Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 30

  • 69 996
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 97
Някой взимал ли е заповед с пълномощно? Какво трябва да пише в самото пълномощно?Знам, че трябва да е нотариално заверено, но като текст...

# 691
  • Мнения: 117

Браво, Вале! Успех ти желая! Simple Smile

# 692
  • Мнения: 222
Някой взимал ли е заповед с пълномощно? Какво трябва да пише в самото пълномощно?Знам, че трябва да е нотариално заверено, но като текст...
Ами аз като адвокат ще ти напиша според мен как трябва да звучи: Еди кой си упълномощавам еди кой си да ме представлява на дата ...... пред ЦАР /пишеш пълното наименование на фонда/ и да получи от мое име и за моя сметка Заповед за финансирано асистиране, издадена на база подадена документация с вх.номер.... от дата......, която заповед е издадена за следните лица: и пишеш пълните три имена и ЕГН на теб и на мъжа ти.
Да получи издадената Заповед като в тази връзка подписва, подава, заверява и получава  всякакви молби, заявления, удостоверения и документи. Да заплаща необходимите такси.
Съветвам те обаче директно ти и упълномощеното лице да отидете при Нотариус и той там ще изготви на място пълномощното, след което ще го завери.

# 693
  • Мнения: 4 518
Някой взимал ли е заповед с пълномощно? Какво трябва да пише в самото пълномощно?Знам, че трябва да е нотариално заверено, но като текст...
На първата страница има примерно пълномощно в скрит текст.
Валентина, благодаря, че сподели и успех Hug

# 694
  • Мнения: 97
Благодаря ви! Simple Smile Само дето не си знам датата на подаване и сега не знам дали да звъня във Фонда да питам или в клиниката.. Това ли е датата на подаване?
1   42343   06.07.2018   одобрена   Отворих си статуса...

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 12:57 от Roxxy

# 695
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Благодаря ви момичета, аз тъкмо се бях примирила че ще ни оставят за ноември и изобщо не очаквах Simple Smile
Roxxy, да това е датата на подаване.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 13:08 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 696
  • Варна
  • Мнения: 231
Супер новина, Вале Simple Smile интересно докъде ще стигнат този месец. Ние сме 42558. Знам, че чак до нас няма да раздадат, но все пак е много хубаво. Тези, които имат наблюдения, може ли да кажат, според вас кога ще започнат обажданията за ноември ? Има ли прекъсване или още в началото на октомври ще започнат да звънят за следващия месец ? Oblacheee, малко ни остана Simple Smile

# 697
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Честито, Вале! Минаха 400 супер са. Успех на всички!

# 698
  • Мнения: 222
Здравейте Simple Smile!
Поздравления на получилите обаждането Simple Smile!
Ние сме номер 42618..така се надявах Октомври да вземем заповедта..но здраве да е - важното е да я вземем:).
Успех на всички! Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover

# 699
  • Мнения: 117
Супер новина, Вале Simple Smile интересно докъде ще стигнат този месец. Ние сме 42558. Знам, че чак до нас няма да раздадат, но все пак е много хубаво. Тези, които имат наблюдения, може ли да кажат, според вас кога ще започнат обажданията за ноември ? Има ли прекъсване или още в началото на октомври ще започнат да звънят за следващия месец ? Oblacheee, малко ни остана Simple Smile

Даааа, малко остана, може пък и да се засечем на взимането в ЦАР Simple Smile
Абе аз все още се надявам съвсем за края на октомври, защото между Валето и мен има 141 номера, тя ще я вземе на 24.10, а до края на октомври има цяла седмица. Не знам за къде бързам, тъй като този месец ще пробвам втора инсе, така че и ноември ми е супер ок, ама ... искам си я тая пуста заповед! Simple Smile Simple Smile Simple Smile Айде момичета, искам само + + + на тестовете Simple Smile

# 700
  • Мнения: 223
Аз съм в КИРМ и като получа заветното обаждане и ми кажат на коя дата трябва да взема заповедта, ще им се обадя и да ги питам и направо да си запиша час за преглед и да го обсъдим с доктора. Ако някоя дама е в КИРМ, ще помоля да сподели.
КИРМ Плевен ли имате предвид?
Ако да, при кой доктор сте?
Аз съм в КИРМ Плевен и мисля да не бързам с абсолютно нищо. Въпросът е всички изследвания да са ок и ще започнем когато е рекъл Господ. Аз съм при Бързашки и чакам да излезе на работа, което е по-важното, че без него не виждам как ще станат нещата. Следващата сряда отивам за заповедта и ще я занеса в КИРМ да ми отворят досие и ще видим какво ще правим. Ние сме по МФ и СГ е супер зле. Надявам се след два месеца да има някакво подобрение и да направим дай Боже едно успешно ИКСИ... с двоен резултат Heart Heart

# 701
  • Ловеч
  • Мнения: 328
В сайта пише, че до 42500 ще получат заповед до 31.10. А случайно да знаете от кое число на месеца започват да звънят?

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 20:31 от mima666

# 702
  • Мнения: 97
Благодаря ви момичета, аз тъкмо се бях примирила че ще ни оставят за ноември и изобщо не очаквах Simple Smile
Roxxy, да това е датата на подаване.
Благодаря ти Simple Smile и успех!
Код:
					

# 703
  • Мнения: 46
Декември месец раздават ли заповеди?

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 105
Да декември месец се раздават заповеди.

Общи условия

Активация на акаунт