🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 889
  • 892
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 8 178
Заболя ме главата от толкова говорене. Егати досадния мъж. Изместих канала, ще пусна накрая за точките.

# 601
  • Мнения: X
Славчо Тошев е зациклил с прическата в 2002-2003г. Simple Smile

# 602
  • Мнения: X
Титан на мисълта тази вечер е Славчо Simple SmileГенчо е дърдорко,но определено не му е за пръв път готвенето,справи се горе-долу.

 Е няма що, голямото справяне. Фал след фал. И наистина има логорея, как не млъкна тоя човек!

# 603
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ама как ще сервира рибата със солта отгоре?

# 604
  • София
  • Мнения: 7 895
Поне е весело 😁😁😁

# 605
  • София
  • Мнения: 5 716
Титан на мисълта тази вечер е Славчо Simple SmileГенчо е дърдорко,но определено не му е за пръв път готвенето,справи се горе-долу.
И ни предупреди, че всяка вечер щял да се шегувка... милият... JoyJoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 606
  • София
  • Мнения: 20 218
Мен ме заболя главата от този Генчо, хем само слушам. Не спря да дрънка. Поне нещо интересно да беше казал, а то...  Crazy

# 607
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 551
 Да не би той да е сътворил ракламата за Лопедиум с дрискащия в хола човек гледащ през прозореца, вдъхновен от нетипичното си жилищно разположение?

# 608
  • Мнения: X
Най-тъпите реклами, които уж са с чувство за хумор. А кой защо не бил станал комик??? Те всички на тази маса са крайно не весели и анти забавни.

# 609
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Славчо за сладоледа:

"Това се е сетил. Може би в семейството му се ползва...".

Къркънджиева ще се бори за плакета.

# 610
  • Мнения: X
Аз щях да му дам 3. една точка че имаше някаква храна, една точка за апартамента и една точка просто така, за късмет.

# 611
  • Мнения: 9 186
Ох,ще ме умори този Славчо,утре за изненадата ,тя казва:една игра и той веднага-на шише ли ? JoyJoy
За мен когато мъж  знае какво прави в кухнята е справяне,не им придирям толкова.
Забавно ми беше доста.
Само Калканджиева всеки ще го сравнява с неин Тачо ли?!Ми той си е неин,по презумция му харесва всичко,пък в действителност дали е така е друг въпрос.

# 612
  • Мнения: 7 006
Ах,как ми прилича на съпруга на Мира Добрева
Скрит текст:
Иво е съпруг на Мира Радева. Peace Добрева е омъжена за Жоро Торнев.

Кой предишен участник беше правил риба с много сол? Rolling Eyes
Генчо е страшно досаден.

# 613
  • Мнения: X
Славчо за сладоледа:

"Това се е сетил. Може би в семейството му се ползва...".

Това съм го пропуснала

# 614
  • София
  • Мнения: 23 132
Скрит текст:
Искрен се представя с 2 артистични имена - Искрен Искрата и Папи Ханс. Нали не бъркам?!
[/color]

Скрит текст:
Бъркаш. Искрен не е Папи Ханс /Константин Трендафилов/.

Папи Ханс  

Искрен Тончев - Искрата


smileys, Reinа , благодаря ви! Убедихте ме, че не са един и същ.

Общи условия

Активация на акаунт