🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 859
  • 892
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 642
Смятам за много негостоприемно, грозно и невъзпитано, че Ева не яде нищо по време на цялата вчеря. И не е защото изведнъж се е почувствала изморена, тя съвсем съзнателно приготвяше по 4 порции. Смятам, че от куртоазия (по Джулката) трябваше да си сложи нещичко в чинията.

ох, и аз понякога като готвя цял ден за гости след това не мога да докосна нищо /освен пиене Wink/. та я разбирам, но  беше по-добре  за пред хората да сложи нещо в чинията.

# 226
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ама тя съзнателно не приготви и за себе си. Тя готвеше за 4-ма. Много обидно.

# 227
  • Мнения: 6 015
Освен доматите, които бяха 4, от всичко друго можеше да си сложи. И аз го отдавам на притеснение. Вкъщи като посрещам повече хора и готвя по-засукани неща, също първоначално не ям, наблюдавам гостите и като видя, че си хапват и всичко е ОК, започвам и аз. Joy

А рецептата за сьомгата някоя добра душа ще я сподели ли? Innocent

# 228
  • Мнения: 4 087
Е може да е била на някакъв режим или да е постила.....всичко е възможно.

# 229
  • София
  • Мнения: 15 508
Ева може би ще влиза в брадъра, онзи ден я мернах при Гала, говореше за Гого, как идвал да я вижда.Тя на колко е?Не е ли пенсионер вече?

# 230
  • Мнения: 4 393
Какво имаше в тая салата, дето Джулка така я похвали?

# 231
  • Мнения: 7 849
Ева може би ще влиза в брадъра, онзи ден я мернах при Гала, говореше за Гого, как идвал да я вижда.Тя на колко е?Не е ли пенсионер вече?
на 65.

Цитат
А рецептата за сьомгата някоя добра душа ще я сподели ли? Innocent
По памет, че отдавна не съм я правила, но само ако обичаш такива комбинации.

пушена сьомга, заквасена сметана, 1 ч.л. примерно горчица, малка глава червен лук, копър, лимонов сок на вкус, сол, черен пипер,
Не мога да дам точни мерки, но го видя - да стане така, че може да се маже на хапки.

Последна редакция: ср, 13 юни 2018, 11:21 от Билян@

# 232
  • Мнения: 5 435
Какво имаше в тая салата, дето Джулка така я похвали?

Айсберг, нар, кедрови ядки, рукола и нещо друго , което не запомних.  Mr. Green

# 233
  • Мнения: 14 170
Ева може би ще влиза в брадъра, онзи ден я мернах при Гала, говореше за Гого, как идвал да я вижда.Тя на колко е?Не е ли пенсионер вече?
на 65.

Е, как може да е на 65, а пък от 100 години е домакиня? JoyJoy

# 234
  • София
  • Мнения: 15 508
Ева може би ще влиза в брадъра, онзи ден я мернах при Гала, говореше за Гого, как идвал да я вижда.Тя на колко е?Не е ли пенсионер вече?
на 65.
Благодаря! Чудя се дали и тя , както много други певци и певици от онова време, няма пенсия или и е много малка, та се захващат с такива начинания?

# 235
  • Мнения: 9 642
Laughing оф, аман от тоя айсберг и тая рукола.
има нещо в ева, което не ме кефи. и 100 пъти каза - ох, в тази малка кухня, след това - ох, с тези вилици.....е, не стига, че хората са ти дали апартамента си, ами и кусури му намираш.
лейдито що не вземе да си тегли един душ - може да замяза на човек. всъщност подозирам, че под тоновете абсурд не е грозна. а и с тези ретро шапки, прически, грим....голям смях.

# 236
  • Мнения: 5 435
Освен доматите, които бяха 4, от всичко друго можеше да си сложи. И аз го отдавам на притеснение. Вкъщи като посрещам повече хора и готвя по-засукани неща, също първоначално не ям, наблюдавам гостите и като видя, че си хапват и всичко е ОК, започвам и аз. Joy

А рецептата за сьомгата някоя добра душа ще я сподели ли? Innocent


Това за пълнените домати ли - сметана, пушена сьомга, синьо сирене , овче сирене.

# 237
  • Мнения: 6 015
Цвети, за тази норвежката рецепта питах, със сьомгата и сметана. Че съм с особени сантименти към държавата и ще ми е интересно да опитам.

# 238
  • Мнения: 7 849


Цитат
А рецептата за сьомгата някоя добра душа ще я сподели ли? Innocent
По памет, че отдавна не съм я правила, но само ако обичаш такива комбинации.

пушена сьомга, заквасена сметана, 1 ч.л. примерно горчица, малка глава червен лук, копър, лимонов сок на вкус, сол, черен пипер,
Не мога да дам точни мерки, но го видя - да стане така, че може да се маже на хапки.

# 239
  • Мнения: 6 015
Благодаря за рецептата, аз правя подобна разядка, но с крема сирене.

И на мен не ми хареса мрънкането на Ева относно кухнята, да бяха се качили до Айтос като не й допада.

Общи условия

Активация на акаунт