Частна клиника на д-р. Мазнейкова.

  • 256 277
  • 998
  •   1
Отговори
# 885
http://vbox7.com/play:bc5cc18c  Нямам думи  Cry CryАко раждам втори път ,последната докторка на земята да е НИКОГА няма да отида при нея .Вие си решавата .
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=45912

# 886
  • Мнения: 52
бе,хора каква е тая докторка какво е това чудо?????? Shockedаз направо нямам думи #Crazyкой лъже и кой не незнам.ама това е ужас направо.аз раждах в частна болница в пловдив(Селена).аз лично нямам оплакване никакво.то при тая Мазнейкова е като филм на ужасите. #Crazy

# 887
  • Мнения: 75
Извинявам се предварително ако не е мястото тук да питам,но някой знае ли цените за 4Д при Мазнейкова?!

# 888
  • София
  • Мнения: 461
Извинявам се предварително ако не е мястото тук да питам,но някой знае ли цените за 4Д при Мазнейкова?!

Заповядай!80 лв. ето ценоразписа  Wink http://www.mbal-sofia.com/uploads/prices2009_2.pdf

# 889
  • Мнения: 83
Още ли я има тази госпожа като тема на разговор???????? Дори не заслужава да я коментираме #Cussing out

# 890
  • Мнения: 75
мерси за инфото  bouquet
Правя услуга на приятелка,за нея питам!

# 891
  • Мнения: 793
Люси преди около 10 месеца ходих при нея на 4Д не останах особено доволна. Съжалявам че не отидох във Фемина. Там поне обясняват. А при Мазнейкова едно че не пусна таткото,второ че прегледа беше 10 мин и нищо не  ми каза.

# 892
Мазнейкова не само че нищо няма да ти каже, но и нищо няма да ти напише. Аз ходих при д-р Марков на фетална морфология и след прегледа ми даде доста подробен протокол. Мазнейкова ще ти драсне най-много два-три реда и толкова, за да не носи отговорност.

# 893
  • Мнения: 1
Скъпи майки,
    Искам да ви кажа,че прекалено много се надявате на докторите.Те са едни оръжия в Божите ръце.Преди всичко трябва да се молите и надявате на нашия създател Бог.Аз ходя при д-р. Мазнейкова и съм много доволна,но само за консултация веднъж годишно,защото съм от Велико Търново.Имам две деца родила съм ги във ВТ без уговорки и съм доволна.

# 894
  • Мнения: 157
Ааа, на Бог трябва да се надяваме, спор няма.
Ама имаше една поговорка: "Ако не си помогнеш сам, и Господ не може да ти помогне"

Радваме се за късмета ви, да са ви живи и здрави дечицата.

Иначе, ние на Господ се уповаваме, защото е видно, че той ще съди Мазнейкова за убийствата, а не хората. И осиротелите без време дечица и те се уповават.

# 895
  • Мнения: 156
утре Националната телевизия БНТ, издържаща се с нашите пари, ще даде форум на сем. Мазнейкови в „Денят започва„. Записът може да гледате тук http://bnt.bg/bg/productions/about/71/denjat_zapochva, датата е 14.12.
Христо Коледаров, вдовецът на починалата 26-годишна Запряна не може да разчита, разбира се, на такъв форум (понеже няма средства за да облагодетелства някои държавни служители предполагам).

Иначе не се очаква нищо ново - пак изказвания от типа „всеки е невинен до доказване на противното„, не съм виновна аз, вижте в държавните болници и т.н. Доскуча ми вече.

Както и да е. Такова е положението - няма Закон за защита на пациента в България, няма дефиниция за лекарска грешка, НЯМА ВЪЗМЕЗДИЕ.
Всеки от нас може да бъде следващият. ВНИМАВАЙТЕ, не се доверявайте на маркетинг по телевизията, а на изпитани лекари, интересувайте се и ЗА БОГА, ВНИМАВАЙТЕ!!!

# 896
  • Мнения: 156
Скъпи майки,
    Искам да ви кажа,че прекалено много се надявате на докторите.Те са едни оръжия в Божите ръце.Преди всичко трябва да се молите и надявате на нашия създател Бог.Аз ходя при д-р. Мазнейкова и съм много доволна,но само за консултация веднъж годишно,защото съм от Велико Търново.Имам две деца родила съм ги във ВТ без уговорки и съм доволна.

по принцип сте права, но когато отиваме да раждаме в болницата, разчитаме, че ще се погрижат за нас компетентно, че ще има елементарна хигиена. Намирам, че не е редно да си отиват млади жени заради прости грешки. Радвам се, че при вас всичко е минало добре, но много жени, РАЖДАЛИ там са нямали „късмет„

# 897
  • Мнения: 4
Здравейте на всички, които изказват мнение по тази тема- ще споделя , че досега не съм участвала в никаква дискусия по която и да е тема, но по тази тук- просто не мога да се сдържа.. Не съм сигурна , че всичката жлъч, която изсипвате по адрес на докотор Мазнейкова, за много от обвиняващите я ,има покритие!!!! Много от тези , които пишат против нея са просто на -чула съм , една позната ми каза:(
Много ми е мъчно да гледам , как има  изпълнени с толкова негативизъм и желание да смачкат някой, който е успял, писания-тъжно е.
Защо не се отчете факта, на колко жени е помогнала, колко бебета , благодарение на нея ни радват и осмислят дните ни?!
Нека не забравяме- лекарите не са Господ, те помагат дотолкова, доколкото медицината и човешките способности позволяват.
Аз лично благодарение на нея имам живо и здраво дете. БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОР МАЗНЕЙКОВА!!!
 Не искам да съдя никой, който изказва негативното си мнение- това е право на всеки, просто ви моля преди да смачкате едно име, отдадено на най-святото нещо- РАЖДАНЕТО НА НОВ ЖИВОТ и процеса около него, да се опитаме да бъдем поне малко благодарни  за всичките грижи, които доктор Мазнейкова е положила за всички нас- а ние сме хиляди, на които е помогнала.ЗА БЕЗСЪННИТЕ НОЩИ ,КОИТО Е ПОЛАГАЛА В ДЕЛНИК И ПРАЗНИК, КОГАТО НА ТОЗИ СВЯТ Е ИДВАЛО ПОРЕДНОТО АНГЕЛЧЕ НАШЕ!
Да , негодуванието идва от факта, че в нейната клиника раждането се заплаща и от тук идват свръх високите претенции на всички- да плаща се , но това не е ПЕТЗВЕЗДЕН ХОТЕЛ, това е БОЛНИЦА.И смея да споделя, че дори и факта да си обгрижен от екип , който е любезен и мил и загрижен за нас си струва, в сравнение с киселите и надменни физиономии на акушерките и сестрите в държавните болници. И лекарите, които докато ние раждаме, търгуват с мъжете ни изван родилната зала- цената на този СВЕЩЕН ПРОЦЕС.
Благодаря на всички, които си направиха труда да прочетет споделеното по-горе от мен.
ВЕСЬЕЬЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ И ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА НОВА 2010г.

# 898
  • Мнения: 157
 jo nes, вие явно нищо не сте прочела в тази тема. Тук някои хора разказаха, че докторката я е нямало никаква, когато са имали нужда от помощ. Всички, които са отшли в клиниката и са били готови да си плащат, за да получат качествено обслужване и квалифицирана лекарска помощ, но вместо това са се оказали на гробищата.
И за пореден път, щом и лекарите са хора и грешат, защо не си признават грешките. Вашата доктор Мазнейкова се появява къде ли не, за да обяснява, че е безгрешна. Посочете поне един път да е казала, че е сгрешила. Пред клиниката на тази светица това лято се събраха деца, останали без майки и баби, които гледат внучетата си, защото мамите са два метра под земята, благодарение на усърдието на тази госпосжа, на която така прочуствено благодарите.
Като гледам единствената ви публикация във форума е посветена на хвалебствия на Мазнейкова.... Онзи ден госпожата пак се изявява в тв-предаване. Явно започва нова рекламна кампания.

# 899
Здравейте, др.Мазнейкова следя моята бременност. Благодарение на нея радох дете с атрофия на мозъка,( на здравата част) и НЕ развито дясно полу кълбо. В следдствие на това сега сме с тежка епилепсия, ДЦП, умственно изоставане, глухота. Тома е на 1,6 год. не ходи, не пълзи,не се усмивка и е на развитие 3 месечно бебе. След многобройни прегледи (всеки по 80 лв. за 10 мин) ми предписа аспирин и каза , че детето е добре, просто ще се роди по малко.

Общи условия

Активация на акаунт