Намаления – лято 2018 г.

  • 137 278
  • 678
  •   1
Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 528
Дали някъде ще има намалени по официални рокли?
Пийк и клопенбург. Току що се връщам, от коктейлните има доста намалени.


Заслужава ли си намалението, не на официалните рокли, а по принцип? Аз също бях получила поканата за нощното пазаруване и талоните, но не обичам блъсканицата?
Аз за първи път отидох на това вечерно пазаруване. Чак блъсканица не е, но веднага след 21 ч. на касите станаха опашки повече от 5 човека, а отстрани бяха сложили и една допълнителна каса.
Заслужава си ако уцелиш нещо което търсиш или ти харесва. Пред мен мъже платиха костюми с ризи. Видях жени да пробват връхни дрехи, якета и шлифери. Аз лично отстрелях само една рокля и блуза, дъщеря ми две блузи и една за баща й. При намалените рокли видях и такава от миналото лято, купувала съм я на същата цена.
Тази година на поканата пише че намалението още 20% за вече намалени стоки е до 24.06. Много кратък период, нещо се съмнявам да остане така.

# 61
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
В global brands store също са пуснали -30%. Не виждам дали е на всичко, но са доста намалените артикули.

# 62
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 871
Някой с наблюдения върху сайта на NEXT - дали и кога има намаления ?

# 63
  • Popovo
  • Мнения: 1 632
Някой с наблюдения върху сайта на NEXT - дали и кога има намаления ?

Само в Next.UK има намаления.Има си целогодишно секция с намалени артикули на 50%.Попълват секцията по Коледа и лятото около юли мисля беше.

# 64
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 871
Някой с наблюдения върху сайта на NEXT - дали и кога има намаления ?

Само в Next.UK има намаления.Има си целогодишно секция с намалени артикули на 50%.Попълват секцията по Коледа и лятото около юли мисля беше.


Благодаря  Hug

# 65
  • addicted
  • Мнения: 1 084
Някой питаше за GiaAnni, в неделя имашe до 40 % отстъпка в магазина им в Парадайз мола , според мен са започнали намаленията им.

Според мен тези са направили от 'специалните' намаления. Същите цени, които сега са показани като 30-40% отстъпка, видях преди повече от две седмици в магазина им в Скай сити като редовни. Сладури. Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 1 662
Дали някъде ще има намалени по официални рокли?
Пийк и клопенбург. Току що се връщам, от коктейлните има доста намалени.


Има намаление на Guess и Calvin Klein, набелязала съм някой неща, по -точно тениски.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
От днес има -70 в манго аутлет;)

# 68
  • Мнения: 48 060
Ама ДО -70, а не както е понякога -70 на всичко
Аз чакам -70 на всичко, сега ми е скъпо( предвид трудното връщане)

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Да, но на -70 на всичко не винаги има номера и ме хваща яд Sad

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
За момичетата от Пловдив, щели да закриват магазин Мегияс на Главната и сега всички обувки са на много ниски цени (за да придобиете представа има дамски обувки от естествена кожа по 19 лв)

# 71
  • Мнения: 19 052
От фейсбука на Бенетон
SALE UP TO 50% OFF

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
От фейсбука на Бенетон
SALE UP TO 50% OFF

В МДЛ най-много -30има. Надявам се в магазините на бенетон да има повече намалени неща, че в сайта на МДЛ са малко на брой

# 73
  • Мнения: 20 221
35% намаление на някои неща в Сефора, до 18.6:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2410503235842644& … =1459612510931726

# 74
  • Мнения: 1 401
Pandora - 55 % утре.

Общи условия

Активация на акаунт