Детски рожден ден Варна - 12

  • 93 795
  • 630
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 20
Скоро да сте правили рожден ден в хотел Брилянс или да имате впечатления как протичат ?
Миналата година и по-предната. От миналата година са със нови собственици, за тази година не се знае. Там е хубаво, че няма ограничение във времето и поръчваш каквото искаш. Това обвързване с куверт не го одобрявам. Аз лично препоръчвам. Доволна останах, а и децата се забавляваха. Стояхме почти пет часа.

Може ли да ми кажете като цена какви излези ? Има ли ограничение за броя деца?

# 616
  • Варна
  • Мнения: 34
Също така гледах, че и конна база Кичево също правят рожденни дни. Някой имали впечатления за там?

Снимах рожден ден там, беше много приятно за децата. Имаше шатра, където беше организирано хапването, а децата яздеха кончетата и лудуваха по поляната пред клуба - играха с топка, с федербал, на гоненица и много се забавляваха Simple Smile Хубаво е да си носите репилент за всеки случай.
Който има нужда от фотограф за рожден ден или друго - да ми свирне Smiley

# 617
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Скоро да сте правили рожден ден в хотел Брилянс или да имате впечатления как протичат ?
Миналата година и по-предната. От миналата година са със нови собственици, за тази година не се знае. Там е хубаво, че няма ограничение във времето и поръчваш каквото искаш. Това обвързване с куверт не го одобрявам. Аз лично препоръчвам. Доволна останах, а и децата се забавляваха. Стояхме почти пет часа.

Може ли да ми кажете като цена какви излези ? Има ли ограничение за броя деца?
Нямам спомен. За децата се плаща вход басейн-7лв.ли беше, не помня. Всяко дете си поръча каквото му хареса от менюто.

# 618
  • Варна
  • Мнения: 53
Каква е цената за басейна на хотел Брилянс? Има ли закрит басейн или е само открит?

Скоро да сте правили рожден ден в хотел Брилянс или да имате впечатления как протичат ?
Миналата година и по-предната. От миналата година са със нови собственици, за тази година не се знае. Там е хубаво, че няма ограничение във времето и поръчваш каквото искаш. Това обвързване с куверт не го одобрявам. Аз лично препоръчвам. Доволна останах, а и децата се забавляваха. Стояхме почти пет часа.

# 619
  • Мнения: 5 250
Миналата година празника на малката беше тук - https://www.facebook.com/profile.php?id=100080340107031 . Като два часа рисуваха и 1 час си хапнаха от почерпката , която бях занесла+ торта. Горещо препоръчвам за малки и големи, но тази година тя иска нещо различно, става на 10 години. За детски кътове вече е голяма, за басейн ще е студено. Иска на Трамплин парка, ама като чета после колко им е сучно след скачането, се отказвам. Беше на рожден ден наскоро на Конната база в Кичево ( хареса й много), но не иска и там. И бонбони са правили на центъра, което също не иска отново. Направо ми е ужасно трудно. Може ли малко повече информация за мястото където децата сами са си правили пиците?

Последна редакция: ср, 06 мар 2024, 15:11 от Radina

# 620
  • Варна
  • Мнения: 34
Направо ми е ужасно трудно. Може ли малко повече информация за мястото където децата сами са си правили пиците?

В Карте има такива рожденни дни

Правят "Пица парти" в Карте за деца на тази възраст - имат си престилки, готварски шапчици и точилки. Децата сами разточват и приготвят пиците по свой избор, а после и си ги хапват Simple Smile
Ето малко снимки от такова парти, което снимах:

# 621
  • Мнения: 179
Някакво предложение около Варна (във Варна) за празнуване на РД тип Екопарк?

# 622
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Най-близко до идеята ми се струва Градината на Пипи - Вила Вилекула(имат страница във Фейсбук). Нямам лични впечатления, но изглежда много приятно.

# 623
  • Мнения: 179
Намерих го наскоро и това място. А екопарка на Звездица в какво състояние е, знаете ли?

п.п Редактирам си поста - този екопарк е на самия път! Видях го в гугъл мапс, не знам на кого му е хрумнала тази блестяща идея.

# 624
  • Мнения: 1 400
Намерих го наскоро и това място. А екопарка на Звездица в какво състояние е, знаете ли?

п.п Редактирам си поста - този екопарк е на самия път! Видях го в гугъл мапс, не знам на кого му е хрумнала тази блестяща идея.
Екопаркът в Звездица е на няколко нива. Тази част, която сте видели на гугъл мапс, освен че е покрай пътя, е и със сериозна денивелация, но има повече забавления за децата. Малко по-нагоре има равно място с дървени масички сред дърветата, къето обикновено се използва за рождени дни, но няма нищо специално за игра. Можете да отидете на място и да разгледате. Подобни места има и около Аладжа манастир.

# 625
  • Мнения: 179
Благодаря за разяснението, ice_sparky!
Да, около Аладжата ги знаем. На едното няма водоизточник, а на другото (което знаем) пътят е доста лош. Затова търсех алтернатива.
Датата ни е 1 юни и не знам дали ще успея да намеря нещо.
Звънях във Вълшебната гора, но и там е заето вече.
В този въпросния уикенд предполагам, че навсякъде ще има или организирани събития за деня на детето или празненства за завършване.
Отворена съм за идеи. Не ме притеснява да се включа в програмата на което и да е заведение/атракция, но все още не намирам обявления.

# 626
  • Варна
  • Мнения: 223
Здравейте, виждали ли сте някъде във Варна да продават такъв или подобен надпис за торта, но не онлайн?

# 627
  • Мнения: 1 400
Мисля, че съм виждала в Gustapro в кв. Чайка. Това са всички топери, който предлагат онлайн, но много малка част ги има в магазина: https://gustapro.bg/bg/search?search=topper

# 628
  • Варна
  • Мнения: 702
Също и на Куки Буки срещу автогарата има много налични варианти Wink

# 629
  • Варна
  • Мнения: 223
Много ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт