🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 740
  • 892
  •   1
Отговори
# 195
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Този Бобо,сякаш котето сготви в тавата.
И моят мъж предположи същото 😂

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 26 389
Утре май Ева нещо ще го издразни...
Ева всъщност била Геновева,не знаех

# 197
  • Мнения: 5 999
Този младеж, с гвинейските корени, нещо ме дразни с коментарите си за поколението на Ева.
Уелингтъна изглежда ужасно, и много тънко разточи тестото. Плънката не разбрах от какво е. Rolling Eyes

# 198
  • Мнения: 68 671
Плънка от гъби, 3 пил.дробчета и червен лук.
Готовото бутер тесто не се точи....доколкото знам.

# 199
  • София
  • Мнения: 20 093
Според мен е написала списъка набързо докато пътува и за това е на картичка, не е имала друго в чантата.
Така се връзва, да.  Grinning Изпуснах началото и не бях разбрала защо не готви вкъщи. Blush

# 200
  • Мнения: 9 193
 chef
само ""малката Джулка" от този сериал ми харесва , ЖДНБ не вярвах че ще го кажа , Бобо мрънка като пенсионер, другарката певица Ева е мазна...лой тече от нея...може да е живяла по чужбина, ама се вижда че е лицемерна..нагаждачка мое мнение...другото Искрен ми е много тиха вода

# 201
  • Мнения: 5 999
Точи се, но съвсем малко (1-2 оборота Grinning ), само в едната посока.  Не трябва да става толкова тънко защото се цепи. Поне така съм чела и правя, де.

Не знаех и че Ева живее в Айтос.

# 202
  • Мнения: 11 547
Изглежда целта на Ева е с участието си в Черешката да поизтупа от праха кариерата си. Първо ни го показа със списъкът за покупките, а след това да затвърдим- с изненадата. Няма лошо.
Изобщо не знаех за съществуването на това трио...дори не му запомних името.
Бобчо още вчера ме втрещи с неуместния си коментар за възрастта на Ева, а днес ме довърши.  Rolling Eyes Ами всички натам сме се запътили. Като не сме вече млади да мрем ли?
Чийзкейка на Ева не ми излиза от ума. Ще ме вкара в грях тази вечер.  Twisted Evil

# 203
  • София
  • Мнения: 7 886
Боби вероятно ще готви заек. Прилича на котка. Обаче на мен такива тъпи шеги не ми харесват. Ще му пропусна вечерта.

# 204
  • София
  • Мнения: 4 429
_____________ЕПИЗОД 11____________LINK________

# 205
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Изобщо не знаех за съществуването на това трио...дори не му запомних името.


Тоника Домини.

# 206
  • Мнения: X
Хареса ми Ева. Добре сготви, от всичко почти бих пробвала.
Не яде от притеснение явно.

Бобо не ми допада с тия коментари за възрастта. И май се беше напил.

Аз зайци затова не хапвам, така в тавата все едно котка или пинчер гледам.

# 207
  • Мнения: 4 393
Вчера вечерята на Джулка ми хареса. Още не съм гледала тази на Ева, ще си я пусна утре по някое време. Очертава се приятна седмица.

# 208
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Предполагам, че на Ева ѝ е адски трудно в тази компания. От различни планети са, но тя се справя. Сигурно съм, че никой от другите четирима нямат и най-малка представа от живота на Ева. Явно, утре ще има драма.

Пак си пуснах да гледам "Спомен за Гого", та направих скрийншот на Ева:



През 1985 година участват в престижния фестивал в Сопот, Полша. Пеят много известна за времето си песен на Чеслав Ниемен.

Макар да имам основателна лична причина да съм огорчена и сърдита на Ева, отдавна съм ѝ простила /и на нея, и на останалите от групата/, заради таланта и песните им.

# 209
  • София
  • Мнения: 22 786
Ева много се постара. Знам, че е добра домакиня и го показа.

Общи условия

Активация на акаунт