МАЙКИ БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ ОТ СОФИЯ - КЪДЕ СТЕ ?

  • 9 719
  • 205
  •   1
Отговори
# 105
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
писах много, но реших, че сте силно афекстирани и емоциите ви вземат връх.
Не съм съгласна, че който не е с вас, е против Вас, това е един стар ком принцип
Слава богу ,всички сме различни.



Никой не мисли, че който не е с нас е против нас, аз поне никъде не прочетох такова нещо, но съм крайно несъгласна да ме приравняват с комунистите, видиш ли защото си търся правата, а именно да получавам това което ми се полага като майчинство на база заработен труд, месеците предхождащи раждането.

Та нали затова работя и ми удържат осигуровки, ако не разчитам на адекватна помощ от държавата в периода когато съм нетрудоспособна, тогава защо изобщо ми удържат от заплатата ?
160лв. мисля, че са крайно недостатъчни на фона на това което аз съм платила, като удръжка за майчинство, когато съм ходила на работа ! Ами мъжа ми, неговите удръжки не влизат ли в сметката ? И на него му удържат майчинство !

Само не ми казвайте, че мисля комунистически, защото ще сте в голяма грешка

# 106
  • Мнения: 1 187
И аз не отидох,но пък два дена обикалях парка (с навехнат крак) в събиране на подписи!Всеки помогна с каквото можа!

И не е ли по-важно,че навсякъде имаше медийно присъствие!

От КНСБ като правят митинги тип 10-ти ноември,да не би да им изпълняват исканията още следващата седмица! Naughty По-важното в случая е исканията да се обсъдят в парламентарна зала,а за масовки има време,сигурна съм че ще има още протести и както знаем всяко начало е трудно!

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 20:52 от БОДЛИВАТА

# 107
  • София
  • Мнения: 6 743
Джул, при цялото ми уважение и любов към теб искам да кажа, че заглавието на темата ( с големи КРЕЩЯЩИ БУКВИ), както и някои изказвания в нея са доста крайни  Peace
Аз подкрепям протеста така, както съм имала възможност и нямам намерение да се оправдавам на никого къде съм била и защо не съм дошла.  Peace

# 108
  • София
  • Мнения: 1 105
В момента слушам по Дарик радио две майки, които днес са били на протеста Калина Тошева и Христина Пендичиева Grinning. И ми е любопитно кои сте вие мами? Embarassed

# 109
  • Мнения: 1 895
Аз гледах Бтв, но репортажа беше малко постен според мен. Разпознах Чаеното момиче и Меджик(ако не греша Embarassed).

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 21:15 от Kremi (двойна доза)

# 110
  • Мнения: 258
Все пак репортажа на Бтв ми се видя по-добър от този на Нова.

# 111
  • Мнения: 3 216
Ето малко снимки и от нас в Пловдив.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=12140&AlbumId=54392

# 112
  • Мнения: 5 370
В момента слушам по Дарик радио две майки, които днес са били на протеста Калина Тошева и Христина Пендичиева Grinning. И ми е любопитно кои сте вие мами? Embarassed
Mishlentze i Kleo_80

# 113
  • София
  • Мнения: 1 105
В момента слушам по Дарик радио две майки, които днес са били на протеста Калина Тошева и Христина Пендичиева Grinning. И ми е любопитно кои сте вие мами? Embarassed
Mishlentze i Kleo_80


Мммм...мерси Grinning

# 114
  • Мнения: 2 534
Следващия път ще сме повече , в това съм сигурна  Laughing

# 115
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Джул, при цялото ми уважение и любов към теб искам да кажа, че заглавието на темата ( с големи КРЕЩЯЩИ БУКВИ), както и някои изказвания в нея са доста крайни  Peace
Аз подкрепям протеста така, както съм имала възможност и нямам намерение да се оправдавам на никого къде съм била и защо не съм дошла.  Peace
Абсолютно съм съгласна с Дамаянти!!!!!!

# 116
  • Мнения: 5 577
Пак ли се изпокарахте?  Crazy

Не е истина, София, убивате ме!

# 117
  • София
  • Мнения: 6 743
Пак ли се изпокарахте?  Crazy

Не е истина, София, убивате ме!
Хайде бе, а вие от Русе не сте ли вече на фаза "Ти...мене уважаваш ли ме?"  hahaha

# 118
  • Мнения: 5 577
Не бихме си позволили да недоволстваме една срешу друга пред хората или да си търсим сметка кой къде и защо.
(зад гърба може  Mr. Green )

Грозно ми се струва, незнам ... не се меся, не съм запозната, а и вие сте много повече.

Инфинити, искам да похваля момичето, много е ентусиазирано, искаше да направи протест и  в Русе, но попита, видя, че няма да се получи и се отказа.  Simple Smile

# 119
  • София
  • Мнения: 6 743
Не бихме си позволили да недоволстваме една срешу друга пред хората или да си търсим сметка кой къде и защо.
(зад гърба може  Mr. Green )

Абе аз имах предвид след запивката за посрещането на Бейби, ама ти не ме разбраааа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт