АГ клиника Селена-18

  • 105 567
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Принципно, за консултация с анестезиолог, около 45 дни преди термина, отиваш в клиниката между 11.30 и 13 часа и влизаш по реда на пристигане. Д-р Амалиев ще ти каже, ако има някаква промяна. Носи си копията на всички направени до момента изследвания.

# 196
  • Мнения: 1 604
Миналата седмица ми казаха, че може и при постъпване да направиш.консултацията. Лично аз я направих 3 седмици преди термин. Всеки ден приемат между 11:30 и 13:00. Отиваш на регистратурата и казваш за какво си там и това е. Сега ти е много рано. Изчакай 35-36 та г.с.

# 197
  • Мнения: 32
Благодаря ви мами Wink

# 198
  • Мнения: 1 967
Март месец направих изседванията за спин и т.н. при постъпване в болницата. Платих 20-25 лв за спин, другите по каса минаха.

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 146
И аз да ви кажа моя опит с изследванията. Родих края на юли. Бях ги правила януари месец и съответно бяха изтекли шестте месеца, в които са валидни. Микробиологията пък била валидна две седмици, на мен ми беше изтекла с три, четири дни. За васерман, хепатит и спин платих 22 лв., а за микробиологията 25 или нещо подобно. Пуснаха ми ги в деня на постъпването и не съм се занимавала да ходя по лаборатории. Отделно пускат и ПКК, но тя не се заплаща допълнително.

# 200
  • Мнения: X
Прясна информация от в момента 😊
Носете си вода, вече не дават.
Само една чашка, която е до никъде.
За сметка на това до всяко бебе си има шишенце с вода ✌ и слава Богу

# 201
  • Мнения: X
Еуфория, разбирам, че всичко вече е минало. Честито!
Беше времето, когато натуралния сок от ябълка и шишето с водата се даваха на всяка родилка и санитарките следяха, щом свърши слагаха нова бутилка на нощното шкафче....

# 202
  • Мнения: 876
Прясна информация от в момента 😊
Носете си вода, вече не дават.
Само една чашка, която е до никъде.
За сметка на това до всяко бебе си има шишенце с вода ✌ и слава Богу

Такъв пинтилък на фона на непрекъснатото повишаване на цените?! Нямам обяснение защо са решили да пестят от... вода?!?!

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Еуфория, честито! Simple Smile

Няма ли диспенсъри с вода в коридора? През юни носеха чаша с вода, а после сама си наливах.

# 204
  • Мнения: X
Дааа, минах по реда си вчера
Изграждам лични впечатления към момента
Да, диспенсъри има, но ми казаха, да поискам да ми донесат вода, тъй като не е удобно от тях.
За да не ставам за чаша по чаша
Да ни носят извънредно сок или вода-определено не се случва
Sea breeze абсолютно те подкрепям и ние това коментирахме със съкилийничката, че е абсурдно. Шишетата на бебетата са от нааай-евтините. А другото момиче каза, че като е раждала първия път всичко е било Авент 😕
В банята има мухъл примерно, което за мен не е ок също. Има препрати, чисти се в край на сметка
Иначе отношението е добро, вежливи са, доволна съм за 24-те си часа престой

P.S. да допълня само, че ме настаниха с нощница без едно копче, а на бебето шапката беше скъсана 😕 също разочароващо

# 205
  • Мнения: 1 431
euforia, честито бебче. Нека е живо и здраво.


Ще се радвам да споделяш отзиви докато си там ако възникне нещо друго за споделяне, за да знаем.
А храната как е? Тъй като аз се ограничавам от определени групи храни ми е интересно какво дават.

Дават ли ти нощници ако поискаш, хавлии, превръзки?
Като чета какво е, май е по - добре да си нося всичко. Че и стек вода. Както пия по 3 - 4 литра. С една чаша съм за никъде.

# 206
  • Мнения: 1 604
Да, носиха преди и вода и сок и чак ми се караха, че не съм ги изпила. Миеха по два три пъти на ден, но и тогава се е случвало дрешката на бебето да е похабена. Няма начин, голямо пране пада. И за баткото всичко беше на Авент, оттам свикна с техните биби та след това купувах такива, че бях заредила на Томи Типи. Сега и от шишета щом за орязали- не знам. И повече храна имаше едно време, сега доколкото разбрах дажбата за едно ядене я разделят за цял ден.
Добре че писахте за вода, ще си взема шише от вкъщи. Да си я пият тяхната. 

# 207
  • Мнения: X
В 21ч вечерта една чаша кисело мляко с 3 бисквити
Аз си изядох един пакет солети и цял обикновени бисквити преди това, на своя глава и нищо ми няма
Сутринта кроасан Смаки макси с шоколад и чай
За обяд казаха да изберем между супа топчета и картфона
А вечеря избор между пил.дроб сърма и пилешко варено, което било като телешко варене 😐

# 208
  • Мнения: 1 431
Какви са тези кроасани и бисквити??? Леле! Потресена съм. Че това храна ли е?
Без думи съм.

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Не знам какви други шишета има, за моето бебе шишета бяха Chicco, а бисквитите и киселото мляко дават за захранване. Иначе дрешките верно не са кой знае какво, моя син изкара пет дни в розово 😀. Има диспенсър за вода в коридора.

Общи условия

Активация на акаунт