Намаления – лято 2018 г.

  • 137 224
  • 678
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 208
Да, и във физическите магазини гаранцията е 2 год.
Съвсем скоро купувахме и на малкия син и на ММ маратонки от там. Като слагаха касовите бележки в кутиите ни казаха дори да си ги преснимаме, че за 2 год. се случва да избелеят.
Имаме купувани други чифтове преди повече от година и са си съвсем ок. Наистина са яки.
Големият носи един чифт цяла зима и не са мръднали - вода, сняг, кал...

# 496
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Не го приемам като заяждане. Аз като бивш търговец, бих приела скъсани шевове като фабричен дефект.

На мен също са ми казвали да пазя бележката две година в реалните им магазини. newsm78 А и не виждам логика да дават за едно и също нещо различна гаранция. Някъде има грешка може би. Утре ще попитам през сайта...

# 497
  • Мнения: 643
Преди два дни си купих маратонки от там и наистина ми казаха, че гаранцията е две години. До мен на едно момиче му казаха, че може да ги поноси и да ги върне ако не ѝ харесат. Обаче не чух целия разговор за връщането.

# 498
  • Мнения: 1 400
Ние върнахме маратонки след 10 месеца. Много носени, ама много. Шевът се беше скъсал на едната отгоре. Приеха ги и върнаха парите. Става дума за Декатлон.

# 499
  • Мнения: 47 987
Полезно е да се знае, защото само след 6 месеца носене адидас ориджиналс от фешън дейс се сцепиха и не ставаха за нищо, но те ме компенсираха...с един ваучер за цели  20 лева. Излишно е да казвам, че си изрих профила и повече нищо няма да купя от там. Имаме десетина чифта такива обувки, никога нищо не им е ставало, подметката се изтриваше след 2-3 години интензивно носене и придобиваха просто кофти вид, никога не ми се е случвало обувка да се сцепи отстрани...та бих пазарувала от спорт депо и декатлон, щом дават такава гаранция и тя РЕАЛНО се уважава

# 500
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Ако става въпрос за тези адидаски с гуменото отред на пръстите - моделът е кофти. Виждала съм много хора със скъсани такива точно между гумата и кожата. Иначе и аз пазарувам от там, където имам повече гаранция.  Simple Smile
Обаче да се оплача от Спорт Депо-то. Купих си едни маратонки този месец и харесах още едни. От кумова срама, че ще ме изгонят от нас вече, реших да си ги взема другия месец. Питах изрично до кога е намалението, за да не го изпусна и ми писаха, че е до края на Септември. Влизам днес да видя дали не са свършили номерата - нашите вдигнали цените. И на тези, които харесах, и на тези, които поръчах вече. С 20-30 лева, но все пак... Confused Другото което забелязах е, че в реалните магазини някои от цените са по-ниски от тези на сайта. Някои от стоките обаче се предлагат само онлайн и ги няма никъде изложени.
По едно време имаха опция да си поръчваш от сайта и да ги вземеш от някой магазин, като може да ги пробваш преди това и ако не са ОК, да ги оставиш. В момента не е валидно, но ми предложиха, ако не ми харесват, да ги върна в магазин и от там директно връщали пари. Не се наложи, но така бих могла да спестя за обратен куриер и губене на време.

# 501
  • Мнения: 20 172
Непокорна, пробвай да се оплачеш, но писмено, може да ти ги дадат на старата цена.

# 502
  • Мнения: 551
Момичета понеже заговорихте за обувки не знам дали е тук мястото но искам да попитам нещо
Скоро си взех маратонки на Puma от магазина CCC в мола и ги носих един път но са ми изключително неудобни
и ми направиха рани. Дали мога да ги върна след като съм ги носила един път, защото не знам как стоят нещата с връщането.

# 503
  • русе
  • Мнения: 1 317
От ССС си взех подобни на мокасини след изтичане на гаранцията се протърка платът .Иначе бяха много хубави и удобни,но като качество нищо😩

# 504
  • София
  • Мнения: 9 926
Ние върнахме маратонки след 10 месеца. Много носени, ама много. Шевът се беше скъсал на едната отгоре. Приеха ги и върнаха парите. Става дума за Декатлон.
И после си ги купува друг, носени... Close

# 505
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Стига, бе, човек, нима допускаш, че препродават "много носени" маратонки? Crazy Ама мислете малко, като пишете...

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 00:19 от Blаck Cat

# 506
  • София
  • Мнения: 9 926
Исках това мнение да цитирам:
Преди два дни си купих маратонки от там и наистина ми казаха, че гаранцията е две години. До мен на едно момиче му казаха, че може да ги поноси и да ги върне ако не ѝ харесат. Обаче не чух целия разговор за връщането.
Че то така може да си пробва през седмица... да си поносва човек.,. и после в темата за гъбички...

# 507
  • Мнения: 1 349
Такава им е политиката за съжаление. Бях пробвала планински обувки, единия чифт "случайно" беше с кални подметки, носен и върнат. И отново на щанда за продаване.

# 508
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Такава им е политиката за съжаление. Бях пробвала планински обувки, единия чифт "случайно" беше с кални подметки, носен и върнат. И отново на щанда за продаване.
Не вярвам. По-скоро някой си ги е зарязал! Често посещавам магазина, но носени обувки никога не съм виждала.
Относно Спорт депо, пратих линка с едномесечната гаранция и ми върнаха отговор, че е стара информация. Две години била. Писах, че е редно да си го коригират. И до тук бяха с комуникацията. А за цената не ми се разправя. Ако ги намалят пак и има номера, ще поръчам. Ако не, здраве да е. До 26-ти било голямото намаление.

# 509
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Еее, чак пък кални е прекалено. То от едно носене няма кой знае какво да им стане, но поне да ги бяха почистили. Аз съм връщала в HM, с касова бележка до месец май беше, дори без етикет, но те си слагат нов и после директно на рафта.

Общи условия

Активация на акаунт