоши последствия newsm78

И мен ме интересува този въпрос, може ли да се нанася и на лицето, или и Дав имат за лице, както Джонсън ?  Thinking

# 36
Ползвам го сутрин и вечер и ефекта е поразителен

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз просто се влюбих в този продукт! Направо е страхотен. Поздравления за създалите го  bouquet

# 38
  • Мнения: 730
Невероятен е,изключително успешен и приемлив!Възхитена съм.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 806
 #Crazy Искам и аз ама дали става за кърмещи мами. newsm78

# 40
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Момичета от къде го купувате? Само аз ли не мога да го намеря  newsm78.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 378
#Crazy Искам и аз ама дали става за кърмещи мами. newsm78
И аз така!

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Супер!
Сега остана да го открия и в дълбоката провинция  Crazy

# 43
  • Мнения: 730
Момичета от къде го купувате? Само аз ли не мога да го намеря  newsm78.


От по-заредените парфюмерии,няма го навсякъде.

# 44
  • Мнения: 411
А може ли да се ползва,ако се мажеш с антицелулитен крем newsm78

Общи условия

Активация на акаунт