Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 9

  • 102 322
  • 767
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 101
Двуфазният. Няколко момичета го похвалиха и го взех, но нещо не ми понасят маслата и сега за да го използвам, накланям без да разклащам и ползвам само прозрачната част.

Дано някой да се включи да каже за другия дали го бива.

# 106
  • Мнения: 6 948
Дано.
Аз от 2-3години ползвам Биотен с памук и съм си много доволна, но пусто любопитство 😁

# 107
  • Мнения: 5 101
Дано.
Аз от 2-3години ползвам Биотен с памук и съм си много доволна, но пусто любопитство 😁

И аз бях взела от него, но ми идва много мазен, след почистване нищо не виждах.

# 108
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
И на мен ми люти и ми размътва погледа.

# 109
  • Мнения: 6 948
И на мен ми люти и ми размътва погледа.
Биотена или двуфазния?

# 110
  • София
  • Мнения: 22 788
Няколко пъти съм писала - много съм доволна от двуфазния дегримьор на Балеа. Без проблеми премахва дълготраен грим и спирала за мигли. Почиства много добре.  Peace

# 111
  • Мнения: 1 600
И аз съм вземала двуфания на Балеа, много го харесвам.
Запасих се от намалението на Балеа, но, за съжаление, много от нещата бяха свършили вече, докато се се замъкна до ДМ.
Стелките с мемори пяна не намерих Sad

# 112
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 463
Не ти и трябват ,на мен не са ми добре  носих ги и с удобни обувки бе стелки , е не и не. Мисля да взема и евтините им стелки 8 бр за 5 и нещо

# 113
  • Мнения: 1 600
Ясно, значи да не се ядосвам, че в нашите ДМ-и ги няма. Търсех аз другите стелки, такива по 8 брой, но черни, никъде няма, само бели има. Нещо не ми върви на стелки, и това е.
Крем с уреа 10% наистина е хубав, купих от него. Ще видим, дали ще остана доволна в дългосрочния план. Довечера ще тествам този с 25% уреа, надявам се също да е хубав.
Някой трябва да ми забрани да влизам в ДМ, когато има намаления Sad Последното пазаруване - някои неща, които вече имам, но исках още от тях, и някои нови неща да пробвам.
Скрит текст:
Само да вметна, че за 1ви път реших да се възползвам от правото си "гаранция на каса". Купих 8 броя (за мен, майка ми, сестра ми) олиота за устни на Алверде, които, според етикета са били намалени. На касата - не са. И понеже още същия ден им посочих грешката в етикетите на 2 различни продукта (както правих и до сега), издразних се, и си поисках парите за въпросните 8 бр.олио за устни.

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 22:25 от Asmegin

# 114
  • Мнения: 2 621
Двуфазният. Няколко момичета го похвалиха и го взех, но нещо не ми понасят маслата и сега за да го използвам, накланям без да разклащам и ползвам само прозрачната част.

Дано някой да се включи да каже за другия дали го бива.
Включвам се за еднофазния. На мен не ми люти на очите, но и не чисти като хората.

# 115
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Аз пак за отстъпката рожденик и намалението на Балеа да кажа Joy
Днес пак питах, щото пак имам рожденик. Не можело. На въпросът ми защо в други градове може, отговорът беше, че преди всяка промоция изришно питали в централата. За тази от там казали, че не се комбинира. В нашия магазин не отговарят за това, какво правят в другите градове.
Иначе днес пак си купих няколко продукта на Балеа - семейния шампоан, който е за ежедневна употреба(тийнейджъра го одобри, а той като, че ли пие шампоан - изхабява го за нула време), шампоанът с нар(за майка ми), крема с невен(пробвах го, хареса ми) и едно тоалетно мляко.

# 116
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Да ви се похваля днес се презапасих с продукти на балеа. Някак си ми дойде музата и си купих и излишни неща, но нали са намалени, не се сдържах.
Сега пробвах душ пяна и нещо хич не ми харесва, после се изкъпах и с душ гел.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 16 194
Аз днес си взех душ гела с пъпеш! Най-накрая!
Утре ще го тествам с най-голямо удоволствие!

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Вики, може ли снимка на семейния шампоан за всекидневна употреба? Търся си нещо такова, че като започнем да ходим на плаж, миенето на коси ще е ежедневно.
Душ гел с пъпеш и аз си взех Simple Smile. Ако не го бяхте показали тук, никога нямаше да го открия.

# 119
  • София
  • Мнения: 3 847
С този ежедневен шампоан наистина трябва да се миеш всеки ден, но поне 1-2 пъти в седмицата да се миеш с нормален. За мен е доста слаб. Зависи от косата де.

Общи условия

Активация на акаунт