лосион за тяло джонсън?

  • 3 090
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Мазилото за лице е в картонена кутийка, която е с цвят и надписи като лосиона за тяло - facial moisturizer или нещо подобно.  newsm78

# 16
  • Мнения: 111
Мазилото за лице е в картонена кутийка, която е с цвят и надписи като лосиона за тяло - facial moisturizer или нещо подобно.  newsm78
Мерси! Hug
най-вероятно е да съм го подминала Grinning

# 17
  • Мнения: 35 968
само опаковката намерих:

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Мисля, че в Метро видях този за лице (за тяло със сигурност има, малко под 6 лв е).

# 19
  • Мнения: 11 004
А това нещо дали може да се ползва вместо дневен крем? Нали хидратира  newsm78

# 20
  • Мнения: 35 968
може
аз под него слагам крем със СПФ, а отгоре - Джонсън
но може и без крем

# 21
# 22
  • Мнения: 111
може
аз под него слагам крем със СПФ, а отгоре - Джонсън
но може и без крем
И аз си мислех да си слагам крем със spf отдолу Peace
Не знам защо ,ама не бих посмяла да го сложа директно Confusedнищо ,че може

# 23
  • Мнения: 1 243
здравейте,момичета! от около месец чета постовете във форума ви,наистина много ми харесва,но все не се регистрирах.надявам се да ме приемете добре! Hug обаче като прочетох темата за Джонсън'с ,реших и аз да напиша,че съм доволна от лосиончето,хем бях с предубеждения!
аз обаче си го ползвам и за лице,тъй като прочетох,че има хидратиращ ефект.мислите ли ,че е вредно за лицето ми?

# 24
  • Мнения: 216
 А може ли след мазане с Джонсъна или въобще с някакъв автобронзат, да се излагаш на слънце  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 243
А може ли след мазане с Джонсъна или въобще с някакъв автобронзат, да се излагаш на слънце 


Може естествено,даже тенът ще е още по-хубав! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 812
здравейте ,аз също го ползвам от седмица /лосиона за тяло/ и съм много много доволна Peace

# 27
  • Мнения: 855
Супер е лосиона на Джонсън  Peace Тъй като се притеснявам да ходя на солариум на този етап и с автобронзант не ми се маже да не стана на петна си взех този лосион към края на април, ако не се лъжа  Thinking Мажа си с него целите крака, ръцете, гърба и деколтето. Вече съм преполовила втора опаковка и наистина има резултат. Не ми се вярваше в началото, но сега определено се вижда и много се радвам на резултатите  Grinning Така че пробвайте и вие  Peace

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
А може ли след мазане с Джонсъна или въобще с някакъв автобронзат, да се излагаш на слънце 


Може естествено,даже тенът ще е още по-хубав! Simple Smile
Не пропускайте, че той е просто лосион, няма SPF фактор. Т.е. не предпазва от изгаряне!

# 29
  • Мнения: 1 243
А може ли след мазане с Джонсъна или въобще с някакъв автобронзат, да се излагаш на слънце 


Може естествено,даже тенът ще е още по-хубав! Simple Smile
Не пропускайте, че той е просто лосион, няма SPF фактор. Т.е. не предпазва от изгаряне!
Така си е ,Бу.Аз имах предвид,че не е вредно след използването на лосиона да се излагаш на слънце,но задължително след употребата и на слънцезащитен крем!

Общи условия

Активация на акаунт