Детски рожден ден Варна - 12

  • 93 733
  • 631
  •   2
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 2 073
А какво се случва с децата, които не се пускат по пързалката? Четох, че престоя в басейна не е позволен. Има ли и други забавления?

# 316
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Каква е минималната възраст за пускане по ролбата?

# 317
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Миналата година приятелско дете беше канено на РД на ролбата, тогава е бил 5-годишен. Та поне толкова големи пускат, май съм виждала и по-малки, които се пускат заедно с родители, но аз веднъж направих тая глупост и няма да повторя. Понеже сме двамата и тежим повече потънахме на дъното, аз си фраснах яко опашката, дребното пък се стресна и орева света, мани...

# 318
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Нищо не правят децата, които не могат да се справят с пързалянето. Просто си подбираш гостите, друг вариант не виждам поне аз. В басейна не позволяват престой. Потенциално басейна е малък и е опасно.

# 319
  • Мнения: 68
А някой да сподели впечатления от Тринити Контраст? Условията ги зная, но не сме били там на рожден ден, а за сега ми е фаворит за баткото.

# 320
  • Мнения: 60
Моля, дайте идея за заведение за  детски рожден ден за 9 годишни деца, някои от гостите ще са на по-малка възраст. Иска ми се да е на открито от една страна, но заведение с басейн не ми е вариант, тъй като рожденичката не може да плува. От друга страна, ако е на закрито няма да се притеснявам какво ще е времето, дали ще вали дъжд и т. н./става въпрос за края на август/. Ще съм благодарна да споделите заведения, от които сте останали доволни!

# 321
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Относно басейна и при двата варианта басейните са плитки). На Персей е 60см.,а на Двата делфина е метър и нещо, но със плувки няма опасност. Но при Двата делфина има и закрит детски кът, не е само басейн.

# 322
  • Мнения: 11 747
На Двата делфина е 1,20м, което не е детски басейн. Това е стандарт за туристически басейн, вече. И наистина ако не можеш да плуваш трябва да си поне 150см, за да ти е комфортно в дълбочина 1,20см. На Персей е 80см.

# 323
  • Мнения: 1 472
А на бившето Кални бани организират ли рожден ден?

# 324
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Да, виждала съм реклама във ФБ, но там басейна ми изглежда дълбочък. Едва ли е 60см.?

# 325
  • Варна
  • Мнения: 66
А някой да сподели впечатления от Тринити Контраст? Условията ги зная, но не сме били там на рожден ден, а за сега ми е фаворит за баткото.
Аз съм доволна, празнувахме 5ти рд там. Децата много си играха, постоянно им измислят занимания и игри.

# 326
  • варна
  • Мнения: 15
А някой да сподели впечатления от Тринити Контраст? Условията ги зная, но не сме били там на рожден ден, а за сега ми е фаворит за баткото.

Здравейте,ние празнувахме 6- ти РД там,ходили сме й на няколко други.Впечатленията ми са ,че децата много се забавляват,аниматорите ги занимават с много различни игри,не ги оставят да скучаят.

# 327
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Само да споделя, че Плей Он вече не работи. Тази вечер за мое учудване се натъкнах на месаески магазин, като минаваме покрай сградата.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте! Днес ще поръчвам торта от "Кътчето на Тони ".
Бихте ли ми подсказали коя торта да поръчам ,искам да е вкусна и лека 😊😊 .За детски РД.


P.S Отказах се от тортата ,16 парчета със захарен фондан и фигурки 152 лв.
Скрит текст:

Поръчих от "Дъга", почти същата,89 лв.

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 20:20 от Velina_p

# 329
  • Мнения: 5 250
Само да споделя, че Плей Он вече не работи. Тази вечер за мое учудване се натъкнах на месаески магазин, като минаваме покрай сградата.

Малко по-напред в темата го бях написала.

Общи условия

Активация на акаунт