Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 30

  • 70 029
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 97
Момичета, 42343 отива за заповед на 22.10.

# 676
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Нещо като гледам датите май как ще са до 42400 за октомври така ми изглежда... Ние сме само 6 номера след последния 😊

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 16:54 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 677
  • Ловеч
  • Мнения: 328
И аз това си помислих, аз ще съм ноември, значи, но когато и да е.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 231
Да, и аз същото си помислих. И ние оставаме за ноември. Здраве да е Simple Smile ако всичко върви наред и започнем веднага, точно на Коледа се надявам, да мога да си окача на елхата страшен подарък Simple Smile

# 679
  • Мнения: 117
Оф и аз надявах през октомври да дадат повече. И ние оставаме за ноември.. здраве да е
Успех на всички

# 680
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Да, и аз същото си помислих. И ние оставаме за ноември. Здраве да е Simple Smile ако всичко върви наред и започнем веднага, точно на Коледа се надявам, да мога да си окача на елхата страшен подарък Simple Smile

Репродуктивните клиники не почиват ли декември? Някъде бях чела, че август и декември по 15 дни, защото в много горещо или студено време, не се правели опити. Аз за това даже умувах да отложа заповедта, защото ако я взема 11, те почиват 12 и губя 2 месеца...

# 681
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Мими, клиниките не правят процедури Януари, защото тогава се преподписват договорите с фонда.

# 682
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Мими, клиниките не правят процедури Януари, защото тогава се преподписват договорите с фонда.
Много, много благодаря! Това не го знаех. Добре, ами ако започна декември изследвания, хормони и т.н, брои ли се за начало на процедура?
Февруари ли започват процедурите?
Кога реално започват процедурите?

# 683
  • София
  • Мнения: 9 141
По къс протокол - от първия ден на стимулацията започват.
По-дълъг не съм сигурна дали от първи ден на стимулацията или от поставяне на блокираща инжекция.

# 684
  • Мнения: 672
Стартирането на процедурата по дълъг протокол започва с поставянето на блокиращата инжекция. Аз съм била 2 пъти по този протокол.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 112
Мими, клиниките не правят процедури Януари, защото тогава се преподписват договорите с фонда.
Много, много благодаря! Това не го знаех. Добре, ами ако започна декември изследвания, хормони и т.н, брои ли се за начало на процедура?
Февруари ли започват процедурите?
Кога реално започват процедурите?
Аз ще Ви посъветвам да попитате как процедура вашата клиника, защото моята  си прави процедури Януари, почива лятото един месец, по Коледа и  Нова година за няколко дни.

# 686
  • Мнения: 601
Моята процедура също започна Януари 2018, а заповедта е взех Ноември 2017.

# 687
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Аз съм в КИРМ и като получа заветното обаждане и ми кажат на коя дата трябва да взема заповедта, ще им се обадя и да ги питам и направо да си запиша час за преглед и да го обсъдим с доктора. Ако някоя дама е в КИРМ, ще помоля да сподели.

# 688
  • Varna
  • Мнения: 1 730
42406 получи покана за 24.10 Simple Smile

# 689
  • Мнения: 218
Значи май минаха 400 този месец. Бравк на Фонда!

Общи условия

Активация на акаунт