Дванадесети клас 2019/20 - тема 78

  • 63 119
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Моя мъж е зает, аз карам едно ситроенче ... не мога да ги събера а и няма да искат. Утре ще се прибират. Погледнах за автобуси довечера, няма. А ще тръгват към 20,30 че имат ангажименти преди това.
Знам, че трябва да се свиква обаче на мен не ми се получава момичета. Споменавала съм, че имам и син, '89 набор. Ами не свикнах.  Confused И към момента си го мисля, не е семеен, като шило в торба е.
Ще си въздишам и ще се надявам.
Според Сиси, съученика и "Спокойно не го знам как кара ама не е типът да се лигави
Или да се прави на интересен"

# 436
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Почивка писах в смисъл на празници, почивни дни, патронни и спортни, дни на таланта и какво ли не още 🤔. Разпокъсано време. Добре, че ме послуша този път и по повечето предмети бетонира по няколко оценки, бяха останали няколко напъна само, иначе и той имаше безсънни нощи, не мина съвсем покрай капките.
Flash*, и аз до миналото лято го прибирах от събития, но вече не искат, не е проблем иначе да събера повече хора и да ги разхвърля по домовете. Обаче Не, та Не! Срамота било, да не се излагам и прочие и аз престанах...иначе винаги ще ги мислим, неминуемо.

# 437
  • Мнения: 47 988
А, моята не отказва, напротив. Често и други деца прибираме, не е проблем. Е, от момчетата взеха да се фукат с коли, книжки...ама моята си я прибираме засега. Хич не я е срам, на концерти си ходим, или заедно, или я прибираме...Wink

# 438
  • Мнения: 445
Здравейте ,
И моята дъщеря е оформена вече. Тази година ми се стори, че я кара доста лежерно, но важното е че крайния резултат е отличен.Надявам се догодина да е по- съсредоточена .Още не е на ясно  какво ще учи.Само моето дете ли е така ? Имало време , това лято щяла да го измисли. По вили ходят   горе- долу по веднъж в месеца.И аз в началото не спях , но вече свикнах.Но това с возенето с коли с " млад шофьор " много ме тревожи.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Из града и до близки села, Кичево, Орешак и аз ги возя.
Моя мъж набързо си разчисти вечерта и ще ги закара. Той е по-ок с всичко това типично по мъжки. Ама и двамата си имаме един страх... преди 25 г той загуби майка си в катастрофа, сина ни оцеля тогава. Няколко години след това моето семейство пострада на пътя, баща ми почина. Колкото и да се събира човек, няма как да остане незасегнат.
Ох, развалям ви следобеда. Всичко ще е наред и ще имат едно страхотно последно ученическо лято! Hug

# 440
  • София
  • Мнения: 6 094
Благодаря за подкрепата, момичета.

Яна, стискам палци. Моят младеж беше вчера. С2 не може да гони.

Flash*, разбирам те напълно. И аз съм паника в това отношение, но трябва да ги оставим да пораснат.

# 441
  • Мнения: 627
Благодаря за подкрепата, момичета.

Яна, стискам палци. Моят младеж беше вчера. С2 не може да гони.

Flash*, разбирам те напълно. И аз съм паника в това отношение, но трябва да ги оставим да пораснат.
[/b]

Това няма да го мога   Disappointed Relieved

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
О, те ще ни научат, не се тревожи. По- добре да се предадем доброволно 🤣и с достойнство, както казва синът ми.

# 443
  • Мнения: 1 264
Спунк, Яна, стискам палци.
Дунди, на девойката хареса ли и стажа?
При нас училището, ще приключи на 07.07. с последния изпит по програмиране.
От 08.07. започва стаж, ако всичко е наред ще остане там до началото на септември.
Няма планирано море, предполагам, че ще отскача до Бургас събота и неделя.
В края на тази седмица ако всичко се развие по план, се изнасяме от града.
Следващата учебна година, ще пътуват малко повече до училище.Не очакваме проблеми, защото от класа на малкия има няколко деца в селцето, от гимназията на баткото  също има няколко деца, с част от тях се познават от основното училище.
С излизането, ще е малко по-сложно, но се надявам бързо да свикнем всички. Ако някой много закъснее, ще остава в града.
Изнасянето обаче е пълна драма, дребния си приготви конзолите, играчките и компа, каза че учебници и тетрадки не му трябват, можела съм ако искам да хвърля:) Големия с триста зора събра два кашона за другото аз да съм решавала.

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Охлювчето, не е очарована от стажа. Те ходеха веднъж седмично за по 3-4 часа. В Орак. Бяха на екипи от по 3-ма. Свършили са, каквото трябва, но и доста мотаене е имало. Къде ще е твоето момче?

# 445
  • Варна
  • Мнения: 6 316
Девойката днес ходи за манту, за здравна книжка.
Завърши училище, с 6.
Това лято ще работи. Освен когато ще е в чужбина за 10 дни. Там ще навърши 18. Grinning
Тези дни я вземаме при нас.

# 446
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Моята днес си взе бележника. В петък й приключи единия годишен изпит. По два от предметите едва днес от бележника си разбра оценките. За сефте ще хване стипендия.
Тази година за първи път ще ходи на море със съученички. Ще пътуват с обществен транспорт, та поне това да не го мисля.

# 447
  • София
  • Мнения: 3 610
Моят пък за първи път завърши с оценки, които се разминават с очакванията му, но ще го преглътне. Още му е трудно с критериите на немците и на някои май не успява да ги уцели, но не е драматично. Днес замина с 2ма съученика на практикум в немски университет, в петък се връща, а в неделя заминаваме заедно на почивка, после предстои рожден ден. За август остава да приключи шофьорските курсове, за работа няма да успее да се класира, май. Кой ще го наеме за месец?!

# 448
  • столицата
  • Мнения: 3 796
Лиана, нали ти се притесняваше за нощувките? Явно сте успели. Дано си изкарат добре децата и да им е полезно!

# 449
  • София
  • Мнения: 8 932
Моят пък за първи път завърши с оценки, които се разминават с очакванията му, но ще го преглътне. Още му е трудно с критериите на немците и на някои май не успява да ги уцели, но не е драматично. Днес замина с 2ма съученика на практикум в немски университет, в петък се връща, а в неделя заминаваме заедно на почивка, после предстои рожден ден. За август остава да приключи шофьорските курсове, за работа няма да успее да се класира, май. Кой ще го наеме за месец?!
Моят и приятелите му миналата година ходеха по разни строежи да помагат и в складове да разтоварват. И за 1 ден се е случвало. Тогава и той нямаше 18 и беше по-трудно да се хване на легална работа за по-дълъг период.

Общи условия

Активация на акаунт