Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 490
  • 998
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 156
Цитат
Въпрос: чудесен лекар, ама много добър, кадърен и т.н., обаче прави грешка и умира пациент. Какво се прави оттук насетне. Потупваме го по рамото, казваме на всеки може да се случи, горе главата и толкоз Thinking

Питам си аз за не знам кой път - като е човешко да се греши къде са сгрешилите лекари??? Някой каза ли сбърках. Аз слушам само, че всички са били перфектни. Пък че някой умрял, че някой нещо недоволен....глупости някакви, заяждат се, разбираш ли

Много точно казано!До момента няма осъден лекар ,а Мазнейкова по-много хитър начин си изми ръцете.

  202uu

# 856
  • Мнения: 157
Кристал, интересното и тъжното е, че осъдени лекари има, но за административни злоупотреби - източване на касата, например. Лекарската грешка обаче е мноого трудно доказуема, защото колегите си пазят гърбовете. Попаднах на историята на една жена, която е загубила напълно здравото и износено бебе, защото лекарят не я е изпратил в болница след като е минал определения от самия него термин. Тя го съди затова, но междувременно се оказва, че той е предоставил данните и на друг медицински център, който пък е фалшифицирал документи, че тя е извършвала изследвания и пр. там неща, за което са си цоцали парички от касата. Осъжда ги затова жената, но за убитото бебе...

Меджувпрочем аз чух Христо да споменава, че са фалшифицирани документи и е подправян подписа на Запряна. Някой знае ли нещо по този въпрос

# 857
  • Мнения: 9 472
Цитат
Меджувпрочем аз чух Христо да споменава, че са фалшифицирани документи и е подправян подписа на Запряна. Някой знае ли нещо по този въпрос
 
Е,ако и това е вярно-просто нямам думи.Наистина!

# 858
  • Мнения: 157
Аз бях на протеста и лично го чух как питаше защо са фалшифицирали подписа на жена му на някакви документи

# 859
  • Мнения: 156
фалшифицирането на подписи става така...защо да й фалшифицират подписа??? а обвинява мен, че съм била шизофреничка.
Да ви рекламирам и новия й сайт.
Ето и рубриката „Пациентите за нас„

http://www.mbal-sofia.com/pic.php?picpath=img/greetings/1_.jpg  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
и още http://www.mbal-sofia.com/pic.php?picpath=img/greetings/2_.jpg  newsm78

надявам се, да сме успяли ( с госпожа М.) да ви развеселим. Уж не съм била писала позитивни неща....хе хе хе newsm62

# 860
  • Мнения: 425
Аз бях на протеста и лично го чух как питаше защо са фалшифицирали подписа на жена му на някакви документи

МН.ЛЕСНО Е ЗА ДОКАЗВАНЕ, ИСКАМЕ ЕКСПЕРТИЗИ, А ПО НАКАЗАТЕЛНИЯТ КОДЕКС ПРИСЪДАТА ЗА ДОКУМЕНТАЛНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ/СЪСТАВЯНЕ НА ДОКУМЕНТ С НЕВЯРНО СЪДЪРЖАНИЕ/ Е ДО 10 Г. ЗАТВОР  Peace Peace Hug

# 861
  • Мнения: 156
Аз бях на протеста и лично го чух как питаше защо са фалшифицирали подписа на жена му на някакви документи

МН.ЛЕСНО Е ЗА ДОКАЗВАНЕ, ИСКАМЕ ЕКСПЕРТИЗИ, А ПО НАКАЗАТЕЛНИЯТ КОДЕКС ПРИСЪДАТА ЗА ДОКУМЕНТАЛНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ/СЪСТАВЯНЕ НА ДОКУМЕНТ С НЕВЯРНО СЪДЪРЖАНИЕ/ Е ДО 10 Г. ЗАТВОР  Peace Peace Hug

не се радвайте, тя във фейса извъртя, че Христо бил фалшифицирал нейния  подпис newsm11
не знам кой я съветва, но тя винаги се защитава, обвинявайки другите в същото. Сега пък нея са я фалшифицирали!!!

# 862
В-к "Шоу" 03 септември 2009:

Д-р Чалманов: Аз извърших втори кюртаж!

В редакцията получихме писмо от д-р Мазнейков, шеф на МБАЛ “Св. София” по повод на интервюто с оперната певица и дипломиран психолог Весела Нейнски, в което тя директно заявява, че ще съди д-р Мазнейкова, която разкрива личните й данни във филмче, качено на сайта на болницата. Във филмчето докторката обяснява, че е направила перфектен аборт на мъртвия плод на Нейнски и че певицата лъже, че й се наложило да я кюртират втори път. Нейнски обаче предостави на вестника документ за извършено хистологично изследване след втория кюртаж в АГ болница “Шейново”.

Та в писмото на д-р Мазнейков пише дословно: Искаме да Ви благодарим, че най-после, макар и по недобросъвестен начин във Вашия вестник беше публикувана „истината" за „втората операция" на госпожица Весела Георгиева Костова-Нейнски. Поради шокиращата медицинска неграмотност и профанщина, госпожицата досега заблуждаваше вестници и телевизии, в които гостуваше, с направена „втора, животоспасяваща операция" в САГБАЛ"Шейново".

Ние твърдим, че след животоспасяващата за нея операция в МБАЛ"Света София", извършена в операционна зала под обща анестезия, тя не е приемана за лечение в САГБАЛ"Шейново" и втора операция от такъв характер не е правена. Госпожица Костова-Нейнски не се е явила на контролен преглед при д-р Мазнейкова, а го е направила при д-р Начко Чалманов в кабинет, където както казва тя е „почистена". Както виждате думичката „операция" вече не съществува. Направен е вторичен преглед, какъвто се прави в такива случаи след много сериозната, животоспасяваща за госпожица Костова операция, извършена по всички правила на медицинската практика в операционен блок, под обща венозна упойка в МБАЛ "Света София".

За повече информация може да потърсите д-р Начко Чалманов, който е направил вторичния преглед, за да се убедите, че втора операция не е правена, съветва ни съпругът на скандалната акушер гинеколожка.

Решихме да се вслушаме в съвета му и потърсихме д-р Начко Чалманов Ето какво сподели лекарят специално за вестник “ШОУ”:

- Господин Чалманов, правихте ли на 11 август 2008 г. кюртаж на Весела Нейнски?
- Да правено е абразио /кюртаж – б. а./ / То е направено амбулаторно, затова Весела Нейнски не е приемана на лечение в болницата.

- От вас?
- От мен, амбулаторно. За това съм категоричен.

- И затова отговорът на шефа на АГ болница “Шейново” д-р Иван Костов на запитването на д-р Мазнейкова е, че Весела Нейнски не е постъпвала на лечение в болницата... Така ли?
- Да, точно така.

- Значи това, което вие направихте на Весела Нейнски не беше вторичен преглед след направен аборт, а нов, втори кюртаж или казано на разговорен език “почистване”?
- Това, което направих, беше абразио или кюртаж. Или още по-точно - резидуа след аборт...

- Бихте ли “превели”?
- Означава, че в матката е имало задържани продукти на бременността – плодни части, част от плацента или хореон и т. н. При тези операции, понеже се работи, без да има видимост в кухината на матката, работи се “на сляпо” и такива неща се случват...

- Нормално е да остава част от плода след аборт?! Аз като средностатистическа жена винаги съм си мислила, че не е нормално, извинявайте!
- Ами гинекологът няма видимост и не може да прецени... Случва се! И като се случи такова нещо, се налага да се “доизчисти” жената, както се казва на популярен език между хората.

- Ако не бяхте направили този втори кюртаж след аборта, извършен от д-р Мазнейкова, какви щяха да бъдат последствията за Весела Нейнски? В документа за извършения хистологичен анализ пише, че има възпалителен процес...
- Не мога да прогнозирам какво щеше да стане.

# 863
  • София
  • Мнения: 15 281
Поради шокиращата медицинска неграмотност и профанщина, .....

 ooooh!

# 864
  • Мнения: 4 393
Сем.Мазнейкови продължават да се излагат  #Crazy

# 865
  • Мнения: 2
ДА  СЕ ИЗЛАГАТ??? МНОГО МЕКО КАЗАНО!!!... Embarassed

# 866
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Аз имам един въпрос - има ли все пак добър АГ специалист в тази болница?
Имам проблем, не съм бременна и трябва да отида на лекар. Но работя точно до болницата и би ми било много удобно да отида там, да не си вземам отпуск заради прегледа.
  bouquet

# 867
  • Мнения: 425
Кристал, интересното и тъжното е, че осъдени лекари има, но за административни злоупотреби - източване на касата, например. Лекарската грешка обаче е мноого трудно доказуема, защото колегите си пазят гърбовете. Попаднах на историята на една жена, която е загубила напълно здравото и износено бебе, защото лекарят не я е изпратил в болница след като е минал определения от самия него термин. Тя го съди затова, но междувременно се оказва, че той е предоставил данните и на друг медицински център, който пък е фалшифицирал документи, че тя е извършвала изследвания и пр. там неща, за което са си цоцали парички от касата. Осъжда ги затова жената, но за убитото бебе...

Меджувпрочем аз чух Христо да споменава, че са фалшифицирани документи и е подправян подписа на Запряна. Някой знае ли нещо по този въпрос

 Привет милИ,

аз съм тази по4ернена мама, ЗА КОЯТО ГОВОРИШ, но Не съм се предала и ще го гоня до дупка независимо колко ми коства... #Cussing out

ИЗНИКВАТ ДОСТА МРЪСНИ НЕЩА .... Sick #Crazy

Само да допълна картината,4е тоя моя УБИЕЦ НА БЕЗАЩИТНИ ДЕЦА, МЕ ЗАБЛУДИ ЗА СЪСТОЯНИЕТО МИ НАРО4НО, ЗАЩОТО ОТКАЗАХ ДА РОДЯ В КЛИНИКАТА НА В.МАЗНЕЙКОВИЦА КЪДЕТО ТОЙ РАБОТИ И ТАКА СА ИЗПУСНАЛИ 4 200 ЛВ Money Money Money,
ЗАЩОТО ПРЕДПО4ЕТОХ ШЕЙНОВО....



# 868
  • Мнения: 312
Кристал, интересното и тъжното е, че осъдени лекари има, но за административни злоупотреби - източване на касата, например. Лекарската грешка обаче е мноого трудно доказуема, защото колегите си пазят гърбовете. Попаднах на историята на една жена, която е загубила напълно здравото и износено бебе, защото лекарят не я е изпратил в болница след като е минал определения от самия него термин. Тя го съди затова, но междувременно се оказва, че той е предоставил данните и на друг медицински център, който пък е фалшифицирал документи, че тя е извършвала изследвания и пр. там неща, за което са си цоцали парички от касата. Осъжда ги затова жената, но за убитото бебе...

Меджувпрочем аз чух Христо да споменава, че са фалшифицирани документи и е подправян подписа на Запряна. Някой знае ли нещо по този въпрос

 Привет милИ,

аз съм тази по4ернена мама, ЗА КОЯТО ГОВОРИШ, но Не съм се предала и ще го гоня до дупка независимо колко ми коства... #Cussing out

ИЗНИКВАТ ДОСТА МРЪСНИ НЕЩА .... Sick #Crazy

Само да допълна картината,4е тоя моя УБИЕЦ НА БЕЗАЩИТНИ ДЕЦА, МЕ ЗАБЛУДИ ЗА СЪСТОЯНИЕТО МИ НАРО4НО, ЗАЩОТО ОТКАЗАХ ДА РОДЯ В КЛИНИКАТА НА В.МАЗНЕЙКОВИЦА КЪДЕТО ТОЙ РАБОТИ И ТАКА СА ИЗПУСНАЛИ 4 200 ЛВ Money Money Money,
ЗАЩОТО ПРЕДПО4ЕТОХ ШЕЙНОВО....

Трябва да има и НАКАЗАНИЕ! Hug

# 869
  • Мнения: 425
ДА, ЩЕ ИМА НАКАЗАНИЯ Peace

Още малко и с помоща на ЕС ще им облека раирани пижами... Peace

Общи условия

Активация на акаунт