Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 259
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 134
Благодаря, sisi345! Успех и на теб!На мен за 1500 лв ми взеха 90 лв такси в Уникредит при положение, че сметките ми са там.
Благодаря! Hug
Много са ти взели! Да не би да има някаква грешка?
Трябва да попиташ в банката какъв процент удържат,
когато плащаш на ПОС терминал в чужбина.
Моето не беше плащане на ПОС,ами от сметка към сметка.Казаха ми че до 500 евро взимат 40лв,за суми над 500 евро-75 лв такса.Става дума за Фибанк.

# 316
  • Мнения: 2 673
През януари платих цялата сума за ин витрото с карта,
около 30 лв ми бяха удържали. Сметката ми е в Пощенска банка.

# 317
  • Мнения: 251
И аз съм плащала с карта в болницата и е нямало такива такси, но сега когато от БГ трябва да се направи превод за Турция ти слагат всевъзможни комисионни.

# 318
  • Мнения: 236
Здравейте момичета. Бихте ли споделили на кой ден ви е бил ЗЕТ. На мен ми дойде на 26.08 и след първия преглед в бг ме викат в Бахчеджи чак на 13.09 за втори преглед. Тогава ще ми кажат дали на 17 или 18.09 да ми е ЗЕТ. Това не е ли много време. Нещо съм се притеснила. Нормално ли е?

# 319
  • Мнения: 113
Здравейте момичета!Може ли да ми дадете адрес на клиниката и в близост хотели на 05.09 имам запазен час при д-р Карликая та започва се!

# 320
  • Мнения: 236
Здравейте момичета!Може ли да ми дадете адрес на клиниката и в близост хотели на 05.09 имам запазен час при д-р Карликая та започва се!

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

Teşvikiye, Hakkı Yeten Cd. No:11, 34394 Şişli/İstanbul, Турция
+90 212 310 31 00

https://g.co/kgs/cx39Kz

Ние отсядаме в Mia Berre но нещо трудно става резервацията. Пиша им имейл. Те не ми отговарят. След което им звъня да ми отговорят. И така.

# 321
  • Мнения: 2 673
Здравейте момичета!Може ли да ми дадете адрес на клиниката и в близост хотели на 05.09 имам запазен час при д-р Карликая та започва се!
Аз винаги отсядам в BC Burhan Cacan Hotel & Spa & Cafe.
Срещу него има още един - Берлин.
Вече съвсем долу до клиниката са: Semsan, Orya, има и други.
Mim също е много близо.
Успех! Hug

# 322
  • Мнения: 113
Много благодаря,ще опитам да направя резервация♥♥♥

# 323
  • Мнения: 251
Хотел Темпо близо ли е до клиниката?

# 324
  • Мнения: 113
Здравейте момичета!Може ли да ми дадете адрес на клиниката и в близост хотели на 05.09 имам запазен час при д-р Карликая та започва се!
Аз винаги отсядам в BC Burhan Cacan Hotel & Spa & Cafe.
Срещу него има още един - Берлин.
Вече съвсем долу до клиниката са: Semsan, Orya, има и други.
Mim също е много близо.
Успех! Hug
                           Sisi,направих си чрез букинг за 82.00лв в BC Burha,успокоих се поне,защото ще пристигнем късно,а иначе е близо клиниката нали?

# 325
  • Мнения: 268
Хотел Темпо близо ли е до клиниката?
На 10-15мин. пешеходно разстояние от Мемориал.

# 326
  • Мнения: 2 673
Хотел Темпо близо ли е до клиниката?
Не, много е далеч от Бахчеджи.
Близо е до Мемориал, както е писала Абу.

# 327
  • Мнения: 251
Благодаря, момичета! Тъкмо бях започнала, да се оправям с района около Мемориал и смених клиниката и сега ми е малко объркано,а и съм зле с ориентацията. Обикновено отивам с колата за преглед и веднага се връщам, в Истанбул оставам когато има пункция или трансфер.Бахчеджи близо ли е до мол Жевахир? Там бях отсядала в един хотел който също не беше зле.Някой знае ли и защо на други сгради около клиниката пише Фулиа,това някакво предградие на квартал Шишли ли е?

# 328
  • Мнения: 2 673
Благодаря, момичета! Тъкмо бях започнала, да се оправям с района около Мемориал и смених клиниката и сега ми е малко объркано,а и съм зле с ориентацията. Обикновено отивам с колата за преглед и веднага се връщам, в Истанбул оставам когато има пункция или трансфер.Бахчеджи близо ли е до мол Жевахир? Там бях отсядала в един хотел който също не беше зле.Някой знае ли и защо на други сгради около клиниката пише Фулиа,това някакво предградие на квартал Шишли ли е?
Фулия е квартал. Молът е на спирка Şişli-Mecidiyeköy, оттам надолу пак се отива до клиниката,
има момичета, които минават оттам. "Регно" мисля, че имаше един хотел в него район.
Аз не минавам по него път, слизам на "Османбей", преди Şişli-Mecidiyeköy.
Пътят е много лесен, като го минеш 1 път, вече лесно ще се ориентираш.
Харесвам района около "Османбей, защото е по-спокоен,
затова винаги в Нишанташъ отсядам. Не е кой знае какво хотелът,
но персоналът е любезен, познават ме, винаги ми намират стая,
чувствам се спокойна там. Районът на Şişli-Mecidiyeköy също е хубав.
Ходила съм пеша дотам да разглеждам магазините.
Стискам ти палци! Hug

# 329
  • Мнения: 113
                           Sisi,направих си чрез букинг за 82.00лв в BC Burha,успокоих се поне,защото ще пристигнем късно,а иначе е близо клиниката нали?

Общи условия

Активация на акаунт