МАЙКИ БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ ОТ СОФИЯ - КЪДЕ СТЕ ?

  • 9 603
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Аз с две деца през целия център пеш минах, от единя до другия му край. Но исках да се отчета и го направих.
Ти си върха просто. Герой Peace.

# 16
  • Мнения: 3 216
ЗА пловдивчанките просто нямам думи.Лично аз раздадох на около 30-ина майки отвореното писмо-те определено не ходят на работа и са почти до центьра,защото се сьбират на градинката на Каменица.Всичките казаха,че ще дойдат,а не видях нито една от тях. Sad Явно не им пука толкова.А и лошото време е чудесно оправдание. Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 7 038
Аз съм на работа, ако поискам шефа да ме освободи, за да отида на протест, утре ще трябва да протестирам срещу безработицата, така че  Hug, не е въпрос само на желание, а и на възможности.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 663
Тенкю, тенкю.

Ню, следващия път вече ще те заговоря. Обещавам, ще се пресрамя  Embarassed

# 19
  • Мнения: 9 990
Ами тези които не карат или нямат кола? На които режима на бебето не съвпада в мероприятието?
Мисля, че ако беше направено в почивен ден положението щеше да е доста по-различно.

Това не е оправдание, ако наистина си заинтересован.Без кола съм слизала нееднократно с дете и шише в чантата.Ми нищо м и няма нито на мен, нито на детето.
За протокола, аз съм на работа, не че и това ми е оправдание де-може би отпуск трябваше да си пусна... Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 11 116
Напротив - много съм заинтересована, но няма как да излезна от работа и да липсвам толкова време, щото на моя шеф му пука къде искам да ходя. Надявам се, че управляващите няма да реагират като теб - съдейки по бройката на пристъстващите майки, а по бройката на събраните подписи.

Мисълта ми беше къде са тези, които са по майчинство и не работят - за работещите е ясно, че няма как да присъстват.

За съжаление и аз съм от работещите ! Може би мероприятието трябваше да е в почивен ден ...

# 21
  • Мнения: 3 216
Не може да е в почивен ден,защото тогава и господа депутатите ще почиват.Тогава пред кого ще протестираме?

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В София няма ли таксита, рейсове, маршрутки  Thinking

# 23
  • Мнения: 4 473
Има ли желание - има и начин !
За това сме и на този хал - всеки си намира оправдание и чака животът му да го оправят другите Tired.

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
този тон на налагане на вина ще докара само оправдания. Всяка майка сама е взела решението си защо ще дойде и защо няма да дойде на протеста и не е длъжна да дава обяснения.

Гражданските протести, повтарям гражданските, а не политическите, пенсионерските или синдикалните протести не са широко разпространени, още повече, че се отнася за майки, които се налага да съвместяват и обмислят много фактори едновременно. Съвсем скоро бях в една западна столица и попаднах на протест срещу фирма-производител на кожени облекла. Протестиращите бяха двама с транспарант плюс още 4-5, които раздаваха листовки, това не правеше протеста смешен в ничии очи или пък не го правеше по-малко значим.

Нека това бъде едно добро начало, а не да се налага вина и да се дават присъди.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Има ли желание - има и начин !
За това сме и на този хал - всеки си намира оправдание и чака животът му да го оправят другите Tired.

Абсолютно !!!  newsm10 smile3501

# 26
  • Мнения: 5 468
Ню, следващия път вече ще те заговоря. Обещавам, ще се пресрамя  Embarassed
МНого ли съм ти страшна:)? Ми то верно, с тази двойна гуша Sick Stop.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
този тон на налагане на вина ще докара само оправдания. Всяка майка сама е взела решението си защо ще дойде и защо няма да дойде на протеста и не е длъжна да дава обяснения.

Нека това бъде едно добро начало, а не да се налага вина и да се дават присъди.

Нито налагам вина, нито издавам присъди - пуснах темата за да се замислят всички - СИЛНИ СМЕ НА ДУМИ, НО НА ДЕЛА НИКАКВИ НИ НЯМА, ЗАТОВА И ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА Е НА ТОЯ ХАЛ ще ме извинявате  Naughty

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
този тон на налагане на вина ще докара само оправдания. Всяка майка сама е взела решението си защо ще дойде и защо няма да дойде на протеста и не е длъжна да дава обяснения.

Нека това бъде едно добро начало, а не да се налага вина и да се дават присъди.

Нито налагам вина, нито издавам присъди - пуснах темата за да се замислят всички - СИЛНИ СМЕ НА ДУМИ, НО НА ДЕЛА НИКАКВИ НИ НЯМА, ЗАТОВА И ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА Е НА ТОЯ ХАЛ ще ме извинявате  Naughty


 Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 663
Ню, следващия път вече ще те заговоря. Обещавам, ще се пресрамя  Embarassed
МНого ли съм ти страшна:)? Ми то верно, с тази двойна гуша Sick Stop.

Напротив, много си ми симпатична  Grinning. Но да не разводняваме темата. До скоро  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт