Отговори
# 75
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Заживяхме от първия ден, в който тръгнахме.......но се познавахме от години преди това.........сгодихме се след година

# 76
  • Мнения: 1 520
2 бяхме гаджета, после още 2 живяхме заедно. Бебето стана първо и се оженихме. Женени сме от три (без 5 дни  Wink ) години.

# 77
  • Мнения: 1 065
заживяхме заедно когато забременях и сега, 5 години по- късно решихме да се оженим. събитието предстои след месец и половина. мислехме си, че следващото/щите ни дете/деца трябва да се роди в брак, за да не ни препира като дъщеря ни: кога ще се ожените, кога ще се ожените...  Laughing. и тогава бяхме готови.

# 78
  • Мнения: 6 646
около година -гаджета после около година живяхме заедно и после сватбата на мечтите ми , а след месец напрахме и бебче -сега го чакаме

# 79
  • Мнения: 5 647
Около 2 години. Първоначално живеехме заедно и един ден решихме да се женим.

# 80
  • Монтана
  • Мнения: 499
Zdraveite,a eto i az da kaga ne6to Embarassed
Zapoznahme se edna no6,takmo zavar6ila u4ili6te.Na 2ta sednica zaminahme na more-no ve4e ug gageta.Sled edin mesec zaminah da sledvam i se razdelihme.Sled dva meseca se varnah i se sabrahme i zagivjhme zaedno,sled 6meseca be6e svatbata.Ve4e 6god,sme geneni i imame 5god.prekrasen sin Laughing

# 81
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
от срещата за първи път на аеропорта до дома му -7ч , след това до брака 2 седмици. #Crazy

# 82
  • Мнения: 843
Мнооого малко време, като се има предвид, че аз бях на 37, той - на 39. Би трябвало да се  гледаме под лупа и да внимаваме.
Ходихме 1 г. и 7 месеца.  е,  имаме и щерка вече:-)  И ни е добре! / за протокола, предишната ми връзка беше почти 11 г. ,  5 години, от която бях наясно, че няма да я бъде  и че подсъзнателно не искам обвързване, ама Навик!!, Много е страшно, губи време!/

# 83
  • Петрич
  • Мнения: 321
Близо 2 години ходехме,когато решихме да живеем заедно.След още 1 година забременях.

# 84
  • Мнения: 723
Запознахме се юни, но след това се видяхме чак юли .. септември заживяхме заедно,......  Laughing

Точно по същия начин протече и нашата връзка  Laughing, също през 2003, но ние се оженихме февруари 2004. Peace

# 85
  • Мнения: 7 474
4 г. заедно , на 3 -та годеж(почти съжителствахме 1 г.), на 4- та сватба, на 5- та бебе.

# 86
  • Мнения: 101
Събрахме се да живеем на 6 месец , брак сключихме на 7 година от съжителството ни.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Връзката ни започна  декември 2001.Сгодихме се април 2002,а сватбата беше на 31 август2002.

# 88
  • Мнения: 4 555
Заедно сме от една седмица след като се запознахме. На третата седмица се преместих при него. На осмата година се оженихме, точно две седмици от сватбата стават днес Simple Smile

# 89
  • Мнения: 451
Бяхме заедно 20 дена преди да се пренеса при него . 3 години поживяхме и септември 2004 се оженихме:)

Общи условия

Активация на акаунт