Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 231
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 221
момичета, нали знаете че може да си свалите офлайн карта на гугъл и да не се налага да използвате интернет? оставяте си включена само локацията на телефона, при спрени данни и това не струва пари. Ние така пътуваме от ден 1 и вече повече от половин година не сме имали никакви ядове. Единствено че картата работи само с маршрути за автомобил и ако искате да я ползвате за пешеходни е малко кофти Simple Smile

# 151
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета. В последните месеци ви следя малко пасивно, но следя какво се случва с вас. Simple Smile Стискам палци на всички, за да имат силата и волята да сбъднат мечтата си!
Моят първи опит при д-р Карликая беше в края на миналата година, имаше имплантация, но спря да се развива. Сега започвам втори опит пак при него! Може прегледите да са кратки, но се чувствам изключително спокойна и в добри ръце!
Исках да ви попитам, каква е цената на която купувате Гонал и Мерионал? Вчера си взех дозите за 5 дни от аптеката до бензиностанцията (която те препоръчват), но ми се видя доста скъпичко...излезе ми 350 лева! Това за 2 оп. Гонал, 5 Мерионала и блистер Фемара.

Много късмет от мен! Simple Smile

# 152
  • Мнения: 1 221
нямам спомен честно казано, беше отдавна. така или иначе на мен ми се струват много високи цените в тази аптека и т.к. сме с кола ходим до аптека Дениз. но аз пазарувам в по-големи количества, т.к. се запасявам, защото в България после са доста по-скъпи.
Специално за цените там, ако продължиш след бензиностанцията има още поне 3 аптеки и можеш да попиташ за да си свериш. в крайна сметка уж в аптеката при бензиностанцията, пациентите на Бахчеджи ползват отстъпка и би трябвало да е по-евтино от другите 2-3 около нея.

# 153
  • Мнения: 556
Аз до момента си взимам лекарствата от аптеката до бензиностанцията понеже съм без кола и гоня автобус. За 15оп.Мерионал плащам 900ТЛ,по мои сметки около 340лв.

# 154
  • Мнения: 251
Здравейте, успях да се ориентирам и благодаря на всички които се озоваха и на лично и тук в темата! Аз използвам навигацията Sygic world и съм доволна засега!

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета искам да попитам в Бахчеджи при доктор  Карлъкая, освен естрофен по схемата от първия ден на цикъла друго приемате ли преди 14 ден ?

# 156
  • Мнения: 1 680
Да, само естрофем имах- от втори ден на цикъла- първите 4 дни 2*1 , после 10 дни  3*1. На 15-ия ден- преглед, изследваха прогестерон и още едно ( или пролактин беше, или естрадиол-не помня вече). Като излязоха резултатите и видяха, че са наред, бихме Овитрел и включихме същия ден Кринон гел. Естрофема си остана 3*1  до теста, и 2*1 Кринон гел

# 157
  • Мнения: 1 221
И при мен в началото беше само естрофем само че под формата на лепенки Климара. Чак след 14 ден при добри показатели на кръвните добавихме овитрел и започнах кринон и пролутон ( и двете са прогестеронови препарати)

# 158
  • Мнения: 2 673
green tree, късмет! Hug
Събраха ми се много проблеми и не мога да седна да пиша във форума. Grinning
toch, късмет, миличка! Стискам ти силно палци! Hug
Аз мисля, че не са ти взели по-скъпо от зимата, по спомен без Мерионал даже платих толкова.
През май за 1 кутия Гонал 450 и 2 Оргалутрана дадох 500 лири, 196 ми бяха удържали, с карта платих.
Бени, стискам ти силно палци за понеделник! Hug
Можеше да се засечем, обаче ми закъснява МЦ, а всеки ден ме боли,
трябва да ми дойде вече. Ясмин няма да пия никога повече преди стимулация,
ужасно ми подейства.

# 159
  • Мнения: 1 221
Сиси, бързо възстановяване и стискам палци каквито проблеми имаш да се разрешат по най-добрия начин Simple Smile

# 160
  • Мнения: 2 673
Благодаря ти много, Dundiu86! Hug

# 161
  • Мнения: 73
На кой ден от цикъла се ходи на прегледи като сте в стимулация.От 2 рият до 12 ден ли сте постоянно в Турция?На мен доктора ми каза на 1 ви ден в Бг преглед дали има фуликул и ако да на 2 ден да съм при него😣

# 162
  • Мнения: 1 221
аз си останах там, защото ме беше страх, беше ми за първи път и бях наплашена от истории в България. Повечето момичета си пътуват.
Обикновено си на преглед на 2ри ден, после на 6ти и нататък не ги помня, така че ако си близо до границата и ти се пътува може и да си ходиш и да се връщаш Simple Smile

# 163
  • Мнения: 73
От София съм.Въобще не ми се пътува.Но ако отида утре нямам подготовка.Теб от какво те е било страх?

# 164
  • Мнения: 1 221
от хиперстимулация и как ще ми реагира организма на самата стимулация. нямам други опити и ми беше много напрегнато. в крайна сметка си изкарахме страхотно с ММ и ни беше лятната екскурзия и почивка.

Общи условия

Активация на акаунт