Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 204
  • 754
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 53
Благодаря ви за подкрепата момичета ! Пожелавам успех на всички и дано всички се върнем с чудо ! Simple Smile

# 556
  • Мнения: 16
Успешен старт и най-вече успешен финал на процедурата Бети!

Благодаря ! Simple Smile

# 557
  • Мнения: 68
pecka_76, как си? Мислех си за теб, че се изгуби. Hug
Много късмет ви желая на всички, момичета! Hug
Здравей Сиси, благодаря ти, изгубих се защото за съжаление видях положителния тест и до там.... Не ми се пишеше, не ми се обсъжда защото само допълнително се товаря. Никой няма да ми даде отговор защо така се случва, а и не исках да обезкуражавам другите момичета. Сега искам малко почивка, а и мислим как да продължим, защото въпроса опира до финанси.....и така. Пожелавам на всички успех, има много успели и понеже някой попита за такива над 40годишна възраст, ще кажа, че има такива, затова никой не бива да губи надежда и доколкото му стигат силите и средствата не бива да се отказва. Попътен вятър на всички!

# 558
  • Мнения: 1 275
Съжалявам,че така се е случило!Знам колко боли и че времето не " лекува".Болката може да отмине само с бебче в ръцете.
Пожелавам на всички това лекарство!

# 559
  • Мнения: 2 673
pecka_76, много съжалявам, миличка! Confused
Разбирам те напълно! Силни прегръдки от мен! Hug
Помня, че ти имаше повече ембриони,
не останаха ли за още 1 трансфер?

# 560
  • Мнения: 68
pecka_76, много съжалявам, миличка! Confused
Разбирам те напълно! Силни прегръдки от мен! Hug
Помня, че ти имаше повече ембриони,
не останаха ли за още 1 трансфер?
Имахме пет Сиси, но като ги размразиха и останаха два, които върнаха. Сега пак сме на изходна позиция......Другия месец дано успеем да отидем да видим какво ще каже доктора, че този нямаше как, и тогава ще решаваме кога и дали ще продължим с опитите.

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 15:19 от pecka_76

# 561
  • Мнения: 2 673
pecka_76, стискам ти палци от цялото си сърце! Heart
Успех! Hug

# 562
  • Мнения: 222
Честито,  Ели, успех до финала!
Някой след трансфер да се е прибирал с автобус и всичко да е било наред след това?
Разбира се ,не ползваме ракети!  Grinning Даже бягах по баира до спирката ,да не изтърва автобуса, 12 часа след трансфер!Чудото ми вече е на 2 месеца и половина!

# 563
  • Мнения: 68
pecka_76, стискам ти палци от цялото си сърце! Heart
Успех! Hug
Благодаря Сиси! Успех и на теб, и на всички момичета!:hibiscus:Heart

# 564
  • Мнения: 2 673
Блгодаря, pecka_76! Hug Heart

# 565
  • Мнения: 80
Здравейте момичета
Имам въпрос
Чакам цикъл да запиша час за преглед и започване ако е възможно за ноември
Какво е цената на изследванията за първичен преглед в Турция
Има ли разлика с цените в Бг и каква е
Много ли се чака за час

# 566
  • Мнения: 68
Здрасти,ние преди седмица бяхме за първоначален преглед и започване на стимулация,взеха ни 150 евро,а момичетата тък пишат съвсем друга цена,на първа страница на темата можеш да попрочетеш.Иначе цената за инвитро е същата каквато пише и тук-2250 евро.Ако започнете ми казаха че се приспада от цената сумата за първоначалния преглед.Успех 😁

# 567
  • Мнения: 22
Здравейте, Мили Дами. И аз съм при Др Карлъкая. От 10.10 започнах, подготовка за симулация с лепенки Климара и инджекции Цитротайд. На 36г.и това ще ми е първи опит инвитро. Започнахме усилено да работим за бебе в края на 2017. Междувременно преживях една хистероскопия в Щерев, за отстраняване на полипи на матката.
Така и не успях да се доверя за инвитро в Щерев и Надежда.
Много се надявам, надеждите на всички ни да се сбъднат. Стискам палци на всички ни!

# 568
  • Мнения: 113
Здравейте, Мили Дами. И аз съм при Др Карлъкая. От 10.10 започнах, подготовка за симулация с лепенки Климара и инджекции Цитротайд. На 36г.и това ще ми е първи опит инвитро. Започнахме усилено да работим за бебе в края на 2017. Междувременно преживях една хистероскопия в Щерев, за отстраняване на полипи на матката.
Така и не успях да се доверя за инвитро в Щерев и Надежда.
Много се надявам, надеждите на всички ни да се сбъднат. Стискам палци на всички ни!
И аз така като теб Ekaterin миналия месец започнах,този чакам цикъл и ще повторя.Бях в Щерев но не ми вдъхнаха надежда и реших направо в Турция,при Карликая.Много съм доволна.Успех ти желая.И на всички Вас  момичета<3

# 569
  • Мнения: 110
Здравейте момичета.  Дежурните аптеки в неделя, 14.10.2018, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
 https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

BUSE ECZANESİ OPTİK
Address: Mecidiyeköy Mahallesi Büyükdere Caddesi 75/A, Mecidiyeköy, Şişli
Tel:   0 212 211 91 01

LADİN ECZANESİ
Address: Şişli Merkez Mahallesi, Abidei Hürriyet Caddesi, 94/A, Şişli, Şişli
Tel:   0 212 233 13 58

TEŞVİKİYE ECZANESİ
Address: Teşvikiye Mahallesi, Teşvikiye Caddesi, 28A, Teşvikiye, Şişli
Tel:   0 212 230 21 10


Общи условия

Активация на акаунт