Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 9

  • 102 260
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Сега видях в приложението на ДМ има купони за -20 на профили етерични масла. Някой има ли отзив за тях?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
За омекотяване на стъпалата и при груби пети, мажа с кокосово масло. Сутрин и вечер преди лягане. Както и след баня. Стават страхотно меки.

# 32
  • Мнения: 2 290
Направих неуспешен опит да напазарувам в ДМ.Бях с децата, те като почнаха да пипат - искам това, искам онова...
Брех, на 4 и 5 са, а като видят козметика пощуряват, баща им да му мисли като пораснат:joy:
Отложих пазаруването за понеделник, но видях, че маслото за коса беше изчерпано.
Загледах се в продуктите за крака.Крема с уреа ми е един от любимите, задължително ще си купя.
Но да ви питам, имате ли впечатление от спрея за обувки.

# 33
  • Мнения: 5 096
Кое е това масло за коса, че и аз искам нещо да и взема на моята косичка.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 845
И аз съм фен на крема за крака с урея, много е добър.
Гледах вчера млякото за коса, както и предполагах - гъста консистенция, която със сигурност не е подходяща за моята коса, защото ще утежнява. Взех си двуфазния лосион-спрей на Елсев, още са им на промоция продуктите и е с малко по-скъп от коментираното мляко. Ако и той не е ефективен, ще пробвам нещо от продуктите на John Frida.
Иначе взех душ-гел с малина и личи, хубаво ухае, но са им нискокачествени душ-геловете, май ще ходи за употреба като течен сапун.
Взех пяната за лице на Балея, розовата - тя е изпробвана и е добра. Също и един крем за ръце с лайка, пак на Балея, но освен приятната миризма друго хубаво няма, трудно попива.
Видях, че  Балея имат вече 4 вида пяна за тяло, но не препоръчвам, много изсушава, не е като на Нивея.

# 35
  • Мнения: 2 288
Здравейте, искам да се възползвам от отстъпка за рожденник, чиито рд е в неделя. Това означава, че от понеделник до неделя мпюоже, така лл? Ако рд е в сряда, това означава, че от понеделник до сряда ли може или отново от понеделник до неделя за седмицата, чиято сряда е рд-то?! Другото което се чудя е, че разбрах, продуктите на балеа няма да имат допълнителни 15% off,  а да кажем пампита на Памперс, които са намалени, ще имат ли още 15% ? Знам, че много пъти сте писали, но така и не го разбрах. Или във всеко филиал си решават кое как и какво да начисляват?!
Извинете още веднъж.

# 36
  • Мнения: X
От понеделник до неделя е отстъпката „Рожден ден” за всеки, в седмицата на рождения ден. Няма значение сряда, вторник, неделя. А дали ще ти начислят отстъпката върху всички намалени продукти не мога да кажа. Води се, че не се начислява само върху намалени продуктови групи, например всички памперси в магазина или всички продукти Балея и т.н. За по-конкретен отговор може да питаш на фейсбук страницата на ДМ.

# 37
  • Мнения: 2 628
Отстъпката е за цялата седмица, в която е рд. Ако е намалена цяла група продукти,  например всички памперси, не може да се комбинират.

За питащия за лосион с пъпеш, да погледне в Лидл. Боди бътъра е божествен.

Потребителката с пемзата, да има предвид, че колкото по  - често я ползва, толкова по - бързо загрубяват петите.

Извинявам се, не запомних никовете, но ще се познаете.

Някой взе ли нещо от серията за лице с алое на Балея?

# 38
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте, искам да се възползвам от отстъпка за рожденник, чиито рд е в неделя. Това означава, че от понеделник до неделя мпюоже, така лл? Ако рд е в сряда, това означава, че от понеделник до сряда ли може или отново от понеделник до неделя за седмицата, чиято сряда е рд-то?! Другото което се чудя е, че разбрах, продуктите на балеа няма да имат допълнителни 15% off,  а да кажем пампита на Памперс, които са намалени, ще имат ли още 15% ? Знам, че много пъти сте писали, но така и не го разбрах. Или във всеко филиал си решават кое как и какво да начисляват?!
Извинете още веднъж.
Ако е в неделя -сега , днес и утре са ти последните дни. Отстъпката важи за седмицата в която е Р.Д.
Иначе тези отстъпки си ги начислят както си решат в конкретния магазин, в нашият винаги добавят, но някой мами писаха че в други магазини отказват ако продукта е с намаления на цялата група. Така че пробваш.

# 39
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
Здравейте, искам да се възползвам от отстъпка за рожденник, чиито рд е в неделя. Това означава, че от понеделник до неделя мпюоже, така лл? Ако рд е в сряда, това означава, че от понеделник до сряда ли може или отново от понеделник до неделя за седмицата, чиято сряда е рд-то?! Другото което се чудя е, че разбрах, продуктите на балеа няма да имат допълнителни 15% off,  а да кажем пампита на Памперс, които са намалени, ще имат ли още 15% ? Знам, че много пъти сте писали, но така и не го разбрах. Или във всеко филиал си решават кое как и какво да начисляват?!
Извинете още веднъж.
За отстъпката рожденик една седмица е , ако ти е в стяда от понеделник до неделята.
За памперсите да можеш да ги вземеш с отстъпката и което ида е от брошурата , без продуктите на Балея (някъде може и тях да ти маркират -15% ,но по принцип не биха се навили.) Отстъпката за Рожден ден ,не важи ,ако всички стоки от един вид са намалени пример всички прахове, не въжи и ,ако всички продукти на някоя марка са намалени пример както сега - всичко на Балея.

# 40
  • Мнения: X
Какъв е състава на кристала на Балеа против миризма при потене?Има ли Алуминий?

# 41
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
Какъв е състава на кристала на Балеа против миризма при потене?Има ли Алуминий?
за него не знам, но на Балея са без алуминий от известно време

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Аз взех душ гел за мен (с пъпеш)

Моля те,дай снимка или линк!
От много време търся душ гел и лосион за тяло с пъпеш.
https://www.dm.de/balea-dusche-sternfrucht-und-melone-p4010355493064.htm

Благодаря ти!

За питащия за лосион с пъпеш, да погледне в Лидл. Боди бътъра е божествен.
Лидл и те ли имат с пъпеш,не знаех. И него ще погледна.Благодаря!

# 43
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
karzz , в Лидл няма лосион с пъпеш , има ХХЛ Душ гел тази седмица беше ето го

# 44
  • Мнения: 2 628
Karz, ето този в средата виж
Скрит текст:
Идеше ми да грабна една лъжица и да го изям.
Но да знаеш, че не стоят при козметиките, а на отделен стелаж във вътрешността на магазина, в средата. В момента ползвам кокосовия, много добре ми действа на сухата кожа. Малко бавно  попива в тези жеги, но на мен не ми пречи. През зимата е добре.
Забравих да допълня, че ако прекалиш с количеството може да ти дойде мазничко. Не е нужно да пълниш шепата.

Общи условия

Активация на акаунт