Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 320
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 52
Момичета, някоя от вас знае ли нещо за хапчетата ексофем? Защо се изписват и каква е тяхната роля?

# 496
  • Мнения: 672
Благодаря ви, момичета! Бяхте много полезни. Още го обмисляне, но май ще отскочим до Турция Simple Smile. В последната половин година ходихме 2 пъти до Истанбул, но от къде да знаем ...
А купували ли сте такива лекарства от Одрин и има ли ги налични, макар и малко по-скъпи?
Всички лекарства ги има и в Одрин. Аз съм ги купувала от там. Не мога да кажа дали има разлика в цените спрямо Истанбул. Аз съм нямала проблем. Ако някое лекарство го няма, до 20-30мин го доставят. Имат си хора с едни моторчета и явно ходят до някой голям склад, в който ги има. Дават си и охладители.

# 497
  • Кърджали
  • Мнения: 136
Момичета, някоя от вас знае ли нещо за хапчетата ексофем? Защо се изписват и каква е тяхната роля?
Естрофем се изписва за подтискане на овулацията и за увеличаване на лигавицата.

# 498
  • тук-там
  • Мнения: 5 763
Здравейте момичета! Извинявам се, че нахълтвам така в темата, нова съм тук и до сега само четях. Предстои ми стимулация в Бг, но мислехме да се разходим до Истанбул и купим лекарствата - Гонал и Менопур. Днес обаче докторът ни каза, че Гоналът в Турция бил с по-различен ФСХ. Обръщали ли сте внимание кой е производителят му и в коя държава е произведен?
Благодаря ви желая успех на всички!
Във фармацията няма как едно лекарство да се произвежда от различни производители. Гонал е на Мерк, които го пакетират за всеки един пазар с листивки на съответния език и според регулацията цената е различна, както може и да има различни разфасовки (мерки). Гонал под същото наименование няма как да се произвежда от друг. Може да има генерици, но те са под друго име

# 499
  • Мнения: 29
Здравейте, може ли някой да ми каже в момента каква е цената на Proxeed plus в Турция.Благодаря предварително.

# 500
  • Мнения: 2 653
170-180 TL , 30 сашета

# 501
  • Мнения: 2 673
Kaavaalaa, пощата ти е пълна. Не мога да ти изпратя ЛС.
Изтрий си писмата.

# 502
  • Мнения: 117
Kaavaalaa, пощата ти е пълна. Не мога да ти изпратя ЛС.
Изтрий си писмата.


Извинявай, sisi345, не се бях усетила, а се чудя защо не ми отговаряш Rolling Eyes

Готово!

# 503
  • Мнения: 18
Здравейте всички бъдещи и настоящи мами и татковци,пожелавам ви от все сърце да сбъднете мечтите си.Успех и търпение за всички нас.Ще се опитам накратко да се представя.Аз съм на 37г.съпругът ми е на 34г.с диагноза неизяснен стерилитет сме.Имаме 4 инсеминации,3 ин витро опита и всичките без положителен тест.Опитите са от 8 години.И вече съм с изчерпан АМХ.0.2.Това е за нас.Ходихме предната седмица на първичен преглед с кола и си закупихме стикер (60тл)който залепихме на предното съкло,под огледалото.Та искам да попитам всеки път ли да си копуваме и за колко дни важи.Предварително благодаря.И отново успех.

# 504
  • Мнения: 117
Здравейте всички бъдещи и настоящи мами и татковци,пожелавам ви от все сърце да сбъднете мечтите си.Успех и търпение за всички нас.Ще се опитам накратко да се представя.Аз съм на 37г.съпругът ми е на 34г.с диагноза неизяснен стерилитет сме.Имаме 4 инсеминации,3 ин витро опита и всичките без положителен тест.Опитите са от 8 години.И вече съм с изчерпан АМХ.0.2.Това е за нас.Ходихме предната седмица на първичен преглед с кола и си закупихме стикер (60тл)който залепихме на предното съкло,под огледалото.Та искам да попитам всеки път ли да си копуваме и за колко дни важи.Предварително благодаря.И отново успех.
Здравей.
За всяко ходене до Истанбул мисля, че взима 12,50 турски лири. Като си закупиш стикера, имаш мисля, че за 2 ходения до там. Има онлайн система. Регистрираш стикера там и може да следиш каква е наличността. Simple Smile

# 505
  • Мнения: 18
Благодаря.

# 506
  • Мнения: 117
Опитах да ти изпратя лично съобщение, но си забранила. Мъжа ми ме поправи - 12.50 турски лири в посока Simple Smile Като си закупиш първоначално стикера имаш за 2 ходения до там.

# 507
  • Мнения: 251
На мен човекът от който съм си закупувала стикера на магистралата ми каза, че имам 5 ходения преди да го заредя.

# 508
  • Мнения: 222
Здравейте всички бъдещи и настоящи мами и татковци,пожелавам ви от все сърце да сбъднете мечтите си.Успех и търпение за всички нас.Ще се опитам накратко да се представя.Аз съм на 37г.съпругът ми е на 34г.с диагноза неизяснен стерилитет сме.Имаме 4 инсеминации,3 ин витро опита и всичките без положителен тест.Опитите са от 8 години.И вече съм с изчерпан АМХ.0.2.Това е за нас.Ходихме предната седмица на първичен преглед с кола и си закупихме стикер (60тл)който залепихме на предното съкло,под огледалото.Та искам да попитам всеки път ли да си копуваме и за колко дни важи.Предварително благодаря.И отново успех.
Здравей.
За всяко ходене до Истанбул мисля, че взима 12,50 турски лири. Като си закупиш стикера, имаш мисля, че за 2 ходения до там. Има онлайн система. Регистрираш стикера там и може да следиш каква е наличността. Simple Smile
Ние пък имаме над 15 - 20 влизания,и никога не сме купували,нито сме имали проблеми!Возили сме донякъде и граничари,и никога не са ни искали нещо такова...не знам защо се набутвате...

# 509
  • Мнения: 685
Ние също не сме купували стикер. Първия път не се ориентирахме откъде, а след това разбрахме, че може и без него.

Общи условия

Активация на акаунт