На лафче!

  • 17 094
  • 556
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 195
Момичета, на 22-ри заминавам за американско и 2 седмици мойте майчета (особено новите) ще са без помощ. Ако някой има желание да бъде на линия за спешни случаи, моля ви кажете ми.   Praynig
нали бяха в Люлин- не ми е много далеко, имай ме в предвид, но ще се видим до тогава, ще ме заведеш да ги видя и ще помагаме естественно
Ефи шани гледа нашите деца и без друго е детска градина у тях Heart Eyes Heart Eyes Laughing

# 526
  • Мнения: 1 493
Ще се постарая, но Какито не ме смята за кака !

# 527
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз щях да пазаря Весето да ми гледа детето, ама тя се покри  Wink

# 528
  • Мнения: 1 493
Няма страшно, нашата градина е отворена, само времето да е хубаво !

# 529
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аре,добро утро и от мен Hug
да жи кайа,цхе сме добре ,патужахме :x14 цхаса,от които детето цхудо Сасхко спа 40 мин.,но катзнахме и жецхе не сам нержна.голиамо приклиуцхение си е да знаете.Imah chuvstvoto po edno vreme,che nikoga niama da svarshi tova patuvane ,no pone v Miami na mitznitzata ne me motaha.Ma to kato me videha s tova krestiashtoto  Mr. Green i im stigashe.A sega si davam smetka,che toi ne beshe spal do snoshti tochno 20 chasa :xOt 4.00 am na 10ti ta chak do snoshti v 22.00pm bg time Mr. Green
Tuka e strashna jega i vlaga i newsm78 za sega tova sa mi vpechatleniata  bouquet
Тук е 7chasa назад i shte sam malko behaind Twisted Evil

niamam kirilitza i shte pisha taka  Praynig
do skoro banda Twisted Evil

# 530
  • София
  • Мнения: 6 743
Важното е, че сте пристигнали ок.Сега се наслаждавай  Hug   bouquet

# 531
  • Мнения: 1 493
Забавлявайте се, скоро ще свикнете с влагата и жегата !

# 532
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Забавлявайте се, скоро ще свикнете с влагата и жегата !

 :lol:o da,niama kak.

ot utre sister mi e spretnala programka Twisted Evil,dnes pochivka i adaptaztia Mr. Green

# 533
  • Мнения: 1 134
Роси, радвам се, че сте ок! Но, хайде позабрави ни малко, че да ти е пълноценна почивката Wink Hug

# 534
  • Мнения: 863
Забавлявайте се, скоро ще свикнете с влагата и жегата !

 :lol:o da,niama kak.

ot utre sister mi e spretnala programka Twisted Evil,dnes pochivka i adaptaztia Mr. Green
Уф, doh невидях,че си писала тук подробности...БРАВО на малкият герой! baby_neutralПриятни приключения от цялото сем.Мейзга и се отдай на заслужена почивка Wink wavey

# 535
  • София
  • Мнения: 39 785
Роси почивай. С влагата са свиква... най-мноо си додиш без коса  Joy майтап Уили. Нацункай дребос Simple Smile

# 536
  • Мнения: 4 195
ДУЦИ МУЦИ, РАДИНО СЛАДКА, Честит рожден ден мила, много готин човек си - такъв да си останеш форевър, да си много здрава, да си имаш още бижута като Пепи, с каквото се захванеш да ти върви и да е хубаво като теб
целувам те и ти е ред да черпиш мила
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 537
  • София
  • Мнения: 2 210
 newsm51 newsm51  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18  bigdance2
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

4РД Дуцка!!
Бъди все така лъчезарна, сладка и добра!! Пожелавам ти много здраве, късмет, любов и сбъднати желания!!!!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА МОРЕНЦЕТО!

# 538
  • Мнения: 2 249
честит рожден ден Дуцка-Муцка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
да си много,много щастлива-заобиколена винаги от хората,които обичаш-да си винаги удовлетворена от нещата ,които правиш-да си все така добър човек и .......много да се напиеш за твое здраве от наше име Joy
обичам тееееееееее муцуно сладка! newsm51
 newsm59  bigdance2  ura newsm18 newsm59


# 539
  • Мнения: 1 134
Ч.Р.Д и от мен! Много здраве и щастие ти желая!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт