АГ клиника Селена-18

  • 106 005
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 620
Здравейте , в 38г.с съм и доктора ми каза утре да ходя в болницата да ми сложат система да ми предизвикат раждането понеже тапата ми е паднала и имам разкритие и да не станела някаква инфекция на бебето ако изчакаме още.Предизвиканото раждабе хубаво ли е според вас?
А при кой доктор ще раждаш?

# 481
  • Мнения: 1 406
Кика моето дете се роди миналата година на 26.12 и сега ще имам една невероятна Коледа и след това рд на детето няма по хубаво от това. Така че не е страшно по празниците да е. Иначе ти желая леко раждане и едно прекрасно бебче когато и да се появи. Simple Smile

# 482
  • Мнения: 1 071
Здравейте момичета, днес бях на ЛКК в Селена да си взема продължението на първичния болничен. Въпросът ми е, първичният изтече на 17.12, сегашния 30 дневен е с днешна дата, но пише "в болничен от 18.12 до 16.01" и "издава се за минало време" и днешна дата долу.
Според вас ще има ли проблем при НОИ?

# 483
  • Мнения: 620
Здравейте момичета, днес бях на ЛКК в Селена да си взема продължението на първичния болничен. Въпросът ми е, първичният изтече на 17.12, сегашния 30 дневен е с днешна дата, но пише "в болничен от 18.12 до 16.01" и "издава се за минало време" и днешна дата долу.
Според вас ще има ли проблем при НОИ?
Не, правилно е издаден.

# 484
  • Мнения: 1 071
Благодаря, имам и още 1 въпрос. В амбулаторната карта нали закачат лист като амбулаторен. Е сега забелязах,че в моя пише последна редовна менструация 28.07.2081 година. В болничния не го пише. Не забелязах в амбулаторния лист,който остана при докторката дали в пак с 2081 година....
Ясно,че е грешка на сестрата, въпросът ми е дали с болничния лист изпращат и амбулаторния към НОИ и дали за такава тъпотия могат да ми върнат болничния.

# 485
  • Мнения: 49
Благодаря ви много🙂

# 486
  • Мнения: 67
Здравейте , в 38г.с съм и доктора ми каза утре да ходя в болницата да ми сложат система да ми предизвикат раждането понеже тапата ми е паднала и имам разкритие и да не станела някаква инфекция на бебето ако изчакаме още.Предизвиканото раждабе хубаво ли е според вас?

Моето раждане беше предизвикано, но аз нямах никакви симтоми, че ще раждам скоро. Нито беше слязъл надолу, нито тапа, нито разкритие... нищо. Приеха ме вечерта, прегледаха ме и в 06:00 ми сложиха системата. В 14:34 моето всичко се появи. Никакви проблеми не съм имала, нито бебчо. Леко раждане о здраво бебче.

# 487
  • Мнения: 131
Днес бях на преглед и на ултразвук се видя,че плацентата е започнала да калцифицира.В 32 г.с съм.
Някоя мама имала ли е такъв проблем?

# 488
  • Мнения: 620
Благодаря, имам и още 1 въпрос. В амбулаторната карта нали закачат лист като амбулаторен. Е сега забелязах,че в моя пише последна редовна менструация 28.07.2081 година. В болничния не го пише. Не забелязах в амбулаторния лист,който остана при докторката дали в пак с 2081 година....
Ясно,че е грешка на сестрата, въпросът ми е дали с болничния лист изпращат и амбулаторния към НОИ и дали за такава тъпотия могат да ми върнат болничния.
Двете са съвсем отделни и не би трябвало да има проблем с болничния; когато отидеш следващия път в Селена, помоли ги да го коригират най-добре. Ако искаш, питай за всеки случай и в "Майчинството счетоводно".

# 489
  • Мнения: 49
Днес бях на преглед и на ултразвук се видя,че плацентата е започнала да калцифицира.В 32 г.с съм.
Някоя мама имала ли е такъв проблем?

Здравейте. Имам две деца и двете ми бременности завършиха с такова усложнение. И двете ли цезарови сечения са извършени от д-р Бачуров,като първото е в ОБ 2013, а второто в Селена 2018. Дъщеря ми е извадена 37 г.с. и нямахме никакви проблеми със спешно секцио. Преди това ме следиха в продължение на седмица дали тя е добре,за да я задържат максимално дълго в мен. Синът ми се роди с планово секцио в 36 г.с. и 4 дни. Никой не очакваше,че ще се получи проблем,но до живот ще съм благодарна на всички лекари в Селена,на д-р Бачуров,че реши да го извадим толкова рано, защото инак можеше да е късно, на невероятните неонатолози и изобщо не всички. Те спасиха детето ми. Беше седмица в кувьоз, за 18 часа интубираха,но днес е едно чудесно 10 месечно бебе,без никакви проблеми. В Селена имат невероятна неонатология ако се наложи и човек може да им разчита. За мен ако не бяха огромните притеснения по него раждането беше песен в сравнение с това в ОБ, заради доброто обезболяване.
С проблем като твоя мога да ти препоръчам да ходиш или веднъж седмично на преглед или повече дори. Стриктно продледяване се иска,за да се знае как е бебето, редовно слушане на тоновете. Прецени добре специалиста, който те следи. Стискам палци и всичко ще е наред. Ако имаш въпроси и мога да съм полезна може да ми пишеш на лс. Успех!

# 490
  • Мнения: 50
Здравейте, някой може ли да даде актуална цена за раждане секцио и имали информация за готвена промяна на цените през 2019?
Благодаря!

# 491
  • Мнения: 132
1700 лв. е секциото - води се 900 лв за избор на екип и 800 лв самостоятелен пост (стая с още една жена). Родих на 10.12.
Ако искате самостоятелна стая, + 5 дни*150 лв

Последна редакция: пт, 28 дек 2018, 05:04 от dol_phine

# 492
  • Мнения: 50
Благодаря!

1700 лв. е секциото - води се 900 лв за избор на екип и 800 лв самостоятелен пост (стая с още една жена). Родих на 10.12.
Ако искате самостоятелна стая, + 5 дни*150 лв

# 493
  • Мнения: 625
Здравейте,

Дали може да ми кажете актуална цена на БХС в Селена към момента?

Благодаря!

# 494
  • Мнения: 69
Здравейте вчера правих БХС, взеха ми 127лв.

Общи условия

Активация на акаунт