Мухлясахме!!!!!

  • 1 851
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Аz вече вzех да се примирявам и да не се ядосвам иzлиШно zа времето, не му давам вече да ми раzваля настроението.
Само в БГ ли е жега? Днес майка ми се обажда и вика_ пратете ни малко хладинка, че много гореЩо, сега като гледам, че полувин Европа zамръzва се чудя дали не е й се е сторило Wink Ама сигурно не, zаЩото и приятелката ми каzа, че било топло и на плаж ходили.
Кате, потърпи малко, от неделя го дават да се оправи малко (сигурно температурите Ще скочат от 5 на 15 градуса Mr. Green)

Абе нали уж има глобално затопляне? В кое полукълбо точно се е случило?

Ти не си ли гледала филма The Day After Tomorrow? Wink Там всичко zамръzна на минус сто и неzнам си колко градуса и обясниха, че се е получило точно от глобалното zатопляне. Може и да им е вярна теорията на хората, ниЩо че е филм...

# 16
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ама и при нас ще се оправи : от 12 на 15 градуса.... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 167
идвайте насам.плажа почна. само 2 дена се поразвали, иначе е към 30 градуса , слънцеееее. градините на хората са невероятни!

# 18
  • Мнения: 780
Мдаааааааааааааааааа... а при нас е началото на зимата и мога да се похваля и да ви подразня, че дневните температури са около 15-17с, нощем  4с.  Mr. Green  Hug Hug Hug

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и при нас цяла седмица е дьжд....и сняг валя, над 1000 метра си е 3има....парното е пуснато....няма да има лято май та3и година Rolling Eyes Sad

# 20
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
да ви пратя малко жега от тук.  Mr. Green стигна 38 тия дни. и да не вземете да ми завиждате.
и ние не можем чист въздух да дишаме.

# 21
  • Мнения: 11 315
идвайте насам.плажа почна. само 2 дена се поразвали, иначе е към 30 градуса , слънцеееее. градините на хората са невероятни!
Лени, като нищо ще дотичаме до теб да си стопля кокалите.  Hug
Мама му стара, то остарявам ли, кво ли, нъл съм тьотка, та нещо климата тук взе да не ми понася.
Ще взема да си намеря некое къщенце по испанските земи, че поне там да ми е топло.
А сме планирали почивка след 2 седмици в Баварската гора, имам една позната от там и тя ми вика - Хич и не си помисляй да тръгнеш без зимните якета  #Crazy. А ние точехме лиги за разходки по презрамки и цопване в езерото до хотела. ooooh!
Дидке, ти не се жалвай, вие и без това сте по на север от нас  Wink

Да си имаме глобалното затопляне! Аз отдавна не ползвам дезодоранти на спрей, ама на... няма оправия. Laughing
Благодаря на всички за споделените мнения.

# 22
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ние ходим на плаж вече един месец Wink. Само два-три дни беше облачно, но температурите не са падали под 22С. Почвайте да си правите почивките Laughing на юг.

# 23
  • Мнения: 7 914
Снощи в 19.30 термометъра отчете 10 градусаааа ! Замръзнал мухъл ме пишете...Парното не само в къщи , но и вколата пускам...само остана да си изкарам електрическото одеало! smile3511

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
на Шокито му и3вадих 3имния чувал 3а количката и дебелото яке....дано се оправя по-бьр3о, че вместо абонамент 3а басейн, май ще ми купят 3а ски Rolling Eyes Whistling ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 825
Ще взема да си намеря некое къщенце по испанските земи, че поне там да ми е топло.

Айде де, до кога да чакам  Wink
То и тука 2-3 дни времето беше гадно. Вчера валя дъжд и беше 18 градуса, а уж сме 'Брега на слънцето' , но днеска отново е слънчево  Sunglasses и има хора по плажа  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 11 315
Ще взема да си намеря некое къщенце по испанските земи, че поне там да ми е топло.

Айде де, до кога да чакам  Wink


Tи тъй и тъй ме чакаш, я кажи може ли да се купи нещо (може и хапартаментче) за 50 000 евро или много искам, а?  Wink

# 27
  • Мнения: 1 363
И при нас вчера откриха плажа Laughing
КЕФ
Най- после и нас да ни огрее слънцето Grinning

# 28
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
.......може ли да се купи нещо (може и хапартаментче) за 50 000 евро или много искам, а?  Wink

На Халкидики със сигурност може да си купиш за 60-70 000 евро, нов тристаен апартамент около 60кв

# 29
  • Мнения: 2 825
Ще взема да си намеря некое къщенце по испанските земи, че поне там да ми е топло.

Айде де, до кога да чакам  Wink


Tи тъй и тъй ме чакаш, я кажи може ли да се купи нещо (може и хапартаментче) за 50 000 евро или много искам, а?  Wink

тука не може даже и студио-апартамент да се купи за тези пари  Sad по скоро са добра първоначална вноска за двустаен.
http://searchengine.vivaestates.com/results.aspx?frompage=adv_se … h+now+%3E+%3E тук  можеш да видиш цени в Марбея. Ако искаш търси и в Puerto Banus, Nueva Andalucia, San Pedro - те са като кварталчета н аМарбея.
По евтино е от другата страна на Малага, ако искаш ги разгледай и там цените, но не ми се вярва за 50 000 да има нещо по брега, по скоро на около 80 км навътре, в някое селце  Thinking

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 13:28 от clara

Общи условия

Активация на акаунт