Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
След година и половина някъде решихме да живеем заедно (просто се отвори възможност), но поради стечение на обстоятелствата, все още не сме го направили.

# 16
  • Мнения: 581
Ние сме заедно от 9г.
Три години след запознаването ни 'почти' живеехме заедно /в Студ.град/, а направихме сватба 5,5 години след началото на връзката ни  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 6 390
Гаджосвахме се година и половина преди да заживеем заедно, и след още половин година се брaкувахме Heart Eyes
Познаваме се обаче от 8.ми клас ... 17.години вече, 10х от тях сме партньорска двойка Heart Eyes
постоянно ни се приплитаха пътищата, докато не ги оплетохме съвсем  Wink Mr. Green

# 18
  • Мнения: 755
Заедно преди сватбата 7 години, а след нея  ще станат тази година в края 5 години! Mr. Green Peace Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 539
Заживяхме заедно почти веднага, оженихме се след 5 години.

# 20
  • Мнения: 426
две години след запознанството  започнахме да живеем заедно, а след седмата година се и бракувахме

# 21
  • Мнения: 7 106
След една година "ходене" заживяхме заедно и три години по-късно се бракувахме.

# 22
  • Мнения: 1 006
Месец след като се запознахме заживяхме заедно,а след три години и половина се оженихме.

# 23
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ами,ние живеем заедно от както се познаваме.Първата седмица бяхме съквартиранти Mr. Green,но после...Решихме да се оженим месец по-късно,но сватбата се състоя миналата година поради финансови проблеми.Заедно сме вече 4 години.

# 24
  • софия
  • Мнения: 495
Заедно сме от 14 години,живеем заедно от 8,а сме семейство от близо 1 година Laughing

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 12:14 от dessyy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами няколко месеца след като завързахме топла дружба, аз се пренесох окончателно при него. В смисъл, че редовно оставах да нощувам и денувам, връщах се вкъщи да сменя дрехи само, та постепенно си ги прибрах при любимия, да са ми на лесно...  Живяхме повече от 3 г заедно, не планувахме брак, но после ни щукна да се съчетаем и за 1 месец сторихме великото дело.  Crazy

# 26
  • Мнения: 1 111
Ами,ние живеем заедно от както се познаваме.Първата седмица бяхме съквартиранти Mr. Green,но после..
  И ние така, след 5 г. се оженихме, а след още 6 вече имаме две деца.

# 27
  • Мнения: 2 804
Запознахме се на 15 януари в края на февруари се сгодихме и аз същата вечер си заминах с него в квартирата му/ни/,а на 1 април сключихме граждански брак:married:  и всичко това 2000 година. 2004 -първо дете:stork-girl: след 1 аборт и тази година второто:stork-girl:  да са ни здрави мометата.

# 28
  • Мнения: 208
Вече почти 8 год.живеем заедно,имаме си детенце което скоро ще стане на 1год. newsm78и уж имаме намерение и за свадба ама...... Thinking

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
На 20 февруари 2003 г. се запознахме, на 8 март вече живеех у тях. Оженихме се година и половина по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт