Майстори измамници

  • 7 811
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 587
Лелеее, последния пост кърти мивки ooooh!

# 46
  • Мнения: X
Какво множествено число,  Кати? Тя
елементарни точки и запетаи не може да слага. Не знае къде започва и къде свършва изречението, сигурно и "изречение" не знае какво е. Простотия до шия. Та глупостта с майсторите направо е логична при това ниво.

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Последният пост е пълна измислица(на авторката).

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мдаааа полиция влиза в пощенска кутия, а там - търсеният телефонен номер.

Обаче схемата за фалшив ремонт я има, та - внимателно с майсторите.

# 49
  • Мнения: 6 587
Естествено, полицията само чрез пощенските кутии намира телефонните номера на тези, които издирва!  Laughing  Други начини няма hahaha

А схемата я има, да.

# 50
  • Мнения: 16
Мдаааа полиция влиза в пощенска кутия, а там - търсеният телефонен номер.

Обаче схемата за фалшив ремонт я има, та - внимателно с майсторите.

Извинявам се на всички за правописа ми. Четете 24Часа и Труд или каквото си искате
където ви заблуждават без правописни грешки. Съжалявам, че въобще се занимавах с писане на това вие си заслужавате съдбата и не е нужно никои да иска да ви предпази от самите вас няма кои да ви предпази.
Кажете ми как да изтрия темата защото наистина ми писна да ви чета коментарите?

Последна редакция: вт, 03 юли 2018, 19:23 от Симона Василева

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В полицията ли ви казаха, че от пощата са взели телефона? И къде в пощата е записан този телефон?
И какво е било това анонимно писмо, срещу кого и не се ли споменава там адрес?

# 52
  • Мнения: 16
В полицията ли ви казаха, че от пощата са взели телефона? И къде в пощата е записан този телефон?
И какво е било това анонимно писмо, срещу кого и не се ли споменава там адрес?

В сайта на МВР има имейл всеки може да прати анонимен сигнал. Не знам защо се правите, че не разбирате какво значи анонимен сигнал от Интернет. Вижте си профилите на пощенската кутия която ползвате и ще видите, че има място, където да си напишете телефона. Това ли е най важното не разбирате ли, че проблема е друг. Тези хора които мамят знаят, че вие се мислите за много умни и ви прекарват заради прекалената ви самоувереност. Намерил се един човек които ви дава житейския си опит безплатно а вие го изкарвате идиот за това, че иска да знаете, каква е схемата на измамниците за да може да се предпазите и да ви спести хиляди левове.
Като не ви харесва моя разказ гледайте документален филм за измамите, за да не попаднете и вие в капана им.

https://www.youtube.com/watch?v=qx2iPJZYfI8

# 53
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Темата не е "начукване на канчето на една жена за правопис", или аз греша? Тя наистина иска някак по
нейния си начин да предпази хората от такива измамници /или подобни/. Явно е доста наивна, след като въпреки всички упреци за какво ли не продължава да отговаря, но пък и подигравките с/у нея са неуместни.
Аз вече казах, че и на мен ми звучи фантасмагорично Simple Smile разказът ѝ, но ако е реален....не знам, дано получи някакво възмездие и си вземе поне парите.

# 54
  • Мнения: 6 587
Ако наистина разказът й е реален, става въпрос за сериозни дефицити...

Зад мен е твърде нереалистичен по много причини.

ЩО го даваш безплатно, Симона? Предложи го за сценарий и си искай цената.

# 55
  • Мнения: 25 621
Абе, трябваше да ме послушаш и да метнеш парите през прозореца още в началото...

Сега само ще отваряш работа на "полицаите" да правят капан на "престъпниците", ама пак с твоите пари.

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
То и образованието е безплатно, ама на, не всеки взима това, което му се дава.

# 57
  • София
  • Мнения: 17 592
Мдаааа полиция влиза в пощенска кутия, а там - търсеният телефонен номер.

Обаче схемата за фалшив ремонт я има, та - внимателно с майсторите.

Когато си изпратил анонимно писмо от къде да ти вземат телефона!? По IP адреса ли? За да го видят пак трябва достъп до пощата за да видят кои я ползвал последно. Вие нали сте много умни и знаете всичко на вас нищо лошо няма да ви се случи и ако се случи понеже сте много умни ще скриете за да не ви мислят за глупаци.


Абе, момиче, вземи една граматика за 1ви клас най-сетне!
КоИ я е ползваЛ!?

А това как полицията, като получи анинимен сигнал, хуква да хаква сайтовете... по кой канал го гледа? И изобщо, кой ти даде достъп до телевизия за големи деца - на тези сериалчета пише, че не се препоръчват за деца под 12... а ти, за съжаление, имаш изказа на не повече от 3, айде, в краен случай 4 годишно - и съответстващ правопис...


Общи условия

Активация на акаунт