АКЦИЯТА В ЛЮЛИН БЕШЕ УСПЕШНА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС!!!

  • 6 925
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 182
Ще се включа с каквото мога и аз. Труд и помагала. Обаче, нали знаете, че не ме бива по PR-дейностите, за мен някаква по изпълнителско-чиновническа дейност Wink

И тъй като и аз съм далеч от ученическите години и явно ще купувам нещо, може и да се организираме да напазаруваме от някой склад на печатниците или от Метро.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Миа, не съм се и съмнявала, че ще се включиш - просто те чаках да се прибереш  Hug
Аватара ти е върха  hahaha .Замислям се дали да не сложа един как ВЛади си сваля гащите  Joy
В понеделник сборен пункт "БЕБЕШКИТЕ КАФЕТА" - ще разпределяме задачите  Peace  Laughing
Който не е наясно къде се намират - да ми пише  Hug

# 17
  • Мнения: 2 353
  Тук сокол, тук сокол, приемате ли сигнал от Люлин 1?

# 18
  • София
  • Мнения: 6 182
  Тук сокол, тук сокол, приемате ли сигнал от Люлин 1?
С тоя аватар и с тоя ник, Ша премем сигнал-а с пържени картофки.

Аватара ти е върха  hahaha .Замислям се дали да не сложа един как ВЛади си сваля гащите  Joy
И да подредим снимките една срещу друга  hahaha

Оплесках сериозната тема с глупости Embarassed Затова да задам един въпрос: Тази акциия като е чак за есента, нека направим сега един тур по събиране на разни нещица, а след месец може да досъберем, ако на някой му се намира още нещо. Аз не разбрах за кога се планира, но знам, че на вилата имаме разни изостанали тетрадки, но докато се замъкна до там...

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 22:46 от M_I_A

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Тази акциия като е чак за есента, нека направим сега един тур по събиране на разни нещица, а след месец може да досъберем, ако на някой му се намира още нещо. Аз не разбрах за кога се планира, но знам, че на вилата имаме разни изостанали тетрадки, но докато се замъкна до там...
Идеята е ако успеем да активираме всички да ни донесат каквото им е останало от отминаващата учебна година, защото септември всеки ще купува на собственото си дете и едва ли ще се юрне да носи на нас   newsm78 - така мисля  Hug
А всичко допълнително от вас  ще го прибера когато ми го донесете  Laughing Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Съвета на старейшините днес реши акцията да бъде на 17 и 18.06.2006 година, от 10:30 до 14 часа.Идеята е да бъде пред Бързаков, но утре ще минем до общината за да поискаме официално разрешение и съдействие за това!
Мия вече е направила примерен плакат и чакам да го видя  Peace
Даря написа стихче и с Марги го дооформиха  Hug
Дейзи ще подсигури маса , а всички ще потърсим кашончета - дай Боже да има какво да събираме в тях.  Peace
Това е за сега основното.Дано успеем да даем гласност сред повече хора   bouquet
Мисля да залепим един плакат и на новата детска площадка при нас.Говорих с мацката от кафето - тя ще залепи и на бебешките.
Честно казано не съм много оптимистично настроена, но дано да греша и да съберем много неща за малчовците  Praynig

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 22:02 от Дамаянти

# 21
  • Мнения: 2 353
  Мога ли и аз да помогна с нещо?

# 22
  • Мнения: 1 209
фина си за хапка- бирена, но с бири - може Simple Smile
а предимно с ентусиазъм

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
  Мога ли и аз да помогна с нещо?
Със свидетелства за дарение ако има при теб.За всеки случай да имаме  Hug И ако си свободна на датите с присъствие   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 353
  Свидетелства за дарение нямам, но живот и здраве утре ще взема от Роси като ходим при Ефето. На 17-ти съм първа, т.е. до 14:30, после ще дойда с удоволствие. На 18-ти съм втора, но не знам от колко. Най-рано от 14:30, но едва ли, може би по-късно. Преди това ще бъда там #Milti.
  Хармони, мое да съм финна, но съм вредна smile3540
  Добре де, няма ли и нещо друго за помагане?

# 25
  • Мнения: 1 209
засега не се сещам, но като измъдрим обявленията може да ги поналепиш в твоя край на люлинът. ососбено ако имате мамешки сборища като тукашните.
пс. който спе4ели от нещо тото, бинго, ТВ игра, хазарт или полу4и наследство да дава % за каузата веднага , 4е идвам и съм с дебел врат , 4е и под него.  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
4е идвам и съм с дебел врат , 4е и под него.  Simple Smile
Ама си с добра душааааааааа  Heart Eyes
  Свидетелства за дарение нямам, но живот и здраве утре ще взема от Роси като ходим при Ефето. На 17-ти съм първа, т.е. до 14:30, после ще дойда с удоволствие. На 18-ти съм втора, но не знам от колко. Най-рано от 14:30, но едва ли, може би по-късно. Преди това ще бъда там #Milti.
  Хармони, мое да съм финна, но съм вредна smile3540
  Добре де, няма ли и нещо друго за помагане?

Супер, че ще се виждате с Роси, защото ние ходихме заедно до Доганово, ама аз забравих да ги взема  Embarassed
Много яко, че ще присъстваш  Hug   bouquet И моля те вземи и календари от Ефи - тя каза, че има!

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 22:03 от Дамаянти

# 27
  • Мнения: 2 353
  Дамаянти, както винаги си безкрайно мила Hug
  Хармони, отскоро съм тук и много не познавам мамите, обаче ще лепя. Аз почти съм лепила тапети бе, едни плакати ли ще ми се опънат Joy
  А за тотото  наистина не мога да си представя някой да не го направи! Аз бих го наповръщала Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 6 182
Надявам се днес да се видим и да почваме печатането на обявите, че кога ще ги лепим, кога хората ще ги четат и ще си разровят килерите...Време не остана.

Аз да си кажа тезата и тук, че ако малката не пойелае да дойде на бебешките кафета не знам какво ще правим. Мисля че разпечатването на тези хартийки трябва да е изцяло или почти без да изразходва средства. Ако обявите са черно-бели по-добре да се ксерокопират 200 бройки за 10лв. или дори за 6лв (на определени места) отколкото за същия брой да изхабя тонер за 30лв. Не че не искам да дам 30лв. за децата, но като ще ги давам по-добре, директно за помагала, отколкото за обяви с неизвестен ефект. Та ако някой има безплатен ксерокс или принтер на работа - това е. Ако не, всяка от нас с принтерите да разпечатаме по 30-на бройки и да ги разлепяме по оживените места. За пускане по пощите няма да стане - това са хиляди пощи, нито имаме средства, нито време да го направим Sad

Извинявам се, ако повтарям нещо от нещата, които сте обсъждали вчера, ама нали по кю-то не можем да си кажем всичко...

# 29
  • Мнения: 1 209
е това с пощите ме уби, люлин има 540 хиляди души население Simple Smile
нямам принтер за съжаление, но имам 1 пакет хартия ксерокс

ина4е съм ZA 4ерно-бели обяви, ако искате може да купим един пакет цветна хартия А4, например яркожълта- да се вижда. не знам колко струва но сигурно не е много и във всеки слу4ай ще излезе по-малко от цветни афиши. ако ли не пе4атаме с бяла

миа вие имате ли принтер?:Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт