Детски рожден ден Варна - 12

  • 92 208
  • 630
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 11 908
Наскоро бяхме в Търново в "Щастливеца", ето там ми харесаха пиците, та сравнявайки с тези във Варна, ами нямат аналог.


Е, те са несравними! Винаги, когато съм там, а се случра поне веднъж годишно, гледам да не ги пропусна!

# 196
  • Мнения: 11 747
Толкова ли са им хубави пиците? В Ла бока във Варна тестото е много хубаво на пиците, отгоре не чак толкова, но тестото наистина си го бива, като истинска италианска пица. Пица Радо, докато я имаше. В Селена никога не са ставали.

# 197
  • Мнения: 1 472
Аз изказвам мнение за Амичи не само за кухня и обслужване за организирани поводии и рожден ден, а като цяло. През годините съм правила там рожден ден 2 пъти,  обяд за кръщене, среща с приятели. Много още да напиша, но темата е друга.

# 198
  • Мнения: 11 747
Извън детски РД не бих го посетила.

# 199
  • Мнения: 1 472
Някой скоро да е празнувал рд в Златния лъв на Ген. Колев?

# 200
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте. Може ли да ми препоръчате място за празнуване на 11 г. РД без Златния лъв за м. април. Благодаря!

# 201
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кои са по-тийнейджърските местенца за РД?
Госпожицата желае музика и танци, може и караоке. Не иска да е в "Златния лъв" или "На черешата" (май вече не се казва така, ама не съм сигурна).

# 202
  • Мнения: 1 472
Ретро клуба няма да работи след средата на март, ще се местят, но не знаят къде и кога.
За момчета е хит в момента лазер битките в Гранд мол.

# 203
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Sing it. на базар Левски.

# 204
  • varna
  • Мнения: 466
Празнувахме РД на голямата ми дъщеря (14 г.) в един бар-билярд The Shelters.Намира се до адвокатската градинка. Караоке няма, но има билярд, дартс. Музика си пускаха каквато искат. Бяха на отделен етаж. 

# 205
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Наскоро бяхме в Търново в "Щастливеца", ето там ми харесаха пиците, та сравнявайки с тези във Варна, ами нямат аналог.


Е, те са несравними! Винаги, когато съм там, а се случра поне веднъж годишно, гледам да не ги пропусна!

Това ми е мисълта, че във Варна няма такова заведение, макар че темата е за рождени дни и леко я измествам, ама като прочета похвали за Амичи и кухнята им и се чудя, дали съм била изобщо в тази пицария или на друго място, нищо хубаво не намирам там. Та се сетих за Щастливеца и си въздъхнах на ум Simple Smile

# 206
  • Мнения: 1 165
В залата на Creators се получават хубави рождени дни. Много ги занимават и е без родители, което да ви кажа вече ми е от значение. Омръзна ми да правя рождени дни като сватби. Нашия рожден ден ще бъде там края на месеца. Ходили сме няколко пъти и за деца над 8г. според мен е забавно.

# 207
  • Мнения: 133
Здравейте, може ли инфо къде е залата на Creators?И аз мисля че в България прекаляваме с тези рождени дни с родители.Точно поради тази причина, че консумацията на родителите е колкото рождения ден или повече, се налага да пропускам празниците на децата си в зала или детски кът. Не мога да правя сватби, че съм с 3 хлапета. Сега през март двамата имат рожден ден през  8 дни и се чудя какво да правя. Имам роднини в Белгия - там на детските рождени дни не идват родители, независимо дали е у дома или в заведения.На поканата пише от 2 до 4.Водят си детето и после го вземат, дори и на възраст4-5г.

# 208
  • Мнения: 1 914
Здравейте, може ли инфо къде е залата на Creators?И аз мисля че в България прекаляваме с тези рождени дни с родители.Точно поради тази причина, че консумацията на родителите е колкото рождения ден или повече, се налага да пропускам празниците на децата си в зала или детски кът. Не мога да правя сватби, че съм с 3 хлапета. Сега през март двамата имат рожден ден през  8 дни и се чудя какво да правя. Имам роднини в Белгия - там на детските рождени дни не идват родители, независимо дали е у дома или в заведения.На поканата пише от 2 до 4.Водят си детето и после го вземат, дори и на възраст4-5г.
А при нас не само родителите, но и братчета и сестричета на поканените. Simple Smile

# 209
  • Мнения: 1 472
Когато звънях за подробности за  рожден ден, ми обясниха ,че залата на Creators е на ул. Тролейна, някъде около входа на затвора

Общи условия

Активация на акаунт